Берен Саат преди и след Intikam, в очакване на новите проекти на екипа! Тема 11

  • 81 071
  • 730
  •   1
Отговори
# 615
  • AMS
  • Мнения: 6 415
В руския контакт е публикувана информация,че този петък Берен Саат ще даде интервю в университета "Билкент" в рамките на провеждащия се там кинофестивал "Sinefest" . Ще чакаме.

Привет, момичета!!!

Ето първите снимки от днешното интервю на Берен!!!





Последна редакция: пт, 17 апр 2015, 17:48 от *Diva*

# 616
  • Мнения: 3 555
 wavey  Добра вечер  wavey

Дъгичка   Hug   Дива  Hug   благодаря за информацията и новите снимки на Берен от днешното интервю с нея в университета "Билкент"   bouquet  bouquet  bouquet

 Rolling Eyes  Освен хубавите снимки на лъчезарното ни момиче  thumbsup съм в очакване и на видео от това интервю   typeuu   


Дъгичка  Hug  благодаря и за 2-рия преведен фрагман на 13 епизод на Черен хляб   bouquet

Wink За разлика от друг път този път успях дори и за озета  на 12 епизод  Peace и с нетърпение очаквам след тези 2 фрагмана  #Crazy  отново много интересен нов епизод 

http://www.atv.com.tr/webtv/canli-yayin







# 617
  • Мнения: 6 588
Привет! wavey


Дива Hug

Дайче Hug

Кратко видео от интервюто на нашето момиче.

https://vk.com/videos-67485558?z=video-67485558_171347242%2Fclub … %2Calbum-67485558


Собственикът на компанията „Доган ТВ“ Ирфан Шахин е получил в Кан – Франция награда. Актьорите Берен Саат и Къванч Татлъту са изпратили своите видеосъобщения специално за церемонията, за да го поздравят.

Думите на Берен:

„Той винаги ми дава позитивна енергия, дори сила. Той е един мил „диктатор“ в този живот.“

                         

Видеото с Берен.

https://vk.com/videos-67485558?z=video-67485558_171346651%2Fclub … %2Calbum-67485558



И с Къванч.

https://vk.com/videos-67485558?z=video-67485558_171346898%2Fclub … %2Calbum-67485558

Дайче, строила съм се и аз да гледам тази вечер „Черен хляб“, но сериозно съм закъсала с разбирането, защото не съм гледала като хората нито 11, нито 12 епизод. Само оттук оттам. Една друга група в руския контакт се е заела с превода срещу заплащане. Били почти готови с 11 епизод, но нещо не могат да съберат парите, та ще видим.

Приятно гледане!

                         

# 618
  • Мнения: 3 555
Дъгичка Hug  благодаря за компанията   bouquet  и доколкото виждам не сме само двете  Peace

 Wink  Изгледах ги аз всичките 12 епизода  Rolling Eyes  но друго си е да се преведени  newsm78  Ето сега няма да съм чок шашардъ #Crazy  като гледам Асиеце вече в леглото на Четин  Outta Joint  или обратното ...  newsm78



Последна редакция: пт, 17 апр 2015, 22:31 от dai4e

# 619
  • Мнения: 3 555
 Grinning   Али вече много ми харесва   Peace но за годеник и съпруг на Мине   Heart Eyes  Чок гюзел баджанак ще се получи за Четин    Laughing


 #Crazy Не съм много сигурна, но Тайляр накара Четин за случилото се с Селен да направи признания в полицията ...  newsm78   "чок севиорум" ... целувка по челото  ooooh!  това си беше сбогуване на Четин с Асиенце ...



 ooooh!  Язък за хубавата булчинска рокля ...  много стилна наистина  Peace  


 Shocked  SON ...  сватба йок  #Crazy



 smile3524

# 620
  • Мнения: 267
Момичета, тази прекрасна хубавица и чаровница Берен не замина ли след сватбата си в Америка с идея , че ще живее там със съпруга си ...или аз пак нещо не съм разбрала  newsm78 Wink

# 621
  • София
  • Мнения: 9 294
Берен и Кенан заминаха само за почивка в Америка за няколко месеца.

Момичета смятате ли да превеждате - Кара Екмек, изглежда ми интересен, но нямам време за гледане на епизода по няколко пъти за да мога да разбера всичко? С руския не се разбирам  и затова реших да ви питам дали смятате да превеждате.

# 622
  • София
  • Мнения: 9 294

- Това е последната песен на Кенан казва се Tencere Kapak и из турските медии,  форуми, блогове смятат, че текста е писан за любовта на Берен и Кенан.

# 623
  • Мнения: 20
 newsm59

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ДЪГИЧКА!!!

С пожелание за много щастие!

Последна редакция: нд, 19 апр 2015, 22:24 от mar_ana

# 624
  • Мнения: 15 391


Не съм много сигурна,  щото не виждам в темата бонбони,  Grinning ама щом mar_ana , казва няма да  лъжи, я!  smile3503

С най-добри пожелания за Дъгичка се нареждам и аз!     bouquet  bouquet  bouquet


За черния хляб, отдавна си загубих правото до коментирам, щото нищо не съм и видяла. Тайно ви следя и чета.   Може би някой ден...

