Дългото чакане след трансфер - 31

  • 77 326
  • 752
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 452
m.e.m.27  - какво се случва с теб? Надявам се, че са добре нещата, какво стана с двете ембита?
Утре ще видим какво ще каже и Стаменов.Не са хубави прогнозите на Михова. Аз бях писала подробно в предната тема.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
 Hug Цоп и от мен, желая темичката да се изпълни само с положителни тестчета и емоции.
 m.e.m.27 стискам силно палчета и се моля  Praynig всичко да е ок!

# 17
  • Мнения: 703
Pepit0 - стискаме палчета всичко да се развива по най-хубавия начин и след 9 месеца - 2 прекрасни бебенца!!

(Не ми се смейте много) Понякога, докато си мечтая, че си имам бебе, си мечтая да са близнаци  Embarassed Аз още едно не мога да имам, а за две си мечтая
И аз много си мечтаех за близнаци. Даже имах намерение да казвам на доктора, че искам близнаци,но тук във форума имаше една тема, мисля, че се казваше "помисли преди ин-витро", която ме разколеба в желанието ми за близнаци. Реших си, че няма да казвам нищо на доктора. Каквото решение си вземе той, това ще бъде. И той си взе решението-трансфер само на един ембрион. Е, не бях много доволна, но каквото такова. Може да е било за добро.
За в момента съм много щастлива, защото имаме вече сърдечна дейност. Д-р Стаменов каза, че всичко е перфектно и че трябва за напред да водя един щастлив живот  Grinning Аз това не го мога много, но ще се опитам. И тук да питам един въпрос. На тези на които им е позволен секса, възползват ли се от това. Мен ме е страх, въпреки, че ми е позволено вече.

# 18
  • Мнения: 2 140
Аз нищо не чака засега, но се присъединявам. Септември ще му мисля!   bouquet

# 19
  • Мнения: 165
Аз цял живот съм си мислела, че ще имам близнаци. Даже като малка си разправях наляво и надясно, че ще си търся мъж с близнаци в рода....
Не съм му мислила много. Вчера ми звънна докторката и звучеше притеснено като каза, май са две...

Но каквото, такова. на 25 съм на преглед да търсим точици ...и ще видим.

аз се чудя дали да си боядисам косата. израснала е, ама заради тая химия не ми се диша...та какво мислите, дали може да се боядисва коса?

# 20
  • Мнения: 38
Synni честито  Hug. И на мен доктора така ми каза и се опита да ми даде час чааааккк за началото на септември, не се получи, имам час за 19.08., нали иска да съм спокоина .... е така ще съм   Laughing .

# 21
  • София
  • Мнения: 8 103
Досега имам едно инвитро, с един ембрион, но нищо не стана. Мисля, че с един няма да стане нищо

# 22
  • Мнения: 703
Досега имам едно инвитро, с един ембрион, но нищо не стана. Мисля, че с един няма да стане нищо
Мисля, че зависи от възрастта и качеството на ембриона. Поне доки изтъкна тези доводи, за да обоснови избора си. При мен стана  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 39 246
Разбира се, че става и с един ембрион-щом е хубав, а матката гостоприемна и оня отгоре е рекъл, значи няма проблем.

# 24
  • Мнения: 703
Най-вече е третото   Simple Smile

# 25
  • Мнения: 191
Аз цял живот съм си мислела, че ще имам близнаци. Даже като малка си разправях наляво и надясно, че ще си търся мъж с близнаци в рода....
Не съм му мислила много. Вчера ми звънна докторката и звучеше притеснено като каза, май са две...

Но каквото, такова. на 25 съм на преглед да търсим точици ...и ще видим.

аз се чудя дали да си боядисам косата. израснала е, ама заради тая химия не ми се диша...та какво мислите, дали може да се боядисва коса?
Боядисах си косата в деня преди трансфера. Разбира се първо попитах док, понеже си е точно химия.
Той се засмя и каза, че няма проблем с боядисването на коса, когато реша. Така и направих.
Сега съм с положителен тест след трансфер, две плодни сакчета, надявам се скоро да чуя и две сърчица.
Мисля че не би трябвало да е проблем. Ако обаче се притесняваш питай лекаря си  Hug
Стискам палци за точиците  fingerscrossed
Успех и на останалите момичета   bouquet

# 26
  • Мнения: 3 406
Здравейте момичета,
Записвам се да ви следя.
Пожелавам късмет и успех на всички момичета в темата!

# 27
  • Мнения: 590
149.5 първи кръвен тест на 13 ден след пункция от Мемориал - Истанбул на 2 ембриона на 4 ден със средни и под средните показатели. След 48 часа пак ще се отчета - това значи в сряда - а дотогава на всички момичета от цялото ми сърце успех!!!   bouquet

Последна редакция: пн, 18 авг 2014, 15:17 от Смехорани

# 28
  • Мнения: 652
Смехорани, тихичко честито  Hug
Стискам палци всичко да е наред! Praynig

# 29
  • Благоевград
  • Мнения: 164
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт