Свекърва на гости

  • 51 622
  • 1 017
  •   1
Отговори
  • Мнения: 157
Здравейте момичета,
Свекърва ми иска да идва на гости (с преспиване), докато аз съм в болницата да раждам второто си дете  #Crazy
Как ви се струва?
И това, при положение, че по принцип живее в чужбина и си идва само веднъж в годината в Б-я за по един месец отпуска.
Знам, че иска да помогне на таткото да се справи с първото детенце докато мен ме няма..., ама чак пък толкова??! Той, таткото, ще може и сам да се справи, при положение че и нашите живеят на 10 мин. път пеша от вкъщи и може по всяко време да заведе детето при тях при нужда!

# 1
  • Мнения: 12 662
Как им идва на ума на тези свекърви - да иска да помогне, не я е срам. Сигурно ще иска да види и второто дете. 

# 2
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Лоша енергия ли ще внесе у вас, какво ли?  Кое е толкова драматично?  Разбирам да иска да остане целия месец, а тя- една вечер докато те няма. Ауу, че е нахална, ще се види със сина си и с внучето.

# 3
  • Мнения: 7 006
Как им идва на ума на тези свекърви - да иска да помогне, не я е срам. Сигурно ще иска да види и второто дете. 


Дано само да не поиска свеки детето да бъде кръстено на нея - все пак жената ще дойде специално за раждането  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 3 117
Нали няма да си вкъщи, а в болницата. Какво ти пречи, че жената ще е на гости на сина си, докато теб те няма Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 12 662
Как им идва на ума на тези свекърви - да иска да помогне, не я е срам. Сигурно ще иска да види и второто дете. 


Дано само да не поиска свеки детето да бъде кръстено на нея - все пак жената ще дойде специално за раждането  Mr. Green

А може да иска да го открадне и да го продаде в чужбина.

# 6
  • Мнения: 4 500
Не виждам драма тук  newsm78 Нека помогне жената щом иска. Моята е на обратния полюс  Crazy

# 7
  • на изток от рая
  • Мнения: 442
Тук вече не се сдържах. Нали се сещаш, че на теб ти е свекърва, но на съпруга ти е майка.
Иначе
Той, таткото, ще може и сам да се справи, при положение че и нашите живеят на 10 мин. път пеша от вкъщи и може по всяко време да заведе детето при тях при нужда!
Нашите- наши, другите- м@йната им.

# 8
  • Мнения: 2 850
Остави коментарите и кажи какво те притеснява? Мислиш, че ще остане по-дълго? Ако е само за една нощ, какво толкова?

# 9
  • Мнения: 109
Явно каквото и да направи свекърва ти за теб ще е лошо и непремерено нахалство.Та тази жена не вижда сина и внучето цяла година,сега ще има второ и какъв по-добър момент да направи отпуската си точно по време на раждането.Или при вашите може ,но тя не може.Или щото предложрнието е дошло от нея и те дразни.

# 10
  • Мнения: 2 229
Ами можеше да каже всъщност за какво идва, а не че спешно се нуждаят от помощта й.

# 11
  • Мнения: 109
VV къде прочете ,че идва за спешно помагане.Това си е твоя интерпретация на изказвянето на авторката.Имам чувството че към улично куче сте по-благосклонни отколкото към собствените си свекърви.Защо така бе момичета? Чета от много време,но в такива дреболии се вглеждате и изисквате,че се чудя кога имате време да се радвате на живота?

# 12
  • Мнения: 2 229
Е, аз може и да не съм обективна, предвид тормоза, който търпя. И сякаш не съм токова наивно настроена.
Но пък съдя по майка ми, когато иска нещо, винаги намира начин така да го каже, сякаш го искам аз, а не тя  Laughing

Не разбрах мъжа на авторката на какво мнение е?

# 13
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Е, аз може и да не съм обективна, предвид тормоза, който търпя. И сякаш не съм токова наивно настроена...
И ти ли виждаш свекърва си веднъж годишно и тя ти налага тормоз през това време?  Жената ще гостува у тях една вечер и то при сина си, докато снахата я няма. Такава драма не мога да си представя, че може да сполети някого Joy.

# 14
  • Мнения: 636
Оооо коментарите май са само от настоящи свекърви  Whistling Ангелчета  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт