Децата на АРТ технологиите - Размисли и страсти №11

  • 28 815
  • 731
  •   1
Отговори
# 285
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Моме, в час си. Внимаваш.  Hug Hug Hug

# 286
  • Мнения: 1 045
Последнaтa дозa Синфлорикс е нa 12 месецa, преди шaрките.

# 287
  • Мнения: 7 488
Добър ден.

Сигме, Милко се пусна и ходи вече сам, брат му обикаля прав, пуска се ама не е стабилен, още не е проходил, ама има желание поне  Laughing

Бизи не се притеснявай, Морко така се беше изтрещял чак цицина колкото голям орех имаше на главата в продължение на 2 седмици, просто за секунди става белята.

Фиксче, и ние бяхме безводни. Излязохме да раздаваме питка и да търсим обувки на Милко, като се върнахме нямаше вода. Към 23.00 ч. ставах още нямаше, но на сутринта вече беше дошла. Някакъв канал пред СВА - Бурлекса, беше избил по бул. Република направо река течеше, и за това нямаше вода.

Наде, фигурите за питката се правят от друго тесто без мая, хем го знам това, но вчера бързах и направих от същото и моите се заличиха доста.

# 288
  • Мнения: 6 624
Аз говоря за самите детайли на питката, фигури знам как се правят, но този модел е без такива. Явно аз не съм обяснила добре. Днес ще правя още една, много ми е приятно да си ги творя.
Фиксче, успя ли да си вземеш душ снощи? Ние имахме вода, явно е имало някаква повреда около вас.

# 289
  • Мнения: 4 651
Към полунощ дойде водата, имах сили колкото да си измия зъбите.
Аз днес готвя 100 манджи, че миналата седмица на два пъти уморих детето от глад, докато стане вечерята, да не говорим, че снощи яде сухоежбина за вечеря. Замразих една порция пилешка супа за спешни случаи, много не ми харесва тая идея, ама да има поне едно ядене, осигурено за вечерта.
На питките мога само да ви се възхищавам. Само веднъж правих за прощапулника и хич не ми се получи с печенето. Сега като не може Дайчо да яде яйца, съвсем не ми е идвало на ум да правя.

# 290
  • Мнения: 6 624
Фиксче, наистина си е зор да готвиш първо, второ, трето в малки порции, но с всичките му вкусове и подправки. Като бяхме на почивката, до обяд само готвех и перях.

А каква красота се пече във фурнатаа, тоя път съм по-успешна. Не че вчерашната питка не беше красива де. После ще я кача като се изпече. Тоя път ще я подарявам на свекърва ми, че ние с мъжа ми сме на пълноъзърнест хляб Laughing

# 291
  • Мнения: 6 624
Ето я:

# 292
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Фели, честити ти ходещи крачета, да обиколят много красиви места   bouquet Heart Eyes
Надежда, уникално красива изглежда питката, признавам те за майстор  Simple Smile
ние отскочихме за малко до морето, нашето си беше гъз път да види, та сега не мога да сваря да оправям багажи Mr. Green

# 293
  • София
  • Мнения: 23 162
добър ден  Mr. Green
тоя път за кратко си видяме детето, поне резултат да имаше, пък то нищо. една яйцеклетка и днес се обадиха че не става. та пак с нови сили наскоро.
ама пък имаше време да покаже нови постижения, катери се и слиза по стълби сам, та чак не дава да го пипне човек. очаквам скоро да има поражения, дано поне са малки  Crazy
и избрах едни обувки най-после, ако взема и да ги поръчам преди да свършат няма да е зле  Mr. Green

# 294
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Бамба,  Hug
викаш катерач си имаме  Laughing Wink

# 295
  • Мнения: 6 624
Бамба жалко, дано следващия път да имаш успех. И моите се катерят по стълби - като бяхме на почивката се научиха.

Гуги, благодаря за комплимента, смятам да задобрявам, това са първите ми крачки в пекарството Grinning

# 296
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Надежда, а как са направени розите и листенцата, даже и в цвят, аз малко боса падам  newsm78 Embarassed

# 297
  • Мнения: 7 488
Мерси Гуге, дано по хубави пътища да ги отведат  Hug Hug Hug

Бамби, не ми харесаха обувките, продавача в магазина каза да не поръчвам от интернет, защото нямало да улуча размера, зависело от модела. Егати фирмата, ядосах се и отидох в колев и му купих от там обувки. Сега да крачи с тях, пък за после маратонките.
Ти нали на ЕЦ събираш, до сега всичко вървеше добре, да не би нещо лекарствата да не са подходящи.

# 298
  • София
  • Мнения: 23 162
на ец събрах 4 броя за 3 месеца, то не беше само ец и един клостил пих де.
и понеже много добре вървяха нещата решихме да пробваме малко стимулация, ама резултата не си струва.
та сега ще видим какво ще мислим, записала съм си час, ще видим и доктора какво ще предложи.

обувки поръчах от амазон аз, дано да стават, ако ли не не са много скъпи. пък марката някога в моето детство беше много модерна  Mr. Green
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00HHOCSGQ/ref=oh_aui_detailp … ie=UTF8&psc=1

# 299
  • Мнения: 6 624
Надежда, а как са направени розите и листенцата, даже и в цвят, аз малко боса падам  newsm78 Embarassed

Гуге, всичко по питката съм правила ръчно, включително и замесването на тестото, както и розите и листата. Сега съм си поръчала вейнъри и за други цветя, както и сладкарски бои, така че ще мога да правя далеч по-оригинални и красиви неща. А в случая розите съм ги обядисала с куркума, тъй като все още не са ми пристигнали боичките. На лични ще ти обясня как се правят розите.

Аз обувки и пантофи ще купувам на кларкс.

Общи условия

Активация на акаунт