Домакини 42/ и на плаж и в планината, с летни коктейли в ръката

  • 41 758
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 11 697
Да не ви изпусна. Уморена съм, но приятно и утре ще си говорим.
  bouquet  bouquet

# 16
  • Мнения: 11 622

Писенце, Лус   bouquet
Тити пий едно кафе за мен във х-л Тодорица гледайки върха... пък дрехи си купи нови  Joy
Славка с годините знаеш, че нещата дотежават...ама пусто на дърти години гледам малко дете с всичките си амбиции  hahaha Не се натъжавай - има един лаф, дето се приписва на Катрин Деньов - "Някои хора остаряват като катедрали, а други като галоши!"
Вио да си напечеш и подгърбието!!!
Хортензия  Hug не си избираме роднините, но за това пък сме отговорни за избора ни на приятели! Болката и обидата ще останат, но когато дамата има такива приятели като теб - ще се справи!!!
Джейми  Hug наспи се и утре ще си като нова!
Марче добре дошла от път   bouquet
Всички в къщата спят и аз се наслаждавам на тишината с питие...

# 17
  • София
  • Мнения: 11 697
Много съм се смяла.... Joy Joy ако имате търпение го прочетете.... rotfImao rotfImao rotfImbo
Скрит текст:

# 18
  • Мнения: 644
А ме се шашкайте.Не е зима лято е.С ризата ми е ОК вечер.
Но като дойдохме валя и за това беше студено.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 265
Добро утро!



Много съм се смяла.... Joy Joy ако имате търпение го прочетете.... rotfImao rotfImao rotfImbo
Скрит текст:
Марче, историята е смешна, обаче за съжаление не е измислена....

# 20
  • Мнения: 657
Проба, проба - запис! Ма ко,  bouquet. Няма да ви изброявам, само да кажа "добре завърнала се" на Калинчицата, че липсваше - хванал те е и тебе синдрома на отличничката, ама добре, че те е пуснал. Хубав ден на всички - спокоен, приятен, неделен...
Марче, смешно, ама и тъжно и много вярно е написаното!

# 21
  • Мнения: 5 994
Добро утро Simple Smile
Тази сутрин съм добре, сега пия кафе с мъжа и чакам момчетата да се събудят, да видим на къде ще хващаме че вече е жега.
Хубав ден на всички  Hug

# 22
  • Germany
  • Мнения: 7 934
Добро утро и от мен Simple Smile Тази нощ успях да спя и сега съм по добре. Вчера се видяхме с татко, после със свекърва ми, после ходихме на РД на един много добър приятел и най накрая се почувствах у дома Simple Smile
Славче, не е германец мъжът ми. Българи сме си. Желая ти спокойствие и добро настроение у дома!
Дами, дано майка ти почне да се възстановява все по бързо и нямате повече грижи и притеснения!
Лейди, и аз съм като теб с програмата през ваканциите и мъжът ми редовно се бъзика, че чака да свършат, за да си почине Simple Smile
Тити, хубава почивка да имате!
Хортензия, много ми стана мъчно за приятелката ти. С нещо дали не можем да помогнем?
Вио, и на вас хубава почивка! И аз чакам банковата сметка!
Джейми, да се оправяш бързо!
Марче, вземи ме с теб до Гърция следващият път Simple Smile
На всички останали  Hug
Отивам да будя мъжът ми, че имаме уговорка с приятели за обяд.
Хубав ден! Simple Smile

# 23
# 24
  • Мнения: 5 994
Разходихме се до замъка в Равадиново, на децата им хареса .До последно мислехме да се отбием и в Созопол но дребния взе да се кисели и се прибрахме. Отивам да дремна че се очертава с това пълнолуние и тази нощ да не мога да заспя.
bonbolina как е госпожицата ?

# 25
  • София
  • Мнения: 9 853
 bowuu Много поздрави от Родопите- моето любимо и магнетично място, към което все ме тегли. Пълня си душата, прекрасно е, приказно. Hug
Изчетох ви всички, но съм толкова изморена от днешната разходка до Каньона на водопадите, краката ми пулсират, но сърцето ми...казвам ви, трябвало е да се родя тук!
И на лифт се качих сутринта, открит седалков, майкооо, щях да почина, но се справих. Струваше си заради гледката от Снежанка надолу!

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 21 610
Поздрави и от Сандански!  Hug

# 27
  • Мнения: X
Good morning ladies,
почерпка с късен обяд :


Заета съм пак на макс ,ходим някъде през уикендите , гледаме да оползотворим лятото докато можем ,че зимата идва .Снощи бяхме на градинско парти в една 'малка' къща в прерията на шефа на мм . Беше чудесна вечер .Пушнах си от 1 година първата цигара ,потанцувахме на жива музика на колегата на мм с рок бандата им , поиграхме баскетбол и хокей с децата , хапнахме див глиган и див заек на барбекю, гряхме се на лагерен огън , запознахме се с много нови друзя , повеселихме се и днес ще реанимираме .
 При нас е доста топло, има и бури и дъждове ,но са през нощта само ,като дните са летни, дълги, горещи и по своему жежки. Какво става с лятото при вас ? То не върви вие такова лято да имате  Rolling Eyes


Калинка, добре дошла .Зачезна и ти и липсата ти се усещаше.
Намали темпото и почивай  Hug
От мен уроци няма нужда да вземаш , ти организацията си си я направила тип-топ за вас   bouquet

Тити, Банско е прекрасно, аз обичам и морето и планината .Наслаждавай се на почивката !

Славе, добре ,че се оправя мъжа ти.  Hug За другото ти си го знаеш какъв е най-добре !  Hug

Вио, по-плискай се и заради нас   bouquet

Лусси, добре заварила ! Ти поне снимките ми гледаш , а аз никой не виждам ,никой нищо не пуска  Sunglasses
Добре са се наредили нещата , всичко ще е наред , повярвай и майка ти ще го усети . Hug Hug

Марче, тази статия даже не е смешна ,то е сатира и трагикомедия. Накъде върви този свят ?

Мони, добре дошла на родна земя !
Съжалявам за това,което ти се е случило .Надявам се това да е неприятното и да е останало зад гърба ви  Hug Послушай ма ко , нейните съвети винаги са на ниво. благодарение на нея подадохме жалба където трябваше ,но за жалост никакво развитие .Циганска държава сме станали и все повече циганията в пряк и преносен смисъл ще ни завладява.

Джейми , бързо оправяне и лека разходка днес  Hug

Валенце, Родопите са нещо уникално .Изкарайте си чудесно и чакам снимки. Ако не си ти и Моренка ,никой не пуска снимки и тук и там  Flutter

Моренка, и ти си на разкошно място .Прекарайте си добре и гушки на Гушкан !

Лек ден и пак ще намина днес ако има напитки довечера   bouquet


# 28
  • Мнения: 11 622
Добра вечер!!! Бара отваря!!! Кой каквото му е на душа!!!

Контеса е сервирала да не сме на гладно, че ....   bouquet Явно само при теб е лято  ooooh! и тук от два дни се изливат едни дъждове... пак съм с дебелата фланела, дъждобрана и ботушите hahaha Внимавай с цигарите!!!  Naughty
Марче статията е наистина... и тук ги има тези екземпляри, но плюс мноооого татуировки...само дето не са национален стандарт...
Лус, Тити, Дами, Джейми   bouquet
Мони наслаждавай се на почивката!!! Не обръщай внимание на дразнителите!!!
Вале честито кръщене с лифта!!! Догодина отидете на Добринище - там е най-дългия седалков лифт - с междинна станция е, а и Безбог ще ви хареса!
Морена добре отишла!!! И от мен поздрави на Сандански   bouquet
Днес на всичкото готвене и чистене дето си спретнах, направих за първи път и толумбички  hahaha Те такова освинване няма!!! Хем мазни, хем сладки, хем много ни харесват  Joy Joy Joy Вече почвам да пазя окръжност, а не талия  hahaha Сега си записах другия път да направя шекерпаре  hahaha

И след толкова сладко, ако искате идея за мъжка торта...


Последна редакция: нд, 10 авг 2014, 21:56 от Ladybird_

# 29
  • при късмета
  • Мнения: 23 998
Привет!
И най-после успях да намеря фризьорка да ме сплете. Снимки във фейса, за Калинка и Марчето ще пусна тук за малко, като се появят и двете.
Контеска, съжалявам да чуя, че няма развитие по вашия случай. Натискайте ги, имат срокове е трябва да ги спазват. Поотпускат се обаче, като никой не ги пришпорва. Надявам се всичко да приключи справедливо  Praynig
Калинка, браво за толумбичките, страхотно изглеждат
Джейми, замъка е хубав, но дърворезбите си бяха по-добре при автора
На всички гушки и целувки. Да ми запазите от питиетата, ще се върна, като прочета приказката, че днес не съм виждала шефа цял ден. 5 часа прекарах в салона

Общи условия

Активация на акаунт