Какво харесвам в мъжа ми

  • 28 984
  • 116
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 351
Имам най-добрия мъж.Много ме обича и гледа първо на мен да ми е добре Heart Eyes Помага ми във всичко и е много търпелив. Много е съвестен и даже не му се отдава да ме послъгва  Hug Благодаря на Бог, че ме срещна с него.

# 16
  • Мнения: 794
Всичко!
Мъжът ми е красив, много умен, начетен, обичлив и всеотдаен, обича ни с детето и се грижи за нас безрезервно, с хубава професия, изобщо - ако в нещо в този живот съм изкарала джакпот, това е с мъжа ми. И като резултат имаме едно красиво и много умно момченце! Надявам се скоро и още едно, ако е рекъл Господ!

# 17
  • Драгоман
  • Мнения: 1 219
   Харесвам в мъжа си справедливостта! Може да е строг, но е справедлив! Не е пристрастен, заради нещо и не оправдава неправди! Харесва ми, че е трудолюбив и упорит, и се бори с всичко в този живот сам, не чака на някой друг да му дава на готово! Харсва ми, че е спонтанен! Харесва ми, че напълно ме задоволява в сексуален план Wink Хихи  Embarassed  Laughing

# 18
  • Мнения: 14 654
След толкоз години познанство и после съвместен живот най-много оценявам това, че с него ми е лесно да живея. През годините съм оценявала различни негови качества, но първо го харесах заради осанката и по-точно - походката и лекотата, с която се движи, все едно има вятър в краката. И на синовете си казвам да не си влачат краката и да не се изгърбват, че язък им за хубостта, ако ще ми се мъкнат като някакви дедовци.

# 19
  • Мнения: 14 394
М,да хубавка тема,за добри мъЖе Laughing

# 20
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 673
Харесвам много неща, че е много начетен, че ме допълва в области където аз хал хабер си нямам, че е забавен (т.е. от него научавам адски много неща), че се допълваме и работим страхотно като тим, че има остър и хаплив език, че е човек на достойнството и принципите, че е страхотен баща и съпруг, страхотен приятел.
Най-много ми харесва, че е страхотно рамо, на което можеш да си починеш.

Последна редакция: пн, 18 авг 2014, 18:19 от Titina

# 21
  • Мнения: X
-Поставя ме на първо място и се съобразява с нещата ,които са ми важни

-Амбициозен е и иска и ни осигурява добър стандарт на живот

-Обича ме и детето ни

-Отмяна и партньор ми е и в задълженията и в игрите

-Добър готвач, любовник и компаньон

-Държи да се развива и винаги си поставя нови и нови цели

-Обича книгите като мен

-Държи на същите морални ценности като мен

-Говори много ,но и умее да помълчи и да ме изслуша когато имам нужда

-Добряк ,вечно усмихнат ,висок, зеленоок и забавен

-Обича ни  и държи на семейството ни

# 22
  • Мнения: 1 791
1.Изключително точен и коректен във всяко отношение. Когато обещае нещо винаги го спазва. Никога не обещава неща, които не може да направи. Никога, ама никога не закъснява - можеш да си сверяваш часовника по него.
2.Чувства се щастлив, когато аз съм щастлива. Често прави мили неща, които целят просто да ме зарадват - вижда се, че това му доставя удоволствие.
3. Много спокоен и уравновесен.
4. Висок и строен е. Продължава да си има младежка фигура.
5.Работлив е, много работлив.
6.Обожава дъщеря ни.
7.Склонен е на компромиси.
8. Обича ме.
9. Не спира да ме желае. Страстта му към мен си е все същата, въпреки годините заедно.

# 23
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Харесва ми, че:

 - Прави най-страхотните и красиви деца Wink

Темата "кърти" и ако е за мерене, то е ясно, че мъжът на ССФ е по-по-най.

Темите за изневери, разводи, насилие, дразнения и мухльовци са само за развлечение.  Laughing

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Харесва ми, че:

 - Прави най-страхотните и красиви деца Wink

Темата "кърти" и ако е за мерене, то е ясно, че мъжът на ССФ е по-по-най.

