Домакини 42/ и на плаж и в планината, с летни коктейли в ръката

  • 41 760
  • 738
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 3 841
Калинка, аз точно в меката на наркотиците, лимонтозу съм помъкнала... hahaha hahaha hahaha

Като си подреждах подправките вчера, се оказа, че съм взела и няколко пакетчета амонячна сода.  ooooh! Това пък за какво се използва, сещам се само за войнишките курабии, ама дори си нямам идея как се правят.  newsm78 Имам си още сминдух, смардала, сумак, убийте ме, ама идея си нямам тези подравки за какво се използват...  Embarassed

Имам технически въпрос - днес видях, че продават зелени домати тоест неузрели червени, не че сортът им е зелен. Та, ако сложа по-дребнички с моркови и карфиол, шЪ ли стане трушийка?  Thinking

# 451
  • Мнения: 5 997
Добро утро. smile3507
Вио да ви е  жив и здрав Ванко !!!!!!!!!!
Моя Гого е на 4 г Лус .От снощи е с температура Tired днес ще видим какво ще каже личната и аз смятам че този доктор трябваше да изпише нещо но освен  АБ капки и противоалергично ,не .Иначе в болница с венозни АБ а в къщи без затвърдих си лошото мнение за тази точно болница, уж най - нова и ни е в квартала ....
 pisenxeto успех с задачите и при теб.
ма ко неприятно е да се занимаваш с Виваком, ама така и така ще ходиш пробвах да им изкопчиш някоя награда , ти си  ни късметлийката , гледам много подаръци ще раздават Simple Smile
ста-ди 130 км не са много , но му вземи освен познати играчки и няколко с които не играе често,книжки .Аз при едно от първите пътувания от Бургас до София така убивахме време с двете деца с 10-на книжки.
titi888   Simple Smile свеки само на гости ли или ще си живеят с вас ?Че ако е така с право да я оставиш да готви .Моята така все повтаряше ,че кюфтета не яде и на  празници все измислях някакви различни от кюфтета неща , ами  познай дали нещо ядеше  Twisted Evil А нас ни посрещаше с пържени подметки ( с това ще я запомня изпържени яйца в 18-19 ч ,а влака ни пристигна вместо в 21 ч в 22 ч и до Бистрица беше станало 23 ч )
Смърфи  с доста неща си се запасила , сминдух и самардала ги свързвам с шарена сол и правя веднага асоциация с топла питка Simple Smile а ти каза че си се запасила с мая за нея  Hug А за доматите пробвай , май само сол и вода трябва  newsm78.
dam4o най - важен е подхода , ама ти си знаеш Simple Smile и най лудите могат да бъдат укротени . И друго уж щях да пиша , ама ще мина пак като се сетя.

# 452
  • Мнения: 843
Добро утро.
Първо да поздравя първо Ванко на Вио. Да е много здрав, палав и игрив. Стискам палци да понесе леко тръгването на градина.
Лус, на планина заминаваме в Троянския балкан.
Марче, само с ММ го гледаме. Свекърите са пенсионери, но нямат желание, а родителите ми са млади и работят. И живеят в друг град. Когато могат идват, но не е често. А и баба и дядо чакат на тях( татко е едно дете) и все имат ангажименти. Понякога ми се иска да има кой да го изведе поне на една разходка, ама няма...Не сме първите, няма и да сме последните. Само да е здрав, ще порасне.
Джейми, да се оправя бързо твоят Гого.  Hug
Аз винаги нося много играчки и книжки с нас, но не е пътувал на повече от 50 км. И затова го мисля.
Дамчо, спорна учебна година ти желая. И ученолюбиви ученици.
Пожелавам си догодина и аз да съм с такива трепети.  Praynig
Смърфи, баба ми прави само зелени домати в буркани. Мога да я попитам какво им слага, за да се запазят.
Тити, слагай розовите очила, ама май не винаги помагат. Поне при мен,де.
За всички неспоменати  Hug

# 453
  • при късмета
  • Мнения: 24 004
Добро утро!
Вио, да ти е жив и здрав рожденника! Много да ви радва и да е вашата гордост   bouquet
Успешен първи учебен ден на децата на Калинка и Контеса и спорна учебна година
Джейми, дано бързо се оправи детето
Моето гостенче дойде и ще измислям забавления.
Хубав де на на всички  Hug

