Комбиниран уред пералня със сушилня

  • 18 332
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 485
Или просто да не препълваш пералнята и после направо да сушиш, без да вадиш или прехвърляш нищо  Simple Smile

# 31
  • Мнения: 781

Bellisima82 може ли да дадеш малко повече информация за този уред, т.е. дали си доволна, тъй като и на мен ми предстой закупуването на комбинирана пералня със сушилня и съм се спряла и аз на този модел, който си си взела и ти. Благодаря предварително!

Извинявам се за забавянето, но вече нямам време да влизам редовно във форума. От позицията на няколко месечно ползване мога да кажа, че съм много доволна. Когато не се препълва не мачка дрехите, изпира добре, вече нямам смалени дрехи, не са се качили драстично сметките за ток. И понеже все трябва да има нещо за мрънкане - няма отделна кратка програма само за пране  Laughing Други оплаквания вече нямам.

# 32
  • Мнения: 199

Bellisima82 може ли да дадеш малко повече информация за този уред, т.е. дали си доволна, тъй като и на мен ми предстой закупуването на комбинирана пералня със сушилня и съм се спряла и аз на този модел, който си си взела и ти. Благодаря предварително!

Извинявам се за забавянето, но вече нямам време да влизам редовно във форума. От позицията на няколко месечно ползване мога да кажа, че съм много доволна. Когато не се препълва не мачка дрехите, изпира добре, вече нямам смалени дрехи, не са се качили драстично сметките за ток. И понеже все трябва да има нещо за мрънкане - няма отделна кратка програма само за пране  Laughing Други оплаквания вече нямам.

Благодаря все пак за отговорът, но аз не можах да го дочакам и си я взехме вече точно този модел  Laughing. Везните ми наклониха към нея, като имах в предвид голямият и обем на пране и сушете, т.е. че няма да ми се налага да вадя дрехи след прането и да суша на два пъти. А относно това, че няма отделна кратка програма само за пране, пробва ли да си създадеш сама такава, според твоите изисквания. Нали моделът предлага тази опция  Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 6
Една година вече и съм ползвал сушилнята цял един път Grinning  Явно навиците трудно се променят,да не говорим, че си има и кофти страни като цяло. Простирам си дрешките и това е. Сигурно някой ден ще я ползвам като хората, но за сега не виждам смисъла в цялата работа, нищо че си взех такава.

# 34
  • Мнения: 11
Ами тази е доста добра и голяма, но и цената и е не малка
http://www.gorenje-dom.com/sh/index.php?id_product=320&controller=product
Като за горенйе какво ви е мнението

# 35
  • Мнения: 921
Да побутна малко тема, че имам нужда от мнение.
Някой да има този уред  Laughing
http://www.technopolis.bg/bg/Washing-machines%26Dryers/Washing-m … W-485T-S/p/688781

# 36
  • гр.София
  • Мнения: 243
Аз също много се изкушавам за нова пералня със сушилня, главно защото по този начин се надявам да намалим влагата в помещенията и да избегнем образуването на мухъл, тъй като за съжаление простирам само вкъщи. На първо четене съм харесала тези два уреда:
http://www.technopolis.bg/bg/Washing-machines%26Dryers/Washing-m … 99695HWD/p/687450 и
http://www.gorenje.bg/washing/washing-drying-machine?c=477308
Първият главно заради енергийният клас, а вторият заради цената Simple Smile
Имам и един въпрос за щастливците ползващи този комбиниран уред Simple Smile Къде сте го инсталирали? В описанието на някои прочетох, че трябва да се сложат в помещение с вентилация  newsm78, което ми звучи като в баня/тоалетна, а аз имам място единствено в кухнята?

# 37
  • Мнения: 781
В кухнята е, и категорично мога да кажа, че няма никаква влага. Има разлика между уредите. Едните отвеждат водата през маркуч към канала, другите ги събират в казанче. Моята директно отвежда водата към канала. При отваряне след цикъл не излиза повече пара, отколкото от миялната машина

# 38
  • гр.София
  • Мнения: 243
В кухнята е, и категорично мога да кажа, че няма никаква влага. Има разлика между уредите. Едните отвеждат водата през маркуч към канала, другите ги събират в казанче. Моята директно отвежда водата към канала. При отваряне след цикъл не излиза повече пара, отколкото от миялната машина
Благодаря Bellisima82 bouquet Аз също си мисля, че е по-добре да я отвежда директно в канала. Не мога обаче да се ориентирам коя е такава. Описанията не са пълни и може би е най-добре да попитам на място в магазина.

Общи условия

Активация на акаунт