Споделете най-мърлявата пакост и спечелете!

  • 4 541
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 180
Включете се в конкурса на Water Wipes и споделете най-веселата и цапаща пакост на вашето дете. Дали ще го направите със снимка, стихче, или пък със забавна история - това зависи от вас.
Десет от най-забавните участия ще спечелят по 3 пакета кърпички Water Wipes.
Играта приключва на 05.09.2014 г., а победителите ще бъдат обявени в настоящата тема на 09.09.2014 г.

Какво са Water Wipes?


 
БЕЗВРЕДНИ • ЩАДЯЩИ • ХИПОАЛЕРГИЧНИ • ПОДХОДЯЩИ ЗА НОВОРОДЕНИ
ПОМАГАТ ДА СЕ ИЗБЕГНАТ ОБРИВЪТ И ЗАЧЕРВЯВАНЕТО В „ПЕЛЕНИ ЗОНАТА”
ИДЕАЛНИ СА ЗА ЧУВСТВИТЕЛНА КОЖА
МОГАТ ДА СЕ ИЗПОЛЗВАТ ОТ МАЙКАТА ПРИ ПОДГОТОВКА ЗА КЪРМЕНЕ, БЕЗ ДА СЕ ИЗИСКВА ДОПЪЛНИТЕЛНО ПОЧИСТВАНЕ
Water Wipes СА ЕДИНСТВЕНИТЕ ПОЧИСТВАЩИ БЕБЕШКИ КЪРПИЧКИ, СЪЗДАДЕНИ БЕЗ ОБИЧАЙНИТЕ ХИМИКАЛИ И ДОБАВКИ, СРЕЩАЩИ СЕ В ДРУГИТЕ ТАКИВА ПРОДУКТИ. ТЕ СЪДЪРЖАТ САМО ВОДА И КАПКА ЕКСТРАКТ ОТ ГРЕЙПФРУТ.



 - БЕЗ АЛКОХОЛ
 - БЕЗ ПАРАБЕНИ
 - БЕЗ ПАРФЮМ
 - БЕЗ КОНСЕРВАНТИ
 - БЕЗ ОЦВЕТИТЕЛИ
 - БЕЗ ДОБАВЕНИ ХИМИКАЛИ
Water Wipes ЗА ИСТИНСКО ПОЧИСТВАНЕ НА БЕБЕШКАТА КОЖА, ТАКА КАКТО ПРЕПОРЪЧВАТ СПЕЦИАЛИСТИТЕ - САМО С ВОДА И ПАМУК!

Последна редакция: сб, 06 сеп 2014, 19:28 от Адри́

# 1
  • София
  • Мнения: 2 817
Веднъж си позволих да си полегна за половин час. За награда: половин час търкане в стаята на каката (3-годишна) - беше успяла да надраска почти абсолютно всичко с един черен маркер - стената (на няколко места), паркета, лайсните, чекмеджетата, леглото, един капак от кутия за конструктор, един балон, 2 стола, себе си, дрехите си, ключа за лампата (над леглото й е и може да го стига), може и да пропускам нещо. Всичко беше черно, та черно. От стените маркера го смъкнах барабар с латекса, та сега са с едни по-светли петна. Ще трябва и да се пребоядисва.
А да кажете, че е била тиха - не беше - постоянно се чуваха радостни крясъци и смях. 

# 2
  • Мнения: 3 018
До кога е конкурса? Трите пакета кърпички по колко бройки са?

# 3
  • Мнения: 1 180
До кога е конкурса? Трите пакета кърпички по колко бройки са?

Извиняваме се за пропуска. Играта приключва на 05.09.2014 г., а победителите ще бъдат обявени на 06.09.2014 г.
Кърпичките във всеки пакет са 60 бр.

# 4
  • Мнения: 15

Маноел Андреев-  памперсите на земята, а пюрето на главата Grinning

# 5
  • Samokov
  • Мнения: 344
Една кутия крем здраве беше използвана за рисуване -от телевизора да пода всичко бе украсено.Гъстия крем се изчисти само с мокри кърпи.

# 6
  • Мнения: 1
Веднъж каката обърна количката на малката. В количката нямаше никой (малката я носехме в този момент), но се счупи едно бурканче с храна. Тук е малко виновна:
 

# 7
  • Мнения: 29
Най забавната и вкусна пакост беше омазване от главата до петите с течен шоколад - себе си и играчките.  Laughing

# 8
  • Мнения: 17
Моята малка кукла, докато уж си "играеше", как беше се "докопала" до палитрата със сенки на мама не знам, а как се беше нацапала ... просто нямам думи  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

# 9
  • Мнения: 58
Ооо,мога да напиша книга сигурно,госпожицата е на 2 и половина,най-запомнящите се бърка в тоалетната и пипа тоалетното блокче залепено за чинията и се маже с него/ужас  Shocked/,изсипала котешката храна в пералнята/от къде и е дошло на ум/;намерила ножица и накръцкала една от книжките си;сега сме явно на тема опознаване-бие мухи и ги разглежда от близо,червей и една хлебарка до едно заведение и ми вика "мамо,бубата ибяга/избяга/",а нее ханах/хванах/ я  Shocked Shocked!!! А и целият коридор е омазан с пастели,химикалка,моливи и от днес тебешир,татко й вика "спокойно нали тепърва ще рисува,догодина ще го боядисам" #2gunfire
Признавам си не съм използвала Вашите кърпички,много бих искала и се радвала да ги изпробваме,ще дадем отзиви после Peace Peace Grinning,май имаме голяма нужда  Laughing Laughing Късмет!

# 10
  • София
  • Мнения: 38 419
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/v/t1.0-9/ … efbb91c467fd46c96

Това е преди две години, с боя за яйца.
Оттогава насам въобще не се е спрял.
Всеки ден маже някъде с нещо.
Непрекъснато съм въоръжена с мокри кърпи, парцали и моп.

# 11
  • Мнения: 129
Една вечер изгасна тока,съответно вечеряме на свещи.Ставам да вдигна масата и в момента в който се връщам моята хубосница духва свещите...косата,веждите,лицето,всичко във восък....няма махане.Успяхме да спасим бретона от рязане,но два дни ходи с топчета восък и спластена коса Simple Smile

# 12
  • Мнения: 1
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=650009755018357&set= … ype=3&theater

Това е моят сладур и както се вижда обича да е добре намазан, омазан т.е изцапан!

# 13
  • Мнения: 78
Дъщеря ми ,когато беше на 5 беше успяла да се гримира със син флумастер  само за две минути докато съм  в банята. Беше  страхотна гледка (тогава обаче не ми беше смешно) Laughing

# 14
  • Мнения: 27
За пакостите на моята госпожица мога да напиша цяла книга, но някой от най-мърлявите, за които се сещам в момента са:
когато беше около годинка и се учеше да яде сама и обърна цялата купичка върху кака си, която беше дошла на гости, за да я види; един ден искаше да ми помага с прането, но вместо това за секунди спростря цялата пералня по пода и се наложи да пусна пералнята отново; нарисува целия диван с маркер и химикал и още много бели, но за сега ще се огранича до тук Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт