кое провокира мъжете да пишат във форум бг-мама?

  • 6 795
  • 60
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 242
И аз не съм татко, но да изразя възхищението си от тях се намесвам.Браво, татенца Hug
Аз пък този подфорум все го подминавах, защото си мислех, че ще ми се сарат и смъмрят, че не ми е тук мястото Embarassed

 smile3501Какво пиеш ? 

# 31
  • Мнения: 1 427
BOKO
, вода и кафе пия EmbarassedВеднъж опитах антифриз, ама не ми хареса Naughty

# 32
  • Мнения: 6 155

легандата за това как някой татко някога е попитал ...

Ееее, не съм чак толкова дърта, че думите ми да звучат вече като легенда Wink ppp

# 33
  • Мнения: 515
легандата за това как някой татко някога е попитал за памперсите не бях я чувала-знаете ли как звучи отстрани това "спомням си един татко..........""дам ,този и аз го помня""имаше някога един татко,който попита"
но хайде вместо да казвам ,че изключенията само потвърждават правилото ще приема,че грешката е моя ,че това питане (и другите 2 дадени за пример)не ми е направило впечатление-отивам да се срамувам Embarassed

Недей така prasetze  Simple Smile. Не си разбрала правилно, пък и аз вече се засрамих, че не бях по-подробна. Но те татковците вече са се изказали, така че ...
Само да ти напомня, че мъжете могат/стига да искат/ да пишат от (името)профила на жените си, както и обратното е възможно.

Пък и в крайна сметка, което си е така - така си е:

Когато човек има какво да каже и желае да го каже, полът и мястото са без значение. Особенно пък ако има кой да го чуе. ...


# 34
  • Мнения: 130
Аз пък веднага задавам контра-въпрос:КОЕ ПРОВОКИРА ЖЕНИТЕ ДА БЪДАТ: ЩАНГИСТКИ, БОКСЬОРКИ, САМБИСТКИ, КУЛТУРИСТКИ И Т.Н.???????? #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 35
  • Мнения: 122
soul,същото онова което кара мъжете да пишат във форум за мами:)шегичка!
предизвикателствата в живота са много и въпроса ти е коренно различен от моето питане Simple Smile
кое кара един мъж да е балетист,примерно:)

# 36
  • Мнения: 130
soul,същото онова което кара мъжете да пишат във форум за мами:)шегичка!
предизвикателствата в живота са много и въпроса ти е коренно различен от моето питане Simple Smile
кое кара един мъж да е балетист,примерно:)
smile3534

# 37
  • Мнения: 3 423
Аз пък веднага задавам контра-въпрос:КОЕ ПРОВОКИРА ЖЕНИТЕ ДА БЪДАТ: ЩАНГИСТКИ, БОКСЬОРКИ, САМБИСТКИ, КУЛТУРИСТКИ И Т.Н.???????? #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
повишеното количество мъжки хормони предполагам-не мислиш ли ,че с тоя въпрос вкарваш супер автогол на теб и пишещите тук мъже Joy
ако не разбираш какво имам предвид-виж на валари коментара под твоя Joy

легандата за това как някой татко някога е попитал ...

Ееее, не съм чак толкова дърта, че думите ми да звучат вече като легенда Wink ppp

знаеш ,че нямам това предвид Laughing

# 38
  • Мнения: 130
Аз пък веднага задавам контра-въпрос:КОЕ ПРОВОКИРА ЖЕНИТЕ ДА БЪДАТ: ЩАНГИСТКИ, БОКСЬОРКИ, САМБИСТКИ, КУЛТУРИСТКИ И Т.Н.???????? #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
повишеното количество мъжки хормони предполагам-не мислиш ли ,че с тоя въпрос вкарваш супер автогол на теб и пишещите тук мъже Joy
#Shocked newsm20 smile3511
Как не се сетих!!!!Мъка smile3534

# 39
  • Мнения: 122
soul,смятам ,че една жена ,ставайки щангист, примерно, го приема като предизвикателство-на тялото  и ума или като доказване на самата себе си,от любопитство или ...просто да докаже на мъж като теб ,че не е за изхвърляне;
не гледай на жените като на същества с по-нисък интелект или от друга планета:)
въпросът беше за татковците ...тук е мястото отново да благодаря на всички Simple Smile
а майката си е майка...тя е една!!какво от това ,че е борец свободен стил?!това си и е заложено генетично....градския транспорт и неуредиците-ряпа да ядат:)

# 40
  • Мнения: 130
soul,смятам ,че една жена ,ставайки щангист, примерно, го приема като предизвикателство-на тялото и ума или като доказване на самата себе си,от любопитство или ...просто да докаже на мъж като теб ,че не е за изхвърляне;
не гледай на жените като на същества с по-нисък интелект или от друга планета:)
въпросът беше за татковците ...тук е мястото отново да благодаря на всички Simple Smile
а майката си е майка...тя е една!!какво от това ,че е борец свободен стил?!това си и е заложено генетично....градския транспорт и неуредиците-ряпа да ядат:)
Ех!!!!! SadЕдин човек ме разбра в тоя живот и то погрешно!!!!ОБИЧАМ БЪЛГАРСКИТЕ ЖЕНИ И СЕ ПРЕКЛАНЯМ САМО И ЕДИНСТВЕНО ПРЕД ТЯХ  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 41
  • София
  • Мнения: 18 679
Супер много се радвам на момчетата във форумите.Когато питат - искат инфо, значи загрижени за жените и дечицата си- какво по-сладко Heart EyesЧела съм МНОГО такива постинги, колкото и легендарно да има звучи на някои...Когато пишат в клюто или другаде просто за бъзик - винаги е на място и винаги ме разсмиват LaughingКакво ги провокира - ми каквото и мамите - нужда от четене, споделяне, смях, запълване на свободното време с нещо приятно и полезно.
Що?Какво странно има, че чак на тема хормони задълбахте #CrazyКато не участват мъжете ни в бременността и отглеждането на децата - що не участват.Като искат да участват - що искат ShockedКато си мълчат - темерути били #2gunfireКато пишат и ни разсмиват - що пишат Shocked
Някои жени май не знаят какво искат от мъжете newsm78

# 42
  • Мнения: 130
Супер много се радвам на момчетата във форумите.Когато питат - искат инфо, значи загрижени за жените и дечицата си- какво по-сладко Heart EyesЧела съм МНОГО такива постинги, колкото и легендарно да има звучи на някои...Когато пишат в клюто или другаде просто за бъзик - винаги е на място и винаги ме разсмиват LaughingКакво ги провокира - ми каквото и мамите - нужда от четене, споделяне, смях, запълване на свободното време с нещо приятно и полезно.
Що?Какво странно има, че чак на тема хормони задълбахте #CrazyКато не участват мъжете ни в бременността и отглеждането на децата - що не участват.Като искат да участват - що искат ShockedКато си мълчат - темерути били #2gunfireКато пишат и ни разсмиват - що пишат Shocked
Някои жени май не знаят какво искат от мъжете newsm78
newsm20 newsm20 newsm20

# 43
  • Мнения: 5 391


и на мен ми е странно  newsm78а

богат материал за психоанализа Joy
smile3521 и аз го намирам за доста странно, може би защото моят съпруг, брат ми и другите обкръжаващи ме мъже не биха го правили.

# 44
  • Мнения: 50
Цитат
може би защото моят съпруг, брат ми и другите обкръжаващи ме мъже не биха го правили.
Цитат

Мдам. Истински мъже ...

Общи условия

Активация на акаунт