"Гаден" квартал ли е "Меден рудник"?

  • 10 980
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • някъде по морето
  • Мнения: 809
Звездна, теб пък не те е срам, да отговаряш като не те питат Wink И не те е страх явно също, защото като чета постовете на това с многото хиксове, имам чувството, че скоро ще започне да раздава и шамари Simple Smile
Опитвам се да помогна... Embarassed

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 252
Не, не съм била в Меден Рудник и Не, не правя реклама. Не разбирам защо е този тон?
От скоро сме в града и не знам почти нищо за Меден Рудник. Само постоянно ми се набива, как не е хубав квартал. Като попитам защо, ми щото така, е отговора.
Търсим варианти да си купим жилище. Този комплекс е встрани от МР. Че ще се пътува, то е ясно.
И в трафика не съм пътувала. Сега сме във Възраждане под наем, но това трябва да се промени. Simple Smile
От училищата Братя Миладинови и Васил Априлов, не ме интересуват те. По-скоро Княз Борис. (близо е до офиса на ММ). Няма как да излизаме в 4 и 30 от работа, да взема детето от квартала и да се връщам пак до офиса, и после пак обратно. За това са ми съображенията за центъра. Нямам баби под ръка.
Звездна, качеството ми се стори като масовото в града. Но там на тая цена няма нищо. За "порутляци" искат фантастични суми. А разстоянието от края на Изгрев и Славейков до центъра и разстоянието от Съни хил до центъра е едно и също. С колата изрично го засичахме. Нямам никакви наблюдения за градския транспорт. Ама нали амбицията на кмета е да става все по-хубав квартала.  Wink

# 32
  • Варна
  • Мнения: 283

Каква е разликата между него и другите комплекси - и от Славейков и от Изгрев не можеш да стигнеш пеша до центъра...

Пълна глупост, с извинение, че мога да засегна някой. Живея в Славейков, до Мол Галерия. За точно 20 мин. се стига пеш до центъра.

# 33
  • Мнения: 883
Ауу, ама какви шамари, какъв тон?  Shocked Защо така грубо?

 Момичето пита за пътуване от Меден Рудник до училища и градини в центъра. Аз отговарям- разкарвам непрекъснато малко дете, познатите деца учат точно в тези- Априлов, Борис и Братята.
И че според мен ако живее в Меден Рудник е по- добре децата до поне 10-12 год. да са там. И че е най- добре ако иска  да пътуват, да провери първо за какво наистина става дума.

Спирам да пиша дами, стига съм се оправдавала като ученичка. Хубав и усмихнат ден Ви желая.

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 6 289
Живяла съм в М.Р.

Предимствата на М.Р. са чист въздух, тишина, много и всякакви магазини.У-ще Елин Пелин ми прави впечатление с това, че по състезанията има доста деца от там, отделно, че също си провеждат тяхно, което на мен ми говори за амбиция.Транспорта е добре уреден,бърз, ние сме пътували  натъпкани като сардели в автобуса, сега вече не е така.
Напоследък и аз се замислям дали бих се чувствала добре ако се върна да живея там, но си мисля въпреки плюсовете, че отговора е Не, нито в някой друг комплекс.Може би единствено за Зорница бих се замислила.

Общи условия

Активация на акаунт