Берен Саат преди и след Intikam, в очакване на новите проекти на екипа! Тема 11

  • 81 069
  • 730
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 3 555
Бамбииии   Peace  bouquet
Да, да, появиха се, стана по-интересно и изчезна циганийката  ooooh! Надявам се да стане още по-вълнуващо.
Тази Асие голяма бандитка - наръга приятеля си с нож, после храднокръвно се приближи до размазалото се тяло, за да установи, че е мъртво, заплашва отново с нож Четин, иска пари... Дерин/Хале иска да повикат полицитя, а Асие казва "Да, прави сте, но не викайте полиция, защото..." и се появява Четин  Crazy
Мащехата е голяма лисица, веднага надуши нещата. Като видя колието попита "Г-н полицай, вигурни ли сте, че това е нейно?", той потвърди, тя прибра колието в чантата си и погледна дрехите на жертвата, май й стана ясно, че мъртвата не е Асие.
На мен ми стана жал за бащата, да не беше много добър човек, но все пак...
Сестричката Мине е добро момиче, не е като сетра си и е много хубавичка.
Peace   страхотна си  Grinning    Peace  bouquet
 #Crazy  То и аз да бях ... колието, ... дрехите, ...  Shocked    всичко вече е "в ръцете" на сценарист и режисьор  Peace Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 286
  • Мнения: 927
Защото съм годеницата на Четин!


Оле веднага след финала - фрагман! Не го видях подробно, но семейството на Четин разбира, че Асие е бременна, смятат, че е от него разбира се. Мащехата открива къщата където вече е приета Асие.

# 287
  • Мнения: 3 555
 smile3555  След светкавичния фрагман  thumbsup  сега повтарят отново 1-вия епизод  Grinning  чок гюзел  Grinning  за тези, които са гледали друг сериал, а и аз имам изпуснати сцени  newsm78  точно тази с намушкването посред бял ден от Асие на нейничкия любовчия е едната  hahaha hahaha hahaha

# 288
  • Мнения: 6 588
Така, поразбрахме това онова, поне основните неща. Интригата е голяма, а интересното предстои.
Асие голяма бандитка, изобщо не не си поплюва. Влезе със замах в живота на богатите.
Само дано да има превод на руски, че да разберем и подробностите.
Премиерата на "Черен хляб" била едно от най-обсъжданите неща тази вечер в социалните мрежи, така казват рускините.  С доволно количество цигания от махалата дано се харесат на местната аудитория. А ние се радваме, че този етап свърши. Иначе накрая много ме изкефи потресения поглед на Четин след изявлението на Асие, че е неговата годеница и изумения поглед на симпатичния вуйчо Тайлан към калните обувки на кандидат годеницата и небрежните й одежди.
Фрагмана още не са го качили в сайта, а аз го изпуснах. Ядец.

Накрая да пусна и няколко съвсем актуални фотки на нашата Берен, от която се разбира че цвета на косата й не е по-тъмен, а по-скоро обратното. Другата е на кучето им с Кенан, което очевидно е много музикално. Laughing







На въпрос на папараците какво става с новия филм"Девет месеца", Берен е отговорила лаконично, че все още няма нищо окончателно и затова не може да сподели подробности.

Благодаря за компанията и приятна вечер!

# 289
# 290
  • Мнения: 3 555
Дъгичка Peace  благодаря за хубавите вести    bouquet
Цитат
Премиерата на "Черен хляб" била едно от най-обсъжданите неща тази вечер в социалните мрежи, така казват рускините.  С доволно количество цигания от махалата дано се харесат на местната аудитория. А ние се радваме, че този етап свърши. Иначе накрая много ме изкефи потресения поглед на Четин след изявлението на Асие, че е неговата годеница и изумения поглед на симпатичния вуйчо Тайлан към калните обувки на кандидат годеницата и небрежните й одежди.
Peace  На първо гледане играта на всички актьори ми харесва  Grinning  Асие направо ми "събра очите"  cry   Joy Joy Joy
Цитат
Асие голяма бандитка, изобщо не не си поплюва. Влезе със замах в живота на богатите.
На бонвивана Четин ще му "разкажат играта"  hahaha  но и чаровния чичо Тайлан ще бере ядове с него  Stop   newsm78   Thinking
Цитат
Party  А аз имам още една позната актриса Нale Аkinli за нас вече баба Кадрие  Hug

 Rolling Eyes  Гледах наскоро високорейтинговия сериал "В очакване на слънчето"  Peace  и там беше в ролята на една прекрасна баба  Heart Eyes


 Peace  Благодаря и за новите снимки на Берен   bouquet  чудесна е   Kissing Heart Two Hearts Two Hearts Two Hearts

Последна редакция: пт, 23 яну 2015, 23:07 от dai4e

# 291
  • Мнения: 3 555
 wavey  Приятен ден и спорна работа   typeuu kaffeetrmker_2
Peace  Благодарност към зрителите проявили интерес за 1 епизод на "Черен хляб"  Kissing Heart Two Hearts Two Hearts Two Hearts
Kara Ekmek @KaraEkmekATV  ·  11h 11 hours ago
#KaraEkmek ilk bölüm sona erdi. Göstermiş olduğunuz yoğun ilgiye teşekkür ederiz...




 Wink   Дано  Praynig  и рейтинга е ... над   4.00  Peace  Grinning  Flowers Four Leaf Clover



 Hug Hug Hug

# 292
  • Мнения: 927
Рейтингът от снощи, въпреки забрадките и 90 минути показване на бедния квартал, не е особено добър:
TOTAL
16 KARA EKMEK ATV 19:56 22:01 3.43
AB
12 KARA EKMEK ATV 19:56 22:01 2.95
20+ABC1
10 KARA EKMEK ATV 19:56 22:01 4.15

# 293
  • Мнения: 3 555
Бамби  Hug    bouquet
Рейтингът от снощи, въпреки забрадките и 90 минути показване на бедния квартал, не е особено добър:
TOTAL
16 KARA EKMEK ATV 19:56 22:01 3.43
AB
12 KARA EKMEK ATV 19:56 22:01 2.95
20+ABC1
10 KARA EKMEK ATV 19:56 22:01 4.15


Naughty  Никак дори  Thinking  определено режисьор и сценаристи "пресолиха манджата"   Mr. Green #2gunfire

# 294
  • Мнения: 6 588
Здравейте! wavey

Дайче, Бамби Hug Hug


На мен като цяло ми хареса началото на сериала, макар че от гледане на картинки не разбрах кой знае колко. Циганийката от махалата беше в повечко, но ако не ни я покажат в цялата й прелест няма как да я противопоставят на бъдещите събития в квартала на богатите.  Предполагам,че ако разберем диалозите, картинката ще е по-различна. Дано стане.

Голяма забава ми достави бизнеса на таткото на Асие. Не мога да се въздържа да не сложа тази фотка.Този човек ще да е магьосник ако с тази шарена количка храни толкова много гърла.




Снимки от  премиерата на ”Черен хляб” снощи.















Чудя се аз защо Хепилери отсъства на снимките от това събиране, а то си имало причина.

Миналата вечер се е състояло годежното тържество на Енгин Хепилери и приятелката му Бейза Шекерджи. Годежната лента/каквото и да означава това според турските обичаи/ лично е разрязал актьора Халит Ергенч. На мероприятието са присъствали много известни личности, в това число актрисата Ханде Догандемир, с която са на снимката по-долу.





Източник: http://vk.com/diziturk


Хубав ден!

# 295
  • AMS
  • Мнения: 6 414

Привет, момичета!!!

Благодаря ви за споделеното!!!

Бамби, Дайченце, Дъгичка,
радвам се, че сте проследили Кара Екмек с нашите любимци!!!

За мой голям срам, аз чак сега загрях, че Хаки и Диджле стават двойка и в реала



Пожелавам им много щастие!!!  Two Hearts


# 296
  • Мнения: 927
D*i*v*a*, ти ще се присъединиш ли към гледането на Черен хляб?

Снимки от премиерата снощи:

Последна редакция: сб, 24 яну 2015, 18:23 от BaMbIto

# 297
  • Мнения: 6 588

Дива, винаги се радвам да те видя тук. Hug


Снимка от инстаграма на Кенан Имирзалъоглу. Сигурно и той е бил на годежа.



Личи си, че добре са се забавлявали.




И малко клюкини. Ей така, да се намираме за приказка докато чакаме Берен да се върне на екран. Laughing

След завършване на проекта „Отмъщението“ Берен Саат си взе отпуск. Но вчера тя се е срещала с представители на Канал Д в район Етилер. На излизане е оставила без отговор въпросите на журналистите с думите: „Днес няма да говоря.“ Вероятно е срещата да има нещо общо с предположенията,че Берен се подготвя за участие в нов сериал и по тази приина няма никакви новини за филма с нейно участие „ Девет месеца“, на който тя ще бъде  и продуцент, снимките на който може би ще бъдат отложени за пролетта.
Паралелно с това се обсъждат и предположения, свързани с отправеното към Берен предложение за договор от телевизионния канал Стар ТВ за рекордно висока сума  и евентуално участие в сериал там. Съпругът на Берен – Кенан Догулу стана лице на канала и скоро ще се изявява като водещ на музикално шоу съвместно с Шебнем Ферах и има вероятност Берен също да приеме предложението.


# 298
  • Мнения: 927
Черен хляб, фрагман за 2 епизод - бг субс
http://vbox7.com/play:5da68c1fff

# 299
  • AMS
  • Мнения: 6 414


Дъгичка,  Hug  аз съм винаги тук, щом има какво да чета!!!
Бамби,  Hug няма да гледам онлайн Кара Екмек.  Може и да му дойде ред някой ден.
Но няма да крия, че рейтингът е доста зле за начало и в петък нямат голям шанс новите сериали.
Мисля да надникна за сериала Serçe Sarayı  на Ендемол, с Мерт и Алиджан.

Общи условия

Активация на акаунт