На пазар във Варна - 35

  • 49 396
  • 720
  •   1
Отговори
# 480
  • Варна
  • Мнения: 2 388
А аз къде мога да купя еластични връзки за кецове?
Аз взех за дъщеря ми от "Сладури" - носи ги от началото на лятото и не се оплакала, че и убиват, имат много цветове.

# 481
  • Варна
  • Мнения: 10 786
Цитат
Самозалепваща се подложка за пета. Направена от естествен мек велур. Подходяща за всички видове обувки. Много мека и дискретна. Предпазва от появата на мазоли над петата при носене на твърди обувки.Залепва се на мястото, където обувката притиска крака над петата. С тази подложка, ще избегнете мазолите, получени най- често от нови обувки.

Търся такова нещо, изхлузва ми се обувката на петата.  Embarassed

# 482
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Здравейте!
Някой да препоръча добър фризьор в Аспарухово?
Хайде, де, никой ли не знае  Sad
Аз ходя при Нина - фризьорския салон е срещу у-ще "Христо Ботев" - с червени външни щори е, има и кафе машина пред него.  Има и още една фризьорка там - Елена, също подстригва добре.
Има още един фризьорски салон, който е на ъгъл - там не подстригват хубаво, да не се объркаш да влезеш в него  ooooh!.


Laluni, благодаря ти! Само с препарати съм пробвала до момента и остават едни вадички, колкото и да търкам Sad .

# 483
  • Мнения: 714
Благодаря много! Цените нали са нормални?

# 484
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Благодаря много! Цените нали са нормални?
10лв. е дамското подстригване. Питай и на място, но не вярвам да има промяна. Имат и ценоразпис, който можеш да видиш.

# 485
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 755
Търся си прави тъмни/индигови дънки - цени 50-80лв,да ме насочите,че навсякъде са тези скинита  Rolling Eyes

# 486
  • Мнения: 714
Solar Wind, благодаря отново! Simple Smile

# 487
  • Мнения: 1 558
А пердета на ниски цени?

# 488
  • Варна
  • Мнения: 375
Благодаря на момичетата,които ми отговориха за ластичните връзки.Купих цветен широк ластик от една кинкалерията,ще ми свърши работа.
Етна,пердета на по-ниски цени има в Джъмбо,а също и в магазините втора употреба.

# 489
  • Мнения: 2 876
здравейте  Hug
понеже мисля да взема детски спален комплект от Белотекс ,бихте ли споделили мнението си, ако сте взимали от там скоро  Praynig или друг магазин/производител/ от който да сте доволни и цената да е като на тези /около 30-35 лв/
благодаря Ви   bouquet

# 490
  • Мнения: 145
Търся торбички за пране на обувки, да сте мяркали някъде?

# 491
  • Варна
  • Мнения: 1 916
здравейте  Hug
понеже мисля да взема детски спален комплект от Белотекс ,бихте ли споделили мнението си, ако сте взимали от там скоро  Praynig или друг магазин/производител/ от който да сте доволни и цената да е като на тези /около 30-35 лв/
благодаря Ви   bouquet
И аз се бях спряла на Белотекс за спално бельо, но ми подариха друго. Имам няколко детски калъфки - не са се свили, добре са. Но.. скоро си взех 2 обикновени възглавници (70*40) за резервни - много са гадни. Калъфа е от нещо изкуствено като подплата, вътрешността също е неприятна. Не са удоби нито за облягане, нито за спане.

# 492
  • Варна
  • Мнения: 5 090
Искам да си купя обувки на висок ток с платформа, без дупка на пръста. Изчистени. По възможност - бежови и лачени? нещо от тип: http://fashionsupreme.co.uk/img/product/39/2000/39017-0.jpg

И панталон цвят бордо не много официален.

Преобърнах щателно два мола, по центъра - частично. Ми не мога да си намеря. Някой някъде да е виждал?

# 493
  • Варна
  • Мнения: 10 521
В Nine west гледа ли за обувки? Но не са лачени.

# 494
  • Варна
  • Мнения: 5 090
Къде се намира това?

Общи условия

Активация на акаунт