Всичко за всички марки гел лакове - 5

  • 97 136
  • 758
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 3 191
Аз искам ув топ върху обикновен лак защото нямам време да чакам да съхне и винаги си развалям лака Mr. Green

Това не може да стане Naughty. Ако искаш в/у обикновен лак да нансяш някакъв гел лак то, обикновеният отдолу трябва да е много добре изсъхнал. В противен случай трайността е нулева. Peace

# 331
  • Мнения: 172
Искам да ви питам- нали геллак се сваля с ацетон,а ако ноктите са ноктопластика с гел или акрил,накисването в ацетон няма ли да свали и ноктопластиката? newsm78
Или има друг начин?Може би въпроса е малко тъп, но аз не намерих отговор и реших да се допитам до вас. Rolling Eyes

# 332
  • Мнения: 556
Искам да ви питам- нали геллак се сваля с ацетон,а ако ноктите са ноктопластика с гел или акрил,накисването в ацетон няма ли да свали и ноктопластиката? newsm78
Или има друг начин?Може би въпроса е малко тъп, но аз не намерих отговор и реших да се допитам до вас. Rolling Eyes
При гел или акрил се сваля направо при поддръжка само с пилене. Peace

# 333
  • Мнения: 172
Искам да ви питам- нали геллак се сваля с ацетон,а ако ноктите са ноктопластика с гел или акрил,накисването в ацетон няма ли да свали и ноктопластиката? newsm78
Или има друг начин?Може би въпроса е малко тъп, но аз не намерих отговор и реших да се допитам до вас. Rolling Eyes
При гел или акрил се сваля направо при поддръжка само с пилене. Peace
Благодаря, като се замисля е логично, ама като няма кой да се сети  ooooh!

# 334
  • Мнения: 208
Пробвах да се лакирам с ув основа после топ лак, след това обикновен лак (изчаквам да изсъхне) и после пак топ лак. Резултата е повече от добър - маникюра ми издържа 7 дни и не беше мръднал.

# 335
  • Мнения: 556
Благодаря ви за отговорите.Ради,а ти какъв ув топ лак ползваш върху гел?Блускай ли?
Аз искам ув топ върху обикновен лак защото нямам време да чакам да съхне и винаги си развалям лака Mr. Green
Ако ползвам върху гела гел лак- да, слагам Блускай топ гел лак. Peace

Bluesky Gel Polish 504, BLZ02, BLZ24


Bluesky Gel Polish A114, A115


Bluesky Gel Polish 547+546

# 336
  • София
  • Мнения: 756
Момичета, по колко дни ви издържа, когато си правите маникюра с фолио. Аз ли нещо бъркам........... newsm78....не знам. Обезмаслител, база, лепило за фолио, фолио, 3 пласта топ лак и на третия ден вече започва от тук, от там да се бели ...........
А когато си го правя с гел лак по стандартния начин издържа по по 15, 20 дена и го махам, защото е израснал много, без да има никъде обелено.

# 337
  • Мнения: 3 191
Момичета, по колко дни ви издържа, когато си правите маникюра с фолио. Аз ли нещо бъркам........... newsm78....не знам. Обезмаслител, база, лепило за фолио, фолио, 3 пласта топ лак и на третия ден вече започва от тук, от там да се бели ...........
А когато си го правя с гел лак по стандартния начин издържа по по 15, 20 дена и го махам, защото е израснал много, без да има никъде обелено.


В случая лепилото за фолиото прецаква нещата. Помисли вместо лепило да използваш лепкавият слой на геллака или гелова боя Peace

# 338
  • Мнения: 50

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=827590057261293&set= … ype=1&theater
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=827590470594585&set= … ype=1&theater

Здравейте дами,
имам един проблем с гел лака,а именно ,че не ми издържа дълго време(само 3-4 дни и после започва да се бели малко по малко;няколко пъти направо на цяла люспа се обелиха някои от ноктите;около 4 нокътя ми издържаха 7 дни)
Правя се с гел лак повече от година-марка Снд Шилак в салони се правех и гела ми издържаше около 3 седмици-като след 10 ден тук там се обелваше малко в някой край,но нищо фрапиращо;
От месец се правя сама в къщи тъй като вече не съм в България, а дойдохме да живеем в Германия;
Поручах си нещата от тукашния ebay -лампа 36 В;база-топ и два цветни на snd shellac;Цветните гел лакове не са нови, а малко използвани -казвам го,защото вече незнам къде е причината -дали в самите лакове-дали в поставянето им или нещо друго;
Използвам спирт 95 % за изсушаване на нокътя преди да сложа база(нямам Scrubfresh) и после за махане на лепкавия слой;слагам на тънки пластове гел лака ,като пека вече 180 сек.заради бързото олющване(преди 120 сек.печах);
Гледам цената на този скрабфреш и се чудя дали не е от него проблема,че не го ползвам-моята маникюристка ми го слагаше ,но съм правена и без него -само със спирт и гел на депенд и гела ми издържаше пак поне 2 седмици  Cry
Моля ви ако можете дайте ми съвет какво да правя вече;опитах се да кача снимка да видите,но незнам дали се е получило;  Praynig

# 339
  • София
  • Мнения: 756
Момичета, по колко дни ви издържа, когато си правите маникюра с фолио. Аз ли нещо бъркам........... newsm78....не знам. Обезмаслител, база, лепило за фолио, фолио, 3 пласта топ лак и на третия ден вече започва от тук, от там да се бели ...........
А когато си го правя с гел лак по стандартния начин издържа по по 15, 20 дена и го махам, защото е израснал много, без да има никъде обелено.


В случая лепилото за фолиото прецаква нещата. Помисли вместо лепило да използваш лепкавият слой на геллака или гелова боя Peace


И аз така мисля да направя....... ако и така не издържи, приключвам експериментите с фолиото......толкова труд и старание полагам, за нищо Sad

# 340
  • Мнения: 3 191
И аз така мисля да направя....... ако и така не издържи, приключвам експериментите с фолиото......толкова труд и старание полагам, за нищо Sad


имай в предвид, че някои от геллаковете нямат лепкав, а само мазен слой  Peace

# 341
  • София
  • Мнения: 756
И аз така мисля да направя....... ако и така не издържи, приключвам експериментите с фолиото......толкова труд и старание полагам, за нищо Sad


имай в предвид, че някои от геллаковете нямат лепкав, а само мазен слой  Peace

Затова смятам да пробвам с гелова боя Thinking

# 342
  • Мнения: 202
Оффф този А55 на Блускай адски много ме дразни, не мога и не мога да го нанеса равномерно, все ми остава някъде по-бледо, независимо, че го нанасям на 3 пласта. Някой, ако го иска... разменям го, ползван е 3 пъти.

# 343
  • Мнения: 1
Здравейте момичета.Извинете ако повтарям темата,но нямам време да изчета тема 5.Моля за мнение за China Glaze.

# 344
  • Мнения: 556
Bluesky Gel Polish 536, TC26


Bluesky Gel Polish 504, 518

Общи условия

Активация на акаунт