Нестандартни идеи за обзавеждане

  • 1 396
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 485
Здравейте!
Понеже отдавна се заглеждам по кухни и обзавеждане, та ми е интересно ако някога реша да си обзаведа и декорирам кухня, дали е възможно да си намеря определен цвят мебели и уреди. За мебелите знам, че по поръчка може би е възможно. Също и примерно Горение правят различни цветове хладилници. Но примерно ако искам
http://media-cache-cd0.pinimg.com/736x/a3/90/3e/a3903eac67d3a594 … 058afb839902a.jpg такава комбинация някъде в България възможно ли е това, освен Икеа.
Много харесвам добре организираното пространство, без излишни вещи, или такива, които не ползвам. Ще се радвам да споделите и ваши идеи, осъществени или мечтани, за дома ви Simple Smile smile3531

# 1
  • Мнения: 337
На снимката, която е показана не виждам нищо нестандартно, освен да кажем цвета на електеоуредите. На пазара има достатъчно фирми, които предлагат цветни електроуреди и такива с ретро дизайн. (който е особено модерен напоследък)
Относно организирането на пространството, ами то вече не е запазена марка само на ИКЕА. (въпреки, че съм пристрастена към тях) Разбира се идейки могат да се взаимстват от всякъде и също така да се вслушаш в собствените си чувства относно удобство, комфорт и практичност.

# 2
  • Мнения: 21
Здравейте и от мен! Много обичам такъв тип интериори. И понеже преди повече от година се влюбих в съчетанието от конкретната снимка, ще дам малкото инфо, което събрах тогава.

Уредите са на Big Chill, като печката е близо 6 хил. долара, хладилникът гони 3 и все в този дух. Не съм сигурна дали някъде се предлагат тук. Имат възможност за онлайн поръчка иначе, но не знам дали доставят извън Щатите.

Горене не предлагаха в България нищо в цвят синьо. Помня, че тогава гледах нещо, което обаче не се внасяше по нашите земи и затова се отказах от цветни уреди. При това хладилниците им ми идваха много ниски, около 150 см мисля, че бяха. Може и да са изкарали нови серии сега.

С мебелите въпросът е много по-лесен. Боядисан мдф решава всички проблеми, защото могат да ти направят какъвто цвят искаш, но цената е по-висока.

Общи условия

Активация на акаунт