Erkan Petekkaya & Ayça Varlıer~и екранни партньори~ Нови проекти на Еркан ~94

  • 32 339
  • 736
  •   1
Отговори
# 285
# 286
  • Мнения: 7 044
   Здравейте мили мои момичета, няма време. Сварявам сладко от сини сливи белени. А след обед беше пак от сини сливи, но небелени и сцепени на половинки.

# 287
  • Мнения: 41 671
Здравейте! Hug

Днес от разходка и гледане на внучката не ми остава време да мина през темите! Laughing

Ани, благодаря за новите снимки! Hug

Сиси, днес ни пуснаха 2 фрагмана за 14 еп. на КПА! Peace Очаква ни много интересен епизод! Laughing Много сладко правиш! Wink

# 288
  • Мнения: 7 044
Като привърша ще ви пиша.  Благодаря за информациите.

Ани, специални  благодарности от мен за  хаберите.

До после.

# 289
  • Мнения: 7 044
     Злати, Слънчице, благодаря  и на теб. По нощите, когато свърша ще ги прегледам.

      Приятна вечер.

# 290
# 291
# 292
  • Мнения: 4 381
 
FLAŞ! HATİCE ŞENDİL İLE BURAK SAĞYAŞAR “SUSHİ GÜNLERİ”Nİ GELENEKSEL HALİNE GETİRDİ!
29/08/2014 21:59




Hatice Şendil sevgilisi Burak Sağyaşar ile sushi günleri düzenlemeye başladı.

Etiler PF Changs çıkışı görüntülenen Hatice Şendil ve Burak Sağyaşar’ın bir hayli keyifli olduğu görüldü. Yeni yayın döneminde “Kaderimin Yazıldığı Gün” adlı dizide Özcan Deniz ile birlikte oynayacak olan Burak Sağyaşar sorulan sorulara “İyi akşamlar” demekle yetindi. Çift Mercedes marka araçlarına yönelirken Burak Sağyaşar’ın elindeki BMW lansman daveti de gözlerden kaçmadı.


Хатидже Шендил и Бурак Саяшар ще играят като партньори в един сериал ли  newsm78
Да, Мамче...така, пише..ама дали се е объркал автора..вместо да говори за Шендил...казва, ..пише, че Бурак ще играе във филма с Йозджан...не пише, че и двамата заедно ще играят, партнират ... newsm78

# 293
  • Мнения: 4 381
Иначе..хабера е..за отношенията им..от онзи път в някакъв суши-бар когато се били..скарали...демек...ги видели..сега, отново излизайки от подобен..видимо, изглеждали...по-добре...Бурак, не останало..незабелязано...държал в ръка .. някаква брашура..за коли...на БМВ...
глупости и половина...да им де получи...хабера! newsm78

# 294
# 295
  • Мнения: 4 381


Разглеждал бил...брошура на БМВ...я, вижте Бурак...какво е избрал..за себе си и нашата мома..накрая! hahaha hahaha hahaha

# 296
# 297
# 298
  • Мнения: 7 044
   


  Сладури, чак сега привърших със сладката за днес.
  Това ми е сладкото от белените сини сливи, но моите са по-едри и нямам парчета - само са цели, за да имат красив външен вид.

   Моля, черпя.....  Почерпете се, за да видите колко са сладки. Да ви е сладко......

   Може и сутринта с кафенцето, но аз няма да ви го предложа, защото ще поспя. Дано ранобудната  Цветенцето го предложи или пък  лилавото кафенце на  Мелинчето....

# 299
  • Мнения: 4 381
Уфф, много хубав Еркан в това видео с Айча..и тази русата водеща..това е от времето на "Сон бахар"...затова са ги поканили..преди началото на втори сезон...
Задават му въпроси от почитателите им..дали си боядисвал..косата, например..че е така прошарена...Не, отговаря той..и покрай това се смеят..щото, водещата веднага го пита..например, далиби се изрусил...например...
Еркан, прихна да се смее..и отговаря, не..разбира се..защо, изобщо трябва да го прави...
Примерно, ролята ти го изисква...6 месеца ще си ..рус...
Е, тогава може..за ролята, бих го направил...защо, не...
Но, онова е..заради работата, а ...другото ...в живота ми...отговаря, той!
Защо си така категоричен, има толкова хора..които се боядисват..пита я отново, тя...
Разбирам, сега ще ме съдят..точно и те...но, аз така се харесвам..вижте, колко...красиво...побелявам...
Ти, затова имаш и мъже, които те ревнуват..затова...през смях, заключава..водещата..
Така ли?..виж за това..незнаех...не бях го ..чувал за себе си..отговаря, той... newsm78

Сиси . . .   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт