Моля ви за мнение

  • 1 050
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
На 23.08 на 6. ден от цикъла ми имах полов акт с презерватив,който в последствие разбрахме, че е скъсан и цялата семенна течност се оказа във влагалището,преди и след акта си имаше макар и не толкова кръв. За по сигурно до два часа изпих  Ескапел. След въпросния ден цикъла ми продължи още два дена под формата на кафеникаво зацапване. След приема на хапчето не съм получила никакъв страничен ефект споменат в листовката. Въпросите ми са: има ли евентуални поводи за притеснения, тъй като по време на цикъл може ли да се забременее, на 10 ден  след акта ако си направя тест за бременност каква е вероятността резултата да е достоверен, и до колко време може сперматозоидите да оцелеят в женското тяло. Благодаря предварително, за момента ми е невъзможно да посетя гинеколога си тъй като не съм в страната, а тези въпроси и това чакане напълно ме побъркват.

# 1
  • Мнения: 618
Според мен няма за какво да се притесняваш. Не си бременна.

# 2
  • Мнения: 403
И аз мисля, че е  няма как да си бременна , така че изобщо не се притеснявай. Когато ми се наложи да пия ескапел ми дойде два пъти в един месец , така че е нормално да има аномалий . Теса си го направи след 14 дена за най- сигурно

# 3
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Направо ми призлява от такива теми вече. Някакви пубери зацапват здравния форум с простотиите си. Нямат си родители ли, нямат достъп до лекар ли..какво ли, че търсят компетентно мнение тук?

Общи условия

Активация на акаунт