"Прилив и отлив" - MedCezir с нов сезон поема в 100-тна юбилейна тема :)

  • 20 173
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 25 348

ама е чок доволен и се радваааааааа  Joy Joy Joy щото не се жени той явно.  hahaha hahaha hahaha

# 736
  • Мнения: 25 348
Данииии, видях тееееееееее на балкона.  Hug Hug Hug Hug Къде изчезна яяяяяяяяя?  Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug Hug

# 737
  • Мнения: 4 527
Данииии, видях тееееееееее на балкона.  Hug Hug Hug Hug Къде изчезна яяяяяяяяя?  Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug Hug

АниииHug Hug Hug тук съм ,мило!  Peace

# 738
  • Мнения: 25 348
Данииии, видях тееееееееее на балкона.  Hug Hug Hug Hug Къде изчезна яяяяяяяяя?  Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug Hug

АниииHug Hug Hug тук съм ,мило!  Peace

 Hug Hug Hug Как си? Закривате ли сезона?  Rolling Eyes Как ми е домъчняло за Поморие  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Едни приятели бяха миналия уикенд при вас и като разказват... така ми стана мъчнооооо  Cry Cry Cry

# 739
  • Мнения: 25 348
и ще ми говорите за оптимизъм?  ooooh! Пак изгледах напия фрагман и фрагмана на КСШ.  ooooh! ooooh! Еджето е в депресия да знаете.  Mr. Green Mr. Green Дано Чачо и Брадатко я излекуват У Сеул.  Joy Joy Joy Joy Joy



Скрит текст:

# 740
  • Мнения: 27 735
и ще ми говорите за оптимизъм?  ooooh! Пак изгледах напия фрагман и фрагмана на КСШ.  ooooh! ooooh! Еджето е в депресия да знаете.  Mr. Green Mr. Green Дано Чачо и Брадатко я излекуват У Сеул.  Joy Joy Joy Joy Joy



Скрит текст:


Киво ли ще бесят  Shocked Shocked  Joy Joy Joy
Спокойно, Брадатко ще я обработи  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 741
  • Мнения: 25 348
и ще ми говорите за оптимизъм?  ooooh! Пак изгледах напия фрагман и фрагмана на КСШ.  ooooh! ooooh! Еджето е в депресия да знаете.  Mr. Green Mr. Green Дано Чачо и Брадатко я излекуват У Сеул.  Joy Joy Joy Joy Joy



Скрит текст:


Киво ли ще бесят  Shocked Shocked  Joy Joy Joy
Спокойно, Брадатко ще я обработи  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Не Киво, а Сеит  ooooh! ама няма да го обесят  Joy Joy Joy

# 742
  • Мнения: 4 527
Данииии, видях тееееееееее на балкона.  Hug Hug Hug Hug Къде изчезна яяяяяяяяя?  Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug Hug

АниииHug Hug Hug тук съм ,мило!  Peace

 Hug Hug Hug Как си? Закривате ли сезона?  Rolling Eyes Как ми е домъчняло за Поморие  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Едни приятели бяха миналия уикенд при вас и като разказват... така ми стана мъчнооооо  Cry Cry Cry


Що ти е мъчно,яяяяя  Hug Hug Hug  Не сме го закрили още, айде идвай!  Hug Hug Hug

# 743
  • Мнения: 25 348
Данииии, видях тееееееееее на балкона.  Hug Hug Hug Hug Къде изчезна яяяяяяяяя?  Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug Hug

АниииHug Hug Hug тук съм ,мило!  Peace

 Hug Hug Hug Как си? Закривате ли сезона?  Rolling Eyes Как ми е домъчняло за Поморие  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Едни приятели бяха миналия уикенд при вас и като разказват... така ми стана мъчнооооо  Cry Cry Cry


Що ти е мъчно,яяяяя  Hug Hug Hug  Не сме го закрили още, айде идвай!  Hug Hug Hug

ами почти нямам отпуска вече  Mr. Green Mr. Green Mr. Green за уикенд само не ми се идва.  ooooh! ooooh! Ох, бееееееееее ... тази година с това никакво лято направо гадно си беше.  ooooh! ooooh!
Да идва догодинааааааааа, ако може да прескочим гадната есен и зима  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 744

Общи условия

Активация на акаунт