Спешна ситуация

  • 2 276
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте, обръщам се към вас, защото съм изключително притеснена. С приятелят ми всеки път при полов акт сме били изключително внимателни, преди да си сложи презерватива той почиства себе си, винаги го проверяваме след секс дали е бил скъсан и също той нито веднъж не е свършвал в мен, тоест свършва извън мен в презерватива. Но последния ми цикъл закъснява с няколко дни, нямам нито един от симптомите за бременност, освен малки болки в кръста, което се е получавало и преди цикъл и отделно си имам малко повече апетит. Много ме е страх да не е станало нещо фатално. Нормално ли е понякога да закъснява и то с няколко дни без да си бременна ?  Sad

# 1
  • Мнения: 6 833
Да, закъснения на цикъла се случват по най-различни причини, не само бременност. Ако имаш съмнения, направи тест  Peace

# 2
  • Мнения: 2 755
Да си бременна не е фатално, но ти едва ли си.

# 3
  • София !
  • Мнения: 1 240
Понякога цикъла закъснява поради други причини, не винаги причината е, бременност, спокойно  Peace !

# 4
  • Мнения: 6
Много вероятно е да се е получило от стрес newsm78. не мисля че трябва да изпадаш в паника. Най-добре изтичай до най-близката аптека и направи тест. Успех. Peace

# 5
  • Мнения: 5 513
На колко години си?
Прочетох първия ти пост.цялата тая гимнастика дето я правите не
мога да я нарека секс ,ама както и да е.Едва ли си бременна.

# 6
  • Мнения: 341
Хахах и аз бях така преди много години- за много плодовита се мислех- да ме погледнат и край -забременявам.  Joy
3 теста за бременност съм си правила в живота и трите пъти на другия ден ми идваше. Даже последния път ми закъсняваше 2 седмици, ама бях стресирана и с мъжа се пазим, та въобще не съм се и усъмнила за бременност. Спомних си как ми е идвало веднага след теста и си го купих да проверя тази теория. И на другия ден ми дойде.  Laughing newsm78
Така че направи един тест и ако закъснението е на психична основа ще ти дойде веднага.  Grinning bowuu

Общи условия

Активация на акаунт