Balea, Alverde, Catrice, Essence - 16 (Козметика от ДМ и Лили)

  • 87 706
  • 704
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 2 839
Крем олиото на Балеа с Марула е страхотен, жалко, че няма такъв душ-гел. Не вярвах, че ще го пуснат и тази зима, защото съм останала с впечатлението, че не се повтарят често лимитките, но явно съм в грешка. Майка ми е най-щастливият човек, че отново го пуснаха. Кара ме да й купувам по 3-4 бройки.
От няколко дни ползвам маската за ръце на Алверде с бъз и акация. Мирише много хубаво и прави ръцете супер меки.

Ако имаш възможност ,  би ли сложила по една снимка на тези продукти, за да знам какво точно да търся.Благодаря предварително  bouquet

# 571
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 016
Крем олиото е това:
Скрит текст:

# 572
  • Мнения: 20 162
От няколко дни ползвам маската за ръце на Алверде с бъз и акация. Мирише много хубаво и прави ръцете супер меки. Определено ми харесва повече от новият крем и маска в едно на Балеа с масло от макадамия и ший.
Може ли снимка на крема на Алверде.  Simple Smile
От този на Балеа и аз не съм доволна, даже имам чувството, че след него ръцете ми изсъхват още повече.  Rolling Eyes

# 573
  • Мнения: 17 546
Този околоочен крем на Балеа, е ужасен! Става на трици мигновено, не попива и изобщо не прилича на крем за лице.
От всички презентирани тук кремове, най-приятен и удачен за мен е околоочния на балеа с урея.

# 574
  • Мнения: 35 961
Бижу, благодаря ти! Намален е и го гледах преди малко за приятелка - добре, че не го взех.

# 575
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Отвратителен е този околоочен крем наистина  Sick

Бях писала за него, за да не се прецака да го вземе някой. Отиде в коша почти пълен.

# 576
  • Мнения: 1 398
Минах и аз през DM, много ми се искаше да взема новото мляко за под душа на Baela с ванилия  Heart Eyes  Огледах се и за душ гел, но няма такъв. Има само олио за тяло от същата серия.

Преди е имало лимитирани серии с ванилия на Balea, дано да пуснат

Скрит текст:

Скрит текст:

# 577
  • Мнения: 17 546
Точно два пъти го пробвах и също го изхвърлих пълен.

# 578
  • София
  • Мнения: 500
Искам да похваля крема с невен за ръце, уникален е и дори нанесен върху раздразнена кожа, не щипе.
Купих си и един от подаръчните комплекти на Балеа: душ гел и лосион за 8 лева.
Взех и от пудрата Балеа йонг 2 номер. За отзиви по-натам, като я използвам.Забърсах и една нивеа балсам за устни с праскова, много ми харесва как мирише.  Simple Smile

# 579
  • Мнения: 2 025
Lemy, ето така изглежда маската на Алверде:    bouquet

# 580
  • София
  • Мнения: 732
Момичета, имаше ли вчера някакво намаление в Лили по случай черния петък, за да знам дали да се ядосвам  Mr. Green

# 581
  • Мнения: 20 162
ina-mina, мерси!

# 582
  • София
  • Мнения: 438
Момичета, имаше ли вчера някакво намаление в Лили по случай черния петък, за да знам дали да се ядосвам  Mr. Green
Да, имаше в Лили, но само в Сердика център и само 10%. Нарочно не си купих нищо! Ако ми трябва нещо, ще чакам, когато имат съответния продукт на 25% в сряда. Търпелива съм Simple Smile

# 583
  • Мнения: 2 025
Lemy, забравих да спомена, че маската е намалена от 5 и нещо на 3 лв.   Hug
Искам да похваля дезодорантът на АЛверде с лимети и градински чай. Взех го с абсолютно недоверие, но сега след месец и нещо употреба мога да кажа, че съм очарована.
Благодарение на една приятелка пробвах освежителя за дрехи на Денк Мит и утре ще отида да взема за мен, за майка ми и за една колежка.   Mr. Green Ще ми е много полезен, когато в някое заведение якето ми се вмирише на цигари или манджа.  Tired
Слагам снимки в скрит текст, за да не заемат място:
Скрит текст:

# 584
  • Мнения: 1 203
По повод околоочния крем на Балея с урея, който съм хвалила тук- след седмица ползване два пъти дневно, си алергизирах супер зле кожата около очите ooooh!. Започна един сърбеж и зачервяване, които първоначално не успях да установя от какво са. В последствие разбрах и кремът отиде в кофата. Не знам коя/кои от съставките доведоха до тези неприятности, явно кремът наистина си е евтин и некачествен. Жалко!
Другият околоочен крем с Q 10, от който се оплаквате, сигурно е на същия принцип - евтин и зле композиран. Балея според мен са ок в продуктите за тяло, все пак там кожата не е като тази на лицето, с малко повече масълца и аромати, разнообразни и приятни, спор няма, масово се харесват.

Общи условия

Активация на акаунт