Да се похваля

  • 935
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 425
Ние ще си имаме още едно бебенце. Вики ще става кака  Laughing
Много съм щастлива, но и малко притеснена. Като ме гледаха на видеозона се оказа, че имам малкък миматичен възел. Лекарката каза, че не е опасен за бебето. Някой от вас имал ли е подобно нещо?

# 1
  • Мнения: 1 182
Честито!Щом лекарката ти е казала че не е опасно не се притеснявай излишно а се радвай на хубавата новина!  bouquet

# 2
  • Мнения: 5 391
На мен в 6 месец ми откриха малък миоматозен възел, някъде около 4 см.До преди това не са ми го виждали, верочтно бременността го е провокирала.По принцип има 3 положения, при които може да е разположен възелът, моят е прикрепен към външната страна на матката и не кореспондира с бебето, т.е за него това не е проблем.Проблемът е при мен и се появи от това, че този възел започна да ми се възпалява и 2 пъти лежах заради него в болница.Познавам и други бременни с подобно нещо, които обаче не са получавали възпаления, така че не се притеснявай, при всеки е строго индивидуално.
Лека бременност и още едно здраво бебенце  bouquet

# 3
  • Мнения: 660
Честито - лека и безпроблемна до края   bouquet!
Не се притеснявай , чувала съм от познати доктори , че не е опасно , а дори бременността е благоприятна за " изчистването" от такива проблеми / още повече , че при теб е възел , а не оформена миомна киста / .

# 4
  • Мнения: 10 758
Честито! Лека и безпроблемна бременност ти желая!  bouquetщом като лекарката е казала да не се притесняваш, значи всичко е наред.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 423
Честито!   bouquet  bouquet  bouquet
Няма да се плашиш, лекарите си знаят работата!

# 6
  • Мнения: 287
Честито!

Лека бременност до края.
И не се притеснявай щом лекаря тие казал че няма проблем.

# 7
  • Мнения: 357
  bouquet
Честито!!!
Не се притеснявай излишно, щом ти си спокойна и бебчето ще е добре!

# 8
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Честито  bouquet
Ти и сестра ти да не се надпреварвате Mr. Green

# 9
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Честито и от мен!
Лека бременност и здраво бебче Praynig
Сестра ми имаше същия проблем при втората си бременност, но след като роди мисля, че възелчето изчезна.
Тя също пише във фоума и може би ще сподели опита и преживяванията си.

# 10
  • Мнения: 1 425
Момичета много ви благодаря за успокоителните думи.
Трилиън не се надпреварваме, ами стана случайно, но този път те ни изпревариха  Mr. Green Хубаво е, че ще са в едни и същи години  Laughing

# 11
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Честито!Щом лекарката ти е казала че не е опасно не се притеснявай излишно а се радвай на хубавата новина!  bouquet

Присъединявам се от все сърце към пожеланието  bouquet

# 12
  • София
  • Мнения: 946
И на мен ми откриха миомен възел около 2 см. Преди го нямах или не са го забелязвали. Докторката ми каза, че може да създаде проблем, ако е над 4 см. или расте с нарастването на корема.
Дано тази информация те успокои! Няма за какво да се притесняваш засега!

# 13
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Честито!Щом лекарката ти е казала че не е опасно не се притеснявай излишно а се радвай на хубавата новина!  bouquet
Честито ти бебче! Не се притеснявай излишно, щом лекарката не е притеснена, значи и ти нямаш основания за това. Пожелавам ти лека бременност  preggo и едно хубаво и здраво бебе   ylinfant

# 14
  • Мнения: 648
  Честито, лека бременност(спокойна бъди) и хубаво бебенце Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт