С какво ви дразнят свекървите- 35

  • 45 096
  • 758
  •   1
Отговори
# 1
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Готова съм за 35-ти рунд  Mr. Green
Тарталета   bouquet

# 2
  • Мнения: 351
Добре, че са форумите, да си избием комплексите!

  bouquet

# 3
  • Мнения: 2 850
  bouquet Благодарим за темата!

# 4
# 5
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
Ох, дочетох старата дискусия... Не знам да се смея ли, да плача ли! Надявам се само дамата- свекърва( ох, как беше никът, с П) да не е такава в реалния си живот... Горкият й син, горката й снаха...

# 6
  • Мнения: 5 037
Много бързо ги изписваме тези теми(аз рядко се включвам за сега,че се виждаме рядко със свеки).
Само не знам защо повечето свекърви забравят,че и те са били снахи.
Тарталета,благодаря  bouquet

# 7
  • Canada
  • Мнения: 3 358
 Тарталета, мерси за новата тема!   bouquet

# 8
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289

Само не знам защо повечето свекърви забравят,че и те са били снахи.


Ами някои реално и толкова са били... Ако се е развела след 1-2 години, колкото да направи и роди 1 дете...

# 9
  • Мнения: 13 766
Две свекърви се оплаквали една на друга колко са лоши днес снахите и накрая заключили: А едно време какви гадни свекърви имаше..., нищо не знаят днешните Grinning

Да наглеждам  fiuuuuuu

# 10
  • Мнения: 5 616
Запис и от мен.  Много съм учудена от разсъжденията на някои хора на тема  майчина любов и пари за здраве, но то си е за тях. Не мога да си представя да дам на родителите си или на детето си пари за здраве и да си ги искам веднага. 

# 11
  • Мнения: 2 190
Тарталета,

и аз благодаря за темата.

Tonkabonka, щом си младоженка, честито и от мен.
Както ти казаха "не се филмирай", млада си, имаш семейство - просто бъди щастлива! Hug
Ако сме си избрали свестни м ъже (както казваш и със съвест), няма от какво да се страхуваме.
Понеже виждам, че имаш чувство за хумор, ще ти предложа и друго решение за запазване на семейното богатство (старо колкото света). Направете си още 2-3 деца с любимия. Така неговият дял мнооого намалява (1/4 при 3 деца). И нали се сещаш като има 3-4 деца, колко жени ще го искат за брак, че и той да се навие за още деца. А даже и да се случи - за чуждите почти нищо няма да остане.  Mr. Green

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Запис и от мен.  Много съм учудена от разсъжденията на някои хора на тема  майчина любов и пари за здраве, но то си е за тях. Не мога да си представя да дам на родителите си или на детето си пари за здраве и да си ги искам веднага. 

Много си наивна значиии  Laughing
Каква ти майчина любов. Всяка пета скумрия пет пари не дава за децата си.

Преди време бяхме дали пари на свекърите /да се изненада човек направо/ и години по-късно ни ги връщат. Баща му остава парите на масата, при което майка му опулено вика "Що му даваш толкова много пари". Все едно на филанкишията ги дава и все едно не ги дължи. Ама то е лесно само да взимаш. Като трябва да ги връщаш - много ти се струват.

# 13
  • при късмета
  • Мнения: 24 004
Само не знам защо повечето свекърви забравят,че и те са били снахи.
Защото тогава са били длъжни да мълчат=уважават. Пък сега свободия да имаш друго мнение.  Laughing И донякъде ги е яд, че не са имали възможност да ги оплюят. С две думи са на принципа "аз съм била принудена да се съобразявам и знам колко е гадно, ама сега ще принудя снахата щото ми се полага" (от свекърва го знам)

А въпроса с пари за операция от предната тема, даже нямам сили да коментирам. Не само на детето ми и на снахата бих дала и няма да си помисля да се връщат. Не само пари и органи бих дала и то без да се замислям.
Свекървата на Емилка, ако наистина трябваше да спасява самостоятелно живота на сина си, не знам как щеше да оцелее този човек.
А Популе, точно обасняваше, че синовете не пресетават да са синове, като се оженят. Като стана дума за пари се оказа, че вече не са синове, а някой на когото си дал заем  Praynig

# 14
  • Мнения: 13 766
Вие пък ще ги изкарате вашите свекърви все едно в 19век са живели.
Много самостоятелни и със собствено мнение са били повечето.
Моята на 18 е излязла от дома на родителите си и след това се е връщала само за гости. Цял живот не е знаела какво е да се бутате 2 или 3 семейства под 1 покрив. За всичко е решавала сама и е командвала и мъж и деца. Половината от тук присъстващите са се сврели в къщите на родителите, в една стаичка, имат безкрай претенции и после се чудят защо нещата не вървят и не им е хубаво.

Общи условия

Активация на акаунт