Обучението по АЗ МОГА - добра възможност за всеки от нас

  • 5 354
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 179
Ако сте одобрен по програмата "Аз мога повече", време е да изберете подходящ доставчик на обучение. Затова е полезно да знаете, че:
1.   Право да предоставят обучение по програма "Аз мога повече" имат само доставчици на обучение, одобрени от Агенцията по заетостта.
2.   Само одобрен доставчик на обучение има право да обучава курсисти по програмата, финансирана със средства от Европейския социален фонд (ЕСФ) по Оперативна програма "Развитие на човешките ресурси" (ОПРЧР).
3.   Одобрените доставчици на обучение се обявяват в списък на Агенцията по заетостта.
4.   Доставчиците на обучения по програмата предлагат курсове по чужди езици, компютърни умения и за професионална квалификация.
5.   Сред езиците, предлагани от доставчиците на обучение по "Аз мога повече", са английски език, немски език, испански език и други.

Ако избраното от вас обучение е за придобиване на езикови познания, то е хубаво да имате няколко принципа, когато избирате езиково училище:
1.   Ориентирайте се към езиков учител с добра история. Проверете от колко време функционира фирмата и доколко качествени са услугите, които предлага.
2.   Уверете се, че езиковото училище се отнася с нужното уважение към вас – не спестява усилия и не ви включва в прекалено голяма група (над 12 човека).
3.   Преди старта на всяко от нивата, в които ще се обучавате, трябва да получите оригинални учебни материали, които влизат в цената на ваучера.
4.   Уверете се, че ще получите всичките 300 уч. часа обучение с преподавател, които ви се полагат по програмата.
5.   Имайте предвид, че някои езикови училища предлагат курсове с по-голяма продължителност от предвидените присъствени 300 уч. часа по програмата. В този случай най-вероятно ще ви поискат доплащане извън стойността на ваучера.
6.   Дори и да не ви поискат доплащане към ваучерите, това не е гаранция за по-качествено обучение.
7.   Използвайте опита на приятели и колеги, които вече са преминали обучение по "Аз мога повече".



Езикови училища "Интелект" са доставчик на обучение по програмата "Аз мога повече" от самото ѝ стартиране. Предлаганите езици са: английски, немски, испански, италиански и френски.

За Вас
1.   Можете да определите езиковото си ниво безплатно тук
2.   Имате възможност да изтеглите безплатни полезни материали за допълнителни упражнения по езиците тук
3.   Подробно описание на всяка една система на обучение се намира тук
4.   Можете да изберете удобен за Вас филиал на обучение тук

За фирмата, в която работите
Езикови училища "Интелект" са лидери в корпоративните обучения. Специално разработените програми по английски и немски език са съобразени с нуждите на компанията, за която работите. В "Интелект" можете да профилирате езиковите си знания в областта на медицината, правото, рекламата и счетоводството, както и много други. Пълен списък на предлаганите специализирани курсове можете да откриете тук.

Как се учи чужд език?
Всичко започва от белия лист. И от Вас. Останалото е грижа на добрите специалисти. За да овладеете чуждия език, има едно правило и то е: "Учи с удоволствие!"

Последна редакция: чт, 18 сеп 2014, 22:15 от Адри́

# 1
  • Мнения: 780
Кога се подават декларациите за кандидатстване  newsm78

# 2
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1
Приемът на документи за кандидатстване по схема Аз Мога Повече 2014-2015 за Безплатно обучение с Ваучери приключи на 02.11.2012 година. За момента не се очаква нов прием на документи.

Последна редакция: ср, 27 авг 2014, 18:26 от Езикови Училища Интелект

Общи условия

Активация на акаунт