# 454
  • Мнения: 2 169
Добро утро.
Много ви благодаря, момичета  Hug
Ето и една тортичка за здраве на рожденика, почерпете се:



Скрит текст:
Днес пък мм не е добре  Tired Същата работа като Ванко, явно е вирус и си го предаване един на друг. Само дето мм е по - зле и от Ванко - познайте дали вече не е умрял 100 пъти от сутринта, само от едното разстройство  Twisted Evil Довечера сестра ми щяха да идват, ама може и да го отложим. Аман значи  Close

# 455
  • Мнения: 644
Здравейте !  Правя си кафенце и да ви нагледам.
От 2-14 са тук тея диваци.Довечера в 11-12 пристигат Joy
Метнах вчера кадаифа.Мм не е купил орехи и ме ядоса  след пазар ,че го увиках.Днес ще си купя и ще го поръся.
Мисля да готвя ориз с пилешко на грил тигана.
Вчера метнах и едни питки  във формите за мъфини.
Сега чакам друг майстор да дойде да оправи бойлера ,че и той изпращя милия.
Както работи топлата вода и изведнъж прас ледено студена.Вечер има по един дежурен да ресетва копчето .
Дано го оправят днес,докато не е станало студено,че той ми захранва парното.

# 456
  • Мнения: 1 826
Вио-да ви е жив и здрав рожденника,да няма проблем с градинката и да му е интересно!!!
Бързо да  се оправя мм и да е здрава и Деичка,а ще чакаме да покажеш снимки и на двамата сладурковци!!!  bouquet
Стади-приятна почивка и лек път!
Тити-пропущай покрай ушите си забележките и почивка! Laughing
Марче-не се и съмнявам ,че ще бъде страхотна почивката,ама искам снимки. Thinking Wink
Успешна учебна година на всички ,които почват!!! Hug  bouquet
Хотензия-честито нова придобивка.
Джейми отивай при личната и при специалист УНГ. Naughty
Ма ко-приятно забавление с гостенчето!
За всички много положителни емоции и страхотен ден ви желая!!!
След малко тръгваме с щерката до Пловдив и да видим какво ще стане,доста ми е притеснено-но няма начин. Praynig Свърших още една задача по телефона вместо да излизам и така,а ремонта не е почнал още .Само подготвяхме до сега и обсъждахме с мм какво ще се прави. hahaha
Хайде лек ден момичета!

# 457
  • София
  • Мнения: 2 265
Добро утро, момичета!

Вио, да ти е жив,  здрав и щастлив рожденника!  
Скрит текст:
Скрит текст:
Бързо да се оправя Деичка и ТМ Peace

Честит първи учебен ден на децата на Калинка и Контеса и спорна учебна година!

Джейми, дано бързо се оправи Гого Praynig Peace Голямо момче е Hug

Ма ко, весело да изкарате с гостенчето Peace

Стади, хубаво да изкарате на планина, не съм почивала никога на планината, затова не знам как е. За гледането - разбирам те... То до желанието, което обикновено нямат.

Писенцето успех с задачите и при теб Peace Лек път!

Смърфи  с доста неща си се запасила... А туршията от зелени домати е много вкусна, обаче аз не знам как се прави. В нета сигурно има, но добре да ти дадат момичета някоя проверена рецепта Peace

Калинка
, и аз днес боб ще готвя. По-скоро ММ ще готви...  Embarassed като се върне... Разбира се, че сме хубави Hug

Марче, и ние ще наминем в Гърция за 4-5 дена.. през септември... Дано да стане, че все се отлага... Hug

# 458
  • София
  • Мнения: 11 701
Добър ден, красавици!  Hug
Вио, най-напред теб да поздравя с празника на Ванко! Да ти е жив и здрав!
Скрит текст:
[/spoiler]
Скрит текст:
[/spoiler]
Хубав ден ви пожелавам!
..............