 ... а дотогава, здраве и късмет ви желая.  Hug Hug Hug

# 625
  • Мнения: 3 555
 wavey   Добро утро и успешна нова седмица   Flowers Sunflower   Flowers Four Leaf Clover

Дъгичка  newsm59  на малка патерица с пожелание за щастие   Two Hearts   лични и професионални успехи   и чудесно здраве    newsm67



 Rolling Eyes  Много нови и хубави снимки на Берен с приятели и фенове   thumbsup  виждам във фейса   Kissing Heart Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts






Г-ца БУ   Hug   хубава е новата песен на Кенан  Peace  с чудесно и умело вмъкнати любими музикални рефрени    Two Hearts

mar_ana   bye  g_georgieva08   bye  

Приятен ден   Hug Hug Hug

# 626
  • AMS
  • Мнения: 6 415
Привет, момичета!!!

Още снимки на Берен с почитатели >>>






Дъгичка, където и да си, да ти е хубаво и усмихнато!!!

ЧРД!!!


Скрит текст:

# 627
  • Мнения: 6 588
Здравейте! wavey wavey wavey

                          
Марианка Hug, Георгиева Hug, Дайче Hug, Дива Hug, благодаря ви за пожеланията, момичета!

Ето ги и бонбоните с голямо закъснение, че нямам никакво време напоследък.

                  
Скрит текст:
                         


Г-це Бу Hug, хубаво е че си наминала. Не знам дали Кенан е посветил тази песен на Берен, но е прекрасна. Аз май съм от малкото хора тук в бг мама, които го харесват и като музикант и като човек и партньор на нашето момиче. Дано са много щастливи заедно.

Цитат
Момичета смятате ли да превеждате - Кара Екмек, изглежда ми интересен, но нямам време за гледане на епизода по няколко пъти за да мога да разбера всичко? С руския не се разбирам  и затова реших да ви питам дали смятате да превеждате.
Бу, аз лично в момента нямам достатъчно свободно време, а и честно казано много се уморих от преводи през последните две години и нещо. Ако имаше и други желаещи, можехме да направим екип и да измислим нещо, но ... няма. Иначе сериала е наистина страхотен, завладяващ и много различен от всичко, което съм гледала досега. Актьорската игра е перфектна. Аз лично много го харесвам и съжалявам, че няма повече желаещи да го гледат и коментират, защото си заслужава.


Не знам дали сте разбрали, че излезе превод на руски на 11 епизод на "Черен хляб" от един нов екип. Не е много добър, но все пак се разбира какво става. Ще видим дали другия екип, който работи много добре ще продължи, дано не се откажат само, че стана много, много интересно, а аз нищо не разбирам от гледането онлайн и напоследък го правя само по диагонал.

https://vk.com/video?z=video-73723597_171503898%2Falbum223381573

Има вече и първи фрагман за 14 епизод. Има и един приблизителен превод на репликите, които преведох на бг с доста фантазия, затова го слагам само като текст. Ако се появи нормален превод, ще наредя субтитри.



https://youtu.be/uiTz0WH5ZI4

Четин: Ние мъжете сме два вида: хитри или лъжци.

Асие: Може би точно затова не се влюбвам.

Салим: Не съм ядосан на кака ти. Не съм я научил на истина и лъжа. Не мога да гледам в очите детето си.

Хале: Аз съм твоя жена и имам право да знам какво се случва в този дом.

Асие: Ако ти се предадеш, аз също ще се предам, Четин!

Семра: Знам какво да направя!

Тайлян: Заради това, че не можах да спазя обещанието си ми е много мъчно и не знам какво да правя. Също че мислиш, че всичко е било лъжа.

Четин: С теб съм много щастлив. Дори когато ти си ми ядосана, както сега, в стомаха ми летят пеперуди.

                                  

До скоро!

Р.Р. Нови снимки на Берен с Есра Дерманджиоглу, Едже Йоренч и Хилял Сарал, които са били гости на "BIS".

                             

                             

Последна редакция: пн, 20 апр 2015, 23:42 от * Дъга

# 628
  • Мнения: 3 555
 bye  Добра вечер   Grinning
Дива   Hug   Дъгичка   Hug

 Rolling Eyes  Не мога да не сложа и тези хубави снимки на Берен от тържествената вечер за 25 годишнина на фонда "Mor çatı" /"Лилав покрив"/  Peace който е в помощ на жените, пострадали от насилие   Hug



♥ Берен Саат|Beren Saat The Best ♥
today at 2:29 pm
#New
Цитат
#BerenSaat
#BerenAlican

Ещё новое фото от 20.04.2015 на ужине, посвященном 25-летию фонда "Mor çatı - Фиолетовая крыша"




# 629
  • Мнения: 15 391
 Hug Hug Hug

А  аз ще ви добавя кратко видео с Берен С. от същото място.  Peace




Общи условия

Активация на акаунт