Получавате ли нежност от човека до себе си?

  • 16 440
  • 84
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 933
Изобщо не бих встъпила в брак, ако я няма "едната нежност".
Не за всички това е важно. Няма нужда да си влизаме контра една на друга.

# 76
  • Мнения: 3 944
Изобщо не съм контра на никого. Лично мнение. Не си представям живот с грубости и без нежност, какво остава да правя семейство с такъв мъж.

# 77
  • София
  • Мнения: 8 638
Но ако няма нежност, то тогава има безразличие или грубост. На мен няма да ми стига някаква въображаема любов и да ми казва, че ме обича, но да не ме погали, да не ме прегърне. Затова не бих се омъжила за такъв човек или да предприема по-сериозни стъпки като дете.
То ако на този етап са изчезнали тези жестове или въобще не ги е имало, какво да очаквам за оредстоящите години?
Но може би има хора, които не обичат да ги прегръщат, да ги хванат за ръката, докато минават покрай другия, някоя неочаквана целувка, боричкане, дремене заедно на дивана. Не е казано, че трябва да има ягоди с шампанско и златнк бижута. Това не е нежност за мен, а подаръци, жестове.

# 78
  • София
  • Мнения: 933
Е вие как си представяте ,че няма баш никаква интимност ? Всяка двойка споделя някаква интимност по между си, според мен . Аз също се боря с мъжа ми ,но не се целуваме. Вместо да ме хване за ръката като мине покрай мен ме шляпва по гъза например . То и това си е вид страст .Просто не е нежен и мил , но това не значи че е груб и безразличен. При мен случая е следния ,че той ме тренира и прекарваме голяма част в борене и пот ,може би и за това не сме толкова нежни, но пък умеем да се разсмиваме до сълзи .

# 79
  • София
  • Мнения: 8 638
То и това е нежност, моят също ме шляпва отзад  Laughing Но може да е израз на нежност, може и да е вулгарно шляпване, зависи от отношенията.
Та и между вас има нежност, въпросът е когато тя липсва или е стигнато дори до грубости.Познавам хора, които се женят и не разбирам как сами се набутват.

# 80
  • София
  • Мнения: 933
Като се замисля и аз имам познати между които не съм виждала никакъв интимен контакт, дори погледите не си пресичат, а се събираме доста често и имам наблюдения , те все едно не са заедно , . Дори и на моя дебилен мъж му е правило впечатление  Grinning  но може и като са насаме нещата да са различни . Знам ли..  Thinking 

# 81
  • София
  • Мнения: 8 638
Моите познати са от категорията с грубостите. Няколко такива двойки познавам, с обиди, с пошляпване.И си седят заедно, даже сватби организират.Но сватбата я преглъщам, човек се развежда. По-странно ми е, че си правят деца  Rolling Eyes

# 82
  • Мнения: 1 305
Хм , Не съм сигурна , че бих уважавала мъжа си достатъчно , ако ме " шляпва " по задника ,
за да ми покаже нежността си .

 всеки си има нужди и не е странно , че на някои това им е достатъчно , ала
на мен ми се вижда крайно дебелашки начин за общуване  с половинката

# 83
  • Мнения: X
Хм , Не съм сигурна , че бих уважавала мъжа си достатъчно , ако ме " шляпва " по задника ,
за да ми покаже нежността си .

 всеки си има нужди и не е странно , че на някои това им е достатъчно , ала
на мен ми се вижда крайно дебелашки начин за общуване  с половинката

Е, що си мислиш, че това е единствения начин, по който общуват?    Laughing
В определени ситуации (изключвам в момент на секс) шляпването по дупето има страхотен еротичен заряд.
И не, мъжът ми не показва така нежността си.    Laughing

# 84
  • Мнения: 363
Съгласна съм , ако моят реши да ме шляпне по дупето , докато правя нещо или минавам покрай него , това определено ще ми подейства Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт