Фон дьо тен, бази за грим и перфектен тен-20

  • 106 685
  • 752
  •   1
Отговори
# 270
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
....
Пудрата на стей мат на мен много ми харесваше - не матира дълготрайно, но има изключително естествен и блърващ ефект, не е тип мат, та мат, както бих предположила само по името.
Присъединявам се към съвета за евърластинг, мисля че при него цветовете са малко по-светли за едни и същи номера спрямо евър мат, поне при мен така се получи.

Подкрепям за пудрата Стей Мат на Клиник.  Peace
Използвала съм 2 или 3 опаковки, сега пак си поръчах и я очаквам. Особено за зимата е чудесна.

# 271
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Moмичета, извинявам се за нахлуването, но бихте ли ми препоръчали база и хайлайтер, че нищо не разбирам от тези продукти. Ако можеи  да са разумни цените.

# 272
  • София
  • Мнения: 2 952
Базата на Ревлон е добра и на достъпна цена, ако кожата ти е мазна.
Мисля, че е м/у 20 и 30 лева, погледни в някой Дъглас/Бюти зоун.

# 273
  • Мнения: 2 045
Moмичета, извинявам се за нахлуването, но бихте ли ми препоръчали база и хайлайтер, че нищо не разбирам от тези продукти. Ако можеи  да са разумни цените.
За мен и моята кожа (смесена към мазна) най-добрата база е на Сефора. Цената и е около 30 лв., но е доста икономична и е нужно съвсем малко количество.

# 274
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Фокси, какъв хайлайтър търсиш? Какво искаш да постигнеш с него?

# 275
  • Мнения: 776
Moмичета, извинявам се за нахлуването, но бихте ли ми препоръчали база и хайлайтер, че нищо не разбирам от тези продукти. Ако можеи  да са разумни цените.
За мен и моята кожа (смесена към мазна) най-добрата база е на Сефора. Цената и е около 30 лв., но е доста икономична и е нужно съвсем малко количество.

Holly Pink, за коя база на Sephora става въпрос? Може ли линк Praynig Благодаря ти предварително!

# 276
  • Мнения: 2 045
Moмичета, извинявам се за нахлуването, но бихте ли ми препоръчали база и хайлайтер, че нищо не разбирам от тези продукти. Ако можеи  да са разумни цените.
За мен и моята кожа (смесена към мазна) най-добрата база е на Сефора. Цената и е около 30 лв., но е доста икономична и е нужно съвсем малко количество.

Holly Pink, за коя база на Sephora става въпрос? Може ли линк Praynig Благодаря ти предварително!

# 277
  • Мнения: 1 304
Moмичета, извинявам се за нахлуването, но бихте ли ми препоръчали база и хайлайтер, че нищо не разбирам от тези продукти. Ако можеи  да са разумни цените.
За мен и моята кожа (смесена към мазна) най-добрата база е на Сефора. Цената и е около 30 лв., но е доста икономична и е нужно съвсем малко количество.

Holly Pink, за коя база на Sephora става въпрос? Може ли линк Praynig Благодаря ти предварително!

Пробвала съм базата от тестер, наистина  е много добра, и като ми свърши тази на Гош, ще си взема на Сефора Grinning

# 278
  • SF
  • Мнения: 21 167
Каква е цената на тази база и база за грим ли е точно? Може ли да се нанася на лицето като база за ФДТ?

# 279
  • Мнения: 2 045
Каква е цената на тази база и база за грим ли е точно? Може ли да се нанася на лицето като база за ФДТ?
около 30 лв е. База за грим е точно и е страхотна за под ФДТ (аз така я ползвам главно) ! Simple Smile

# 280
  • Мнения: 3 413
Момичета, на Мейбълин кой е най-добрия ФДТ? Става дума за приятелка, държи да е ойл фрий, да не омазнява, да не прави маска-ефект.

# 281
  • Мнения: 1 304
Момичета, на Мейбълин кой е най-добрия ФДТ? Става дума за приятелка, държи да е ойл фрий, да не омазнява, да не прави маска-ефект.
На Муейбълин ли държи да е,по добре на буржоа хелти микс, от този тип като цени  съм най доволна от буржоа Simple Smile, със смесен тип кожа съм  Simple Smile

# 282
  • Мнения: 3 413
Момичета, на Мейбълин кой е най-добрия ФДТ? Става дума за приятелка, държи да е ойл фрий, да не омазнява, да не прави маска-ефект.
На Муейбълин ли държи да е,по добре на буржоа хелти микс, от този тип като цени  съм най доволна от буржоа Simple Smile, със смесен тип кожа съм  Simple Smile
Взе ме за съветник, че съм била "разбирачка", но на мейбълин нищо не съм ползвала до сега. Май искаше, защото целия октомври е на прИмоция всичко на марката   Simple Smile

# 283
  • Мнения: 5 892
Добро утро, дами!
Вчера ходих да си търся ФДт, но нямаше никъде моя цвят- Colorstay на Revlon.
За сметка на това продавачката ми препоръча Караджа- не съм я чувала тази марка.
Искам добра поктивност и да се държи прилично на мазната ми кожа.
Имате ли отзиви?  bouquet

# 284
  • Мнения: 1 203
Момичета, на Мейбълин кой е най-добрия ФДТ? Става дума за приятелка, държи да е ойл фрий, да не омазнява, да не прави маска-ефект.
На Муейбълин ли държи да е,по добре на буржоа хелти микс, от този тип като цени  съм най доволна от буржоа Simple Smile, със смесен тип кожа съм  Simple Smile
Взе ме за съветник, че съм била "разбирачка", но на мейбълин нищо не съм ползвала до сега. Май искаше, защото целия октомври е на прИмоция всичко на марката   Simple Smile

Лично на мен от Мейбълин ми са ми допадали Fit Me и SuperStay Better Skin, без да са нещо особено. Вторият ми идва една идея по-сух, но е ок за лятото, дава естествено покритие, приятно матира. Първият е широко обсъждан по блогове, добри отзиви има, както и коректора от същата серия. Лично аз, бих предпочела Better Skin Hug

Общи условия

Активация на акаунт