Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 27 фев. 2006, 15:15 ч.

Кои марки АМ...

• 811
  • 28
  •   1
Отговори
  • на кой му пука, майна
Кои марки АМ бяха за капризни бебета ? На една мама и спирала кърмата и ме попита дали знам АМ за капризни бебета, но тъй като мойто не е от капризните, нямам инфо по въпроса, затова реших да питам вас

Последна редакция: пн, 27 фев 2006, 15:23 от doniboni

# 1
  • пред компютъра
Rolling EyesТук във форума четох, че "МИЛУМИЛ" е за капризни и злояди дечица. Днес и аз купих на моя син / МИЛУМЕЛ 3/, който въобще не иска да пие никакво мляко.  PraynigДано поне това мляко да пие.

# 2
  • Ruse
Знам че Миломила е мляко за капризни бебета и за такива с намален апетит.Моята мацка е злоядичка и й купих такова мляко обаче тя като го опита и Sick обаче много хареса Омнио,Макар че ако питаш мен Омниото има мириз на чорапи и небих го пила ама бебетата са с малко извратен вкус, а Миломила е сладичък и има вкус на ванилия

# 3
Колко млека сменихте докато намерите подходящото? Понеже мен ме е страх да минавам от едно на друго , докато хареса нещо...
Reni4ka как "открихте" Омнеото? Simple Smile

# 4
  • Paradise
Милумил; моят син е от капризните и злояди деца; само това прояде Peace

# 5
  • Белгия/София
Милумил  Peace

# 6
  • на кой му пука, майна
Мерси, момичета, вече казах на въпросната мама за Милумила, пък да видим дали бебето ще го пие   Grinning

# 7
Хей ще ми каже ли някой колко млека пробвахте преди да намерите Вашето мляко? Дали след Фризолак и Аптамил да пробвам с Милумил? Притеснено ми е, че стават много Sad

# 8
  • Белгия/София
Аз минах през Фризолак и НАН,5 месеца Аптамил,сега не го иска и сме на Милумил.

# 9
  • Varna
Ние от 4 месец сме на Нутрилон1

# 10
  • Бургас
Ние сме на Фризолак от раждането.Във втори месец опитах да го сменя с Аптамил,но се подриска.Така ми се иска да го сменя с по-хубаво мляко,но се страхувам от реакция-и аз не знам каква.

# 11
  • Пловдив
На нас още преди да родя ни препоръчаха Нестожен на нестле и досега си дохранвам с нег. Педито препоръча да не сменям млякото що му харесва на беб4о

# 12
  • Бургас
 Милумил е за злояди деца

# 13
nenepygka, ние започнахме с НАН1 - запек, Хумана 1- запек, Омнео1 - ужасно растройство, Аптамил 1  и сега вече сме на Аптамил 2. Нямаме никакъв проблем, пълним памперса 1-2 пъти дневно.

# 14
nenepygka, ние започнахме с НАН1 - запек, Хумана 1- запек, Омнео1 - ужасно растройство, Аптамил 1  и сега вече сме на Аптамил 2. Нямаме никакъв проблем, пълним памперса 1-2 пъти дневно.
Какво значи запек? Ака твърдо или ака не толкова често?
Понеже ние все не акаме всеки ден..още откакто беше само на кърма Sad

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт