Честито бебе Радост на kuneto

  • 6 342
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 710
Светлето си има Радост - 3.540 и 50см

Родена е със секцио, но Светлето звучеше добре. Плаках много и съм много щастлива. Надявам се Бог да ги пази и двете и бързо да излизат от болницата.
Теди си има сестричка и вярвам, че това е подарък и за него.

Светле, а на теб -   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 1
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Честито на Мама, на Тате и Теди чисто ново бебе Simple Smile
Да ви е жива и здрава и мнооого палава
.

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 2
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
СУПЕР!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ЧЕСТИТО!!!!


ДА СА МНОГО ЗДРАВИ И МНООООООГО ЩАСТЛИВИ!!!!!!!!!!!!!!
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 3
  • Мнения: 2 543
Честитооооооооооооооооооо!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug Hug Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 2 262
МНОГО СЪМ ЩАСТЛИВА ВСЕ ЕДНО АЗ СЪМ РОДИЛА!
СВЕТЛЕ ДА СТЕ МНОГО ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ!
Скачам от радост из къщи, да знаете от къде е днес земетресението!

# 5
  • Мнения: 2 327
Тъкмо днес си мислех за нея и смятах да пожелавам леко раждане Simple Smile
Да и е жива и здрава дъщеричката и много да ги радва Simple Smile

# 6
  • Мнения: 4 414
ЧЕСТИТО!
да е много, много здрава!
да спинка, да папка и да дебелее!

на Светлето- бързо възстановяване и много радости
на тати и на бати да им е честита новата дама в къщи и да помагат на мама

# 7
  • Враца
  • Мнения: 871
Честито!!!Желая ви много.....много .......здраве!!!И само хубави мигове занапред! newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm51 newsm51 newsm51

# 8
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 535
Страхотна новина! Много й се зарадвах! Да е здрава и спокойна малката принцеса и мама бързо да се възстановява, за да й се радва пълноценно!  bouquet

# 9
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
Честито, да сте живи и здрави и мноооооогоооооо щастливи  : bouquet:  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 10
  • София
  • Мнения: 4 412
Честито!!! Много щастие да ви донесе малката Радост!!! Да сте живи и здрави всички!!! babydust7 newsm18  Party Time babydust7 newsm18  Party Time babydust7 newsm18  Party Time

# 11
  • София
  • Мнения: 1 677
ЧЕСТИТА ВИ РОЖБА,СВЕТЛЕ И КРАСИ!
ДА ВИ Е ЖИВА И ЗДРАВА И БОГ ДА Я  БЛАГОСЛОВИ!

  ylinfant family

С много обич Анди,Мони,Пепи,Теди и Ваньо txtloves

# 12
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Светленце и таткото на Радост - да ви е жива и здрава малката радост. ДА ви носи много радост и да огрява с любов семейното ви огнище. Желая да е здрава, силна и смела в живота, да се бори с трудностите, и да побеждава за ваша радост. НАдявам се да бъде много щаслива и късметлийка.
Много се радвам, и много ви обичам - желая от тук насетне само радост в дома ви!
И дано тя донесе на баткото радост и много положителни емоции, любов и разбирателство!

# 13
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Ей, направо тръпки ме побиха! Страхотна новина!

ЧЕСТИТА ВИ ДЪЩЕРЯ, СВЕТЛЕ!!!
ДА Е ЗДРАВА, ЩАСТЛИВА, МНОГО ОБИЧАНА И ДА РАСТЕ ГОЛЯМА КЪСМЕТЛИЙКА!
НО НАЙ - ВЕЧЕ, ГОСПОД ДА Я ПАЗИ  Praynig !!!




Бързо възстановяване и прекрасни мигове у дома заедно!

# 14
  • София
  • Мнения: 4 884
ЧЕСТИТО НА МАМА, ТАТИ И НА БАТКО ТЕДИ! СТРАХОТНА НОВИНА! МНОГО ЦЕЛУВКИ НА БЕБЕ РАДОСТ ОТ НАС!

Общи условия

Активация на акаунт