Вече и с усмивка на лице малко ЮНЧЕ топли майчино сърце - 3

  • 28 414
  • 742
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 1 067
Далече съм от мисълта,че бибата може да заблуди гладно бебе,но виж леко подхапнало може и да се примири с празния ход.Маги много често суче къде от скука,къде за успокоение,но дори така чувам да преглъща.Често все още придремва до като суче и след 5-10 мин. отново започва да суче активно.
Преди около 2 седмици имах съмнение,че суче малко и точно с кантара го потвърдих.Вкарах и пак едно нощно кърмене в 1ч и нещата потръгнаха,а само седмица по-късно апетита и се върна  Peace

# 391
  • Мнения: 2 513
Mometo, на мен ми харесват анцузите - ватирани и като за 15 лв. идеални. Само дето ми изглежда огромен размера 62/68, а на етикета пише дори от 2-6 месеца, а бебка върви висока 61 см беше... Ама все ще им дойде времето Peace
Наша беба изобщо не иска вече биберон, само го тика навън с езичето, дори спрях да го предлагам, давам й чай за успокоение и нещата се оправят... От една страна съм доволна, от друга щеше да е толкова по-лесно заспиването й, а сега - на ръце, разкарване, пеене Crazy

# 392
  • Мнения: 1 273
Здравейте.
Да се отчета - вчера бяхме на консултация - Надя е наддала 0,900 кг и се е издължила с 4 см и вече е 5,300 кг и 59 см. Ваксина няма - нашата док каза, че я очаква в началото на септември, така че на следващата консултация ще и я бият.
За зеленото ако - Надя имаше един път, преди първата консултация - док каза, че най-вероятно й е студено.  Rolling Eyes
Момичета случвало ли ви се е на бебчето да му сълзи очето, според посоката на която е поставено
И при нас е така. Тъй като две седмици не си бяхме в къщи, а на другото място нямаше как да кърмя легнала и кърмих седнала - не се получаваше сълзене, съответно - няма място за притеснение. Пробвай друга поза известно време.  newsm78
за мамите , които са подали декларации за детски надбавки, току що видях, че са превели помощта за раждане и детските.  bowuu Hug
Супер! Напоследък са много редовни. Чак да им се чудиш...  Thinking

# 393
  • Мнения: 105
Далече съм от мисълта,че бибата може да заблуди гладно бебе,но виж леко подхапнало може и да се примири с празния ход.Маги много често суче къде от скука,къде за успокоение,но дори така чувам да преглъща.Често все още придремва до като суче и след 5-10 мин. отново започва да суче активно.
Преди около 2 седмици имах съмнение,че суче малко и точно с кантара го потвърдих.Вкарах и пак едно нощно кърмене в 1ч и нещата потръгнаха,а само седмица по-късно апетита и се върна  Peace
Tочно!Моят синковец "тапата",както наричам бибата,я ползва само като заспива.Пробвала съм с цица,но се нерви,че трябва да преглъща и почва да  #Cussing outИначе все по-често  я избутва в будно състояние и  не питае предишните топли чувства към нея!Момчето ми расте  Cry

# 394
  • Мнения: 781
Явно пръцка ето е нещо нормално, особено в някой магазин е много забавно Crazy.
Белисима, купих Лактана био, на него пише да загрявам водата до 50 градуса и после да изчаквам да се охлади, ама моята бебка не може да чака толкова много, пък нали млякото трябва да се прави точно преди ядене? Ти дпазваш ли загряването чак до 50 градуса? Иначе първия прием е направен, изяде го без проблем, ще видим занапред как ще е..

А, да бе. В 3 сутринта ей сега ще чакам да събуди целия квартал. На всички млека упътването за приготвяне е едно и също и от ден първи не го спазвам, защото Петър не яде по часове, а като се събуди вие, като разгонена вълчица и няма кой да се занимава да охлажда млека.

На Лидл дрешките са с хубаво качество. Аз взех от миналата промоция на бодита и не са мръднали, за разлика от други. Изкушавах се и за тези, но свеки домъкна сума дрехи, а и днес за пореден път преместих с шкаф "умалели" още бодита, които са обличани по два пъти и установих, че няма смисъл от много дрехи.

# 395
  • Мнения: 224
Можели някой да ми обясни какво е слуз в изпражненията? Самите изпражнения ли са лигави или има слуз отделно от тях.... Нормално ли е памперса като е сгънат на две и като го разгъна, акото да се разтяга на сополиви нишки? Ако това е въпросната слуз.... то Елена е така от бая време. Нещо параноясах. Има ли други симптоми при слуз в акото?

# 396
  • Мнения: 781
Ето линка, който бях качвала със снимките на бебешки акита така да е изразя

Скрит текст:

# 397
  • Мнения: 224
Да, виждала съм го, но пак не ми е ясно. Ако някой може да ми опише...   newsm78

# 398
  • Мнения: 1 291
Ако  е много слузесто, слузта   е като 1-2 с.л.  отделно от акито. Мисля, че  това, което  описваш не  е  тревожно.  И  двамата ми сина бяха така и  си имат всички ваксини, а не  са  алергични.   Ако  искаш, занеси  на  педи един  памперс да  си спокойна.

И моята е в ревлив период...  Поне  заспива  в количката.

# 399
  • Мнения: 1 152
Мики - само на кърма сме; да, ползваме биба за успокоение когато има колики и за приспиване когато е неспокоен; вода предлагам рядко, то не остава ред за това между храненията; и да - храним се на режим, с който той е свикнал и не търси допълнително - през около 2ч. и половина. Същите отговори бяха и за първия месец, когато наддаде 1кг.

# 400
  • София
  • Мнения: 1 511
Mama Barba,
видях, че си писала в пазарджишката тема. От Пазарджик ли си? Радвам се да срещна сьгражданка. Simple Smile
------------

За зеленото ако знам, че е такова ако на бебето му е било студено.

# 401
  • Мнения: 2 513
Аз съм от пазарджик, но живея и работя в пловдив Peace

# 402
  • Мнения: 165
Момичета, дайте съвет с какво да мажа зърната си,  че ме болят, ивах мазило на Авент, то свърши   bouquet

# 403
  • Мнения: 224
Лансинох - страхотен е   Peace

# 404
  • Пловдив
  • Мнения: 115
chilimura, при Виктор слузта беше  отделно, като пар4е желе, после още няколко памперса имахме с по-малко слуз. Педиатърката обясни, че е от храна, която дразни стомахчето му - като подозрението й беше, че е от доматите , които ям или ...чашата кока-кола, която си позволих. Аз и др. път съм пила по чаша кола, но не е имал слуз, та си мисля, че друга е причината.

Общи условия

Активация на акаунт