Август е месец на децата в ИКЕА

  • 4 750
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 840
През целия месец август децата ще имат разнообразни възможности за креативни занимания в Магазин ИКЕА в София. Всеки уикенд е посветен на различна любопитна тема, която по забавен начин да развие въображението и способностите на малките посетители на ИКЕА. Участието е безплатно.

Детският месец стартира на 2 и 3 август с работилницата Декорация с панделки и цветя, в рамките на която децата се научиха да изработват красиви аксесоари за дома от различни подръчни материали.
А ето и програмата на детските събития за оставащите дни:
 
16-17 август: Стая-мечта с Госпожа Череша: изработка на колажи и тематични игри
23-24 август: Изработка на парцалени кукли
30-31 август:   Кулинарна декорация

Тематичните занимания ще се провеждат в събота и неделя от 10:00 ч. до ИКЕА Магазин за шведска храна. Повече информация за всички специални оферти в магазин ИКЕА можете да откриете ТУК.

Последна редакция: пт, 29 авг 2014, 23:47 от Адри́

# 1
  • София
  • Мнения: 9 517
линкът не работи  Peace

# 2
  • Мнения: 7 779
не го пиши тук , а Информирай модератор.  до тогава щракай като ненормална в/у този линк.  Laughing

# 3
  • София
  • Мнения: 9 517
не го пиши тук , а Информирай модератор.  до тогава щракай като ненормална в/у този линк.  Laughing
на мен ми трябва за догодина, тогава ще правя ремонт в детската, до тогава може и да го оправят  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 11 747
Аз помислих, че ще има намаление на детските стоки, а то...  Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 1 580
Линкът вече функционира  Peace

# 6
  • Мнения: 190
От Икеа една приятелка купи за стаята на детето си много хубава помощна бяла масичка за рисуване например. Не зная дали още се предлагат, но бяха по 10 лв. и наистина си заслужават и за в детска стая. Simple Smile

# 7
  • Мнения: 8 850
Колажите с Госпожа Череша бяха горе долу добре, не беше добре организирано според мен, но децата се забавляваха. Имаше игри с каките.
На следващата събота изработката на кукли беше под всякаква критика. Две маси с нарязани платове от Икеа в един кашон, няколко ножици и няколко лъжици и фунии, които бате Тишо се опитваше да вкара като глави на куклите. Баткото беше сам, много се опитваше да обърне внимание на всички деца, но не се получи. Лоша организация. Дъщеря ми направи една панделка, отегчи се и решихме да тръгваме, не разрешиха да си вземе панделката, беше много разочарована.
Ще си помисля дали да отидем на кулинарната седмица.

Общи условия

Активация на акаунт