За секса, бялото течение и отношенията

  • 7 905
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Blondeville
  • Мнения: 2 843
Според мен темата е за отношенията на авторката с партньора й. Поне подфорума, в който е пусната, говори за това.
Аз мисля, че щом веднъж се е погнусил, няма да се "отгнуси". Психологическа нагласа е това. Мен и с течения и без, все си ми е гнусно


Гнусно ти е да правиш ти, или да ти правят на теб?

Аз ако трябва да съм честна, обичам и двете, но ако трябва да съм още по-честна  Mr. Green мнооого обичам да получавам...  Blush

# 16
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Еее, вие пък сега  Crazy
Дайте да се придържаме към темата, аз, ако реша, ще си пусна друга
  Crossing Arms Laughing

# 17
  • Мнения: 14 654
Щом даже по време на секс изтича, значи е бая течение, а не обикновената влагалищна секреция, която е по-обилна само в дните след овулация и не зацапва бельото. Търси причината, а дотогава пий чай от бял равнец и си прави 10 дни промивки със смрадлика, тя подсушава и има дезинфекциращо действие. Ако някой ти каже, че е много вредно, изобщо не го слушай, "вредно" е, за да ти продават разни боклуци без никакво действие за много пари, които уж нормализирали флората. Но на теб изследванията са ти чисти, така че няма какво да се притесняваш.

# 18
  • Blondeville
  • Мнения: 2 843
N_A_N, аз просто се фокусирах основно на първата и последната част от заглавието на темата и затова в тази посока тръгнах   Mr. Green Иначе да, утре е петък, една отделна тема може да се направи, такава френска  Laughing

# 19
  • Мнения: 306
а след оргазъм (при жена) не е ли нормално да има  нещо като бяло течение

# 20
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Щом даже по време на секс изтича, значи е бая течение, а не обикновената влагалищна секреция, която е по-обилна само в дните след овулация и не зацапва бельото. Търси причината, а дотогава пий чай от бял равнец и си прави 10 дни промивки със смрадлика, тя подсушава и има дезинфекциращо действие. Ако някой ти каже, че е много вредно, изобщо не го слушай, "вредно" е, за да ти продават разни боклуци без никакво действие за много пари, които уж нормализирали флората. Но на теб изследванията са ти чисти, така че няма какво да се притесняваш.

Редовните промивки съвсем ще разрушат киселината среда и защита , т.е. не трябва да се прекалява  Simple Smile 


Тук има хубава информация относно промивките  Grinning

http://www.blitz.bg/article/23958

# 21
  • Мнения: 14 654
Това е съвсем различко нещо и няма общо с бялото течение. Предполагам, че сте чели какви промени настъпват в тялото на жената по време на секс  Crazy
пп: Десс, много хубав източник, аз написах 10 дни, съвсем умишлено, пък и е само препоръка, не е нужно да го прави. Аз лично съм излекувала гъбички така, но който чете блиц, може да ходи да си купи нещо от аптеката за 20-30 лева.

# 22
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
N_A_N, аз просто се фокусирах основно на първата и последната част от заглавието на темата и затова в тази посока тръгнах   Mr. Green Иначе да, утре е петък, една отделна тема може да се направи, такава френска  Laughing
Екстра. Нека някой друг я пусне и аз ще се включа да ви обясня колко е гнусно Grinning

Обаче аз не разбрах: simonazh. , наистина ли имаш такова течение и по време на секса? /не става въпрос за онова течение при секс, което изобщо не е бяло/. Ако е така, то може би причината мъжът ти да ти отказва френска не е само психологическа, а си е съвсем реална. И има възможност, щом се излекуваш, той да се върне ... така де ... към задълженията си.


# 23
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Това е съвсем различко нещо и няма общо с бялото течение. Предполагам, че сте чели какви промени настъпват в тялото на жената по време на секс  Crazy
пп: Десс, много хубав източник, аз написах 10 дни, съвсем умишлено, пък и е само препоръка, не е нужно да го прави. Аз лично съм излекувала гъбички така, но който чете блиц, може да ходи да си купи нещо от аптеката за 20-30 лева.

Е хубаво , нека чете форуми  Laughing
Това че при теб е подействало не значи че при нея ще има ефект.
Така на халосТ консулатции не бих давала , бих споделила личен опит но не да категоризирам така като теб  :  Crazy


Цитат
Ако някой ти каже, че е много вредно, изобщо не го слушай, "вредно" е, за да ти продават разни боклуци без никакво действие за много пари, които уж нормализирали флората. Но на теб изследванията са ти чисти, така че няма какво да се притесняваш.


Може да преместят темата в алтернативния  Wink
там ще получи указания , рецепти може и да и гледат даже  Laughing

# 24
  • Мнения: 14 654
В статията, която си дала, дори същите билки са споменати като подходящи.
Така е, не значи, че при нея ще подейства, защото говори за хроничен проблем, но давам съвет, който няма да й навреди, държа на мнението си. Ти се включи, само за да се заяждаш.

# 25
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Е ,  мен такива регулярни  промивки ми навредиха навремето.

# 26
  • Мнения: 14 654
Навредило ти е, че си влачила нелекувана инфекция, не са ти виновни промивките, но всеки има право на мнение. Тя твърди, че изследванията й са чисти, а има течение, смрадликата подсушава, така че е подходяща точно в нейния случай.

# 27
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Яничек , Вие сте специалист  Wink
правите диагностика от разстояние  Grinning



# 28
  • Мнения: 14 654
Не съм специалист, но жената е ходила доста по "специалисти" с проблем, който те не намират за проблем. Да си бяха свършили работата, нямаше да ни пита нас. Не може да отпратиш някой с думите "имаш нормално бяло течение", при положение че явно не е нормално, за да създава дискомфорт.

# 29
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Течението може наистина да и е нормално, а дискомфорта да и го създава гнусливият приятел  Sunglasses
Даде и се съвет гнусльото също да се изследва и евентуално лекува .


п.п. като бях млада си мислех че течението е нещо ненормално , има доктори се възползват от това и ти предписват куп неща  Crazy
Някъде назад имаше пост където се споменаваше в кои случаи трябва да се обърне внимание  Peace

Общи условия

Активация на акаунт