Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 28 отговора

София, Гео Милев

Бебчо не иска да пие вода. Бутам му шишето, а той като усети че е вода, почва да реве. Изобшо не я харесва тая вода, пие много рядко. Страх ме е да не се обезводни, казаха ми да му правя млякото по разредено, че така поемало повече вода.
Цитирай

Варна

Не се притеснявай, когато му се допие вода на детето, ще започне да пие. Разреждай АМ с посочените пропорции, защото в противен случай или ще е недохранено бебето, или действително ще има вероятност от обезяодняване (ако водата е по-малко).
Детенце няма да се обезводни, ако не пие вода, защото приема достатъчно от въпросната течност с АМ. Няма страшно. Виж библиотеката в Хранене с АМ, както и множеството теми, посветени на късното захранване, недаването на вода до 6-я месец и т.н.
Цитирай

Самоков

Опитай с чай.
Цитирай

София, точно под звездите

Моите и сега пият вода с триста зора... Tired
Бебето докато го кърмих въобще не близваше вода, а сега му разреждам сока с нея.
Вода пие само от коритото  hahaha
Цитирай

Нормално за вашата възраст.
Цитирай

Варна

Не пиехме вода почти до годинката. Единствено имаше един момент когато спирах ношното хранене и само с топла глюкоза се разминахме. После и това отказваше и си пиеше само кърма. Щом неще значи не и трябва. Не разреждай млякото излишно
Цитирай

Да не е луд! Я, опитай с ракия, па да видим, дали няма да пие.  Laughing
Не, майтапът настрана, ама моята акушерка казва, че бебетата
нямат нужда от вода, жаждата се утолявала в първите минути
на кърменето, тогава кърмата е по-разредена, после идва гъстата
и се засища и гладът.
Цитирай

Габрово

Не се притеснявай, беба вече 6-ти месец не пие вода. Smile
Цитирай

newsm78 Това пьк за какво?
Те бебетата маи по-добре знаят от нас бе,хора!!
Само защото сме си навили на прьста ,че ТРЯБВА да пие вода ,и на какво ли не сме способни Twisted Evil
Цитирай

Кори Селести

Ами, като не иска не му давай.
Явно няма нужда.
Освен това той пие вода....тази в млякото, която хич не е малко...
Цитирай

Ние сме почти на година,но вода не пием-нито чай,сок и т.н.Кърмата е единствената течност ,която приема.От водата остава потресена-как не ме е срам да и давам такива гадости Laughing
Цитирай

Paradise

Хич не се притеснявай, като му се препие, сам ще ревне за вода Smile
Няма бебе, което да е останало жадно или гладно Naughty
Не насилвай нещата, защото на сила, хубост не става
Цитирай

Бургас

И ние не пием,а ако пием е не повече от 20-30 ml на ден.Понеже шишетата за хранене и вода са различни от 2 дни я лъжа с шишето за мляко.Усеща се но изпива трийсетина ml.Лекарката ме кара да я уча,защото какво щяла да прави лятото.
Цитирай

София

е щом не му се пие на хлапето не го насилвай, то ако е жадно няма да откаже да пие... щом се чувства  добре не се притеснявай Smile
Цитирай

Кори Селести

Лекарката ме кара да я уча,защото какво щяла да прави лятото.

БЪРДИИИИ, къде си, бе човек....
Не искам да съм гадна, ама....за ей такива педиатри си  мислех, докато пишех онова....

Какво ще прави лятото ли?
Ами...ако ожаднее ще пие вода, ама лятото! Да не говорим, че и тогава може да откаже и да наблегне на соковете и пресните плодове...
Няма нужда от тренировки от сега...
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 28 отговора