# 459
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 275
Здрастиииииииииии.
Честит празник на Ванко на Вио.Да расте здрав,щастлив и много усмихнат. nbirthday
Дамчо-да знаеш ,че сигурно ще ти позваме услугите. Rolling EyesМоят по математика без да си дава зор се справя отлично ,но БЕЛ му е мъка,мъка голямаааааааааа #2gunfire
 smile3507 съм днес.Плюс главоболие.Явно времето ще се разваля.Ма ще ми мине като на куче.
А Марчето и тя на 07.09 отлита да митка.И аз Марче и аз....Броя часовете вече да знаеш.
На всички болнички-да оздравяват бързо.  bouquet
На всички пътуващи-прекрасно изкарване и незабравими спомени.
Смърфи-добре си си отишла. JoyНеможахме във Варна да се засечем ,жалко.Може пък аз към твоя край да дойда ,а????? А дано,ама надали. Joy

# 460
  • Мнения: 3 841
Добро утро и от мен! Голям студ е тук, бррррр. Досега не е било такова, брррр.

Честит Рожден ден на Ванко! Да е жив и здрав, и много щастлив!



Вио - това е вирусът, ужасен е. Знам, че мъжкото месо много боли, но аз го изкарах два пъти и ми идваше да се гръмна, а иначе трае по ден, два. Имах такава болка в корема, че на моменти сълзи ми избиваха.

Днес смятах да изляза пак, ама засега този студ ме отказа. Казват, че тази година влияние върху климата ще има тихоокеанското течение Ел ниньо, което обуславя по-хладен климат. Дори и БГ се очаквало студена зима.

# 461
  • Мнения: 644
Мотахме се  Емо по магазините.Народа е полудял всичко пазарува за училище и се блъска.
Взех на сестрите ми по едни маратонки.Ужаса с тях е пълен.Давам им сайта докато изберат са едни претенции за всичко.Изкараха ми нервите.
Отивам да гледам един сериал и да се метна да наготвя.
Вио да ти е жив и здрав рожденника! newsm51 Весело изкарване на празника!
Да оздравяват останалата част от семейството.

# 462
  • Мнения: 3 841
Тити, кога започвате училище? И тук настава невероятна блъсканица за училище, ама два пъти на година. Едните училища започват в края на август като в северното полукълбо, другата част в края на февруари като в южното.

Не можах да се видя с никой, освен с момичетата от София, и то с не всички... Но се надявам следващата година да успеем. При нас беше някакъв ад тази година. Миналата си бяхме разграфили август по дни и часове, което си е доста стресиращо и не го усещаш като почивка. Тази година решихме да не правим планове предварително, а на момента. И какво стана? Пълен хаос и безумие!!! Няма да ви казвам по колко пъти сме сменяли програмата и какви еквилибристики сме правили. Накрая стресът се оказа още по-голям. Затова оттук нататък се придържаме към правилото на 5-те П-та - Предварителната подготовка предотвратява провала на предсталението и туй то!  Crossing Arms

# 463
  • Мнения: 657
Ехооо, първо за Ванко и мамата на Ванко:

Следващите поред - с предстоящите почивки - хич не сте малка група и да си изкарате супер. Доста сте тръгнали към Гръцко - току виж се засечете, а и Плами може да прескочи от Турция.
Болничките - големи и малки да оздравяват!
Смърфи, смях се с твоите подправки - ама какво пък - те разни "треви" си отглеждат, нека ние им покажем нашите Grinning
Тити, свиркай си - само не разбрах свеки как ще пазарува - ингилизки знае ли?
Ей, много станахме тия днес с боба - и аз това готвя. На опаковката пишеше "смилянски боб от Полша", а можех да взема и "добруджански от Киргизия" - нЕмам думи просто, да живее родното земеделие!
Благодаря за успокоителните думи за класа ми - ще се справя, но не ми е лесно
Скрит текст:
май не съм ви споделяла, но във Варна работех в университет, сега в София съм в ОУ, възрастта е съвсем друга, затова се гърча повече. Но пък всичко ново е добре дошло.
Не споменах всички, ама вие си знаете Hug

# 464
  • Мнения: 3 841
Е, хубава работа, Смилянски боб от Полша! Нали има закон за марките и географските означения - бобът може да е смилянски единстено, ако е от с.Смилян, иначе си е само по-едър сорт боб.  ooooh!
Ама нищо чудно и нашите да не са си свършили работата като хората. Съвсем до скоро, бяха регистрирали само един продукт по този закон - "горнооряховският суджук".

Общи условия

Активация на акаунт