Темите за изневери, разводи, насилие, дразнения и мухльовци са само за развлечение.  Laughing

Съмнявам се. При положение, че някои от пишещите тук, пишат и в темата "С какво ви дразни мъжа ви", надали някой се съревновава. Тук не става въпрос кой е по-по-най /всеки човек си има качества и недостатъци/, а става въпрос за нагаждане - да намериш човек, който ти покрива вижданията за живот и гледате в една посока. Както казваше Шарлот от "Сексът и града": "Боклукът за една е съкровище за друга".

# 25
  • Мнения: 1 640
Доброта , не отмъщава, не гони карес, грижовен към дом и дете, опора ни е, дава ни сигурност ,отговорен в работата си, не е наивен, оправен е, първо отхвърля тотално идеите ми, но след час, след ден или след седмица прави точно това, което сме поискали аз и детето, нагърбва се с всякаква работа- водопровод, електротехника, електроника, бояджийство....само и само да не му влязат майстори вкъщи.
Никога не съм поискала да ми купи нещо по простата причина, че си разполагам с моята заплата и я харча за каквото си реша аз.

Преди минути ми даде 20 лв. да купя хартиено тиксо и латекс, за да боядиса тавана....даде ми пари, макар да знае , че аз не съм с празно портмоне. На пръв поглед дреболия, но днес се срещнах с колежка, която се оплака,че пращала една година по 500 евро от чужбина на мъжа си, а той тук ги харчел по заведения с труженички и даже се сбивал с други - все такива като него. Сега жената се чуди кой кредит или сметка по-напред да плати.

Има и  недостатъци, но тук не им е мястото, нали:)

# 26
  • Мнения: 712
- големите му силни ръце, в които се чувствам защитена
- чувството му за хумор
- това че обръща много от нещата на майтап (когато съм много нервна е малко дразнещо Blush) и въпреки това за важните неща винаги е сериозен и отговорен
- нямаме наши деца, но той има син и това, че е добър, отговорен баща без да задушава момчето (тийнейджър) ми разтапя сърцето
- сексът Mr. Green
- това, че мога да разчитам на него за всичко
- обича ме такава каквато съм
- когато започна да прекалявам ме сваля на земята
.....
Абе, много си го обичам мъжлето Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 1 040
Харесвам спокойния му характер, чувството за хумор,
това че се опитва да се справи с проблеми, без да ме натоварва.
Това, че за толкова години обидна дума не съм чула.
И още много други неща харесвам у него.
Ако всички мъже в тази страна се отнасяха не само към жените си,
а и към околните както моят мъж,
щяхме да живеем в много по-добро време.

# 28
  • Canada
  • Мнения: 649
Темата е наистина страхотна! Може да пусна на мъжа ми линк, за да види, че жените не само се оплакват от мъжете си... Mr. Green
Та за ММ:
- той е единственият, който някога ми е вдъхвал сигурност и спокойствие, а за мен това е изключително важно;
- страхотен баща е (определено по-добрия родител от двама ни);
- изключително честен и почтен - както някой спомена по-горе, чак вреди на себе си;
- добър човек;
- и разбира се - много обича и мен, и децата - ние го знаем и му се качваме на главата... Heart Eyes Crazy
Сигурно има още много неща, но това са първите, които ми хрумват. Hug

# 29
  • Мнения: 6 929
- Ужасно добър човек е. Това понякога му вреди, но винаги знам, че мога да разчитам на него за всичко. Самото му присъствие действа успокояващо.

- Умее да ме слуша, разбира и да не ми се връзва много много на женски глупости.

-  Изключително лесно и приятно е да се говори с него на абсолютно всякакви теми (това е може би едно от най-важните качества за мен). Имаме много общи хобита и интереси и можем да правим, каквото си поискаме заедно.

- Обича планините и движението.

- Работлив е, но не до степен да е дразнещо, отдава се от време на време на мързел и това ми действа много успокояващо, защото както съм се запалила да свърша 1000 неща без почивка, ме спира и ме предразполага да гледам по-спокойно.

Общи условия

Активация на акаунт