Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 283

  • 39 703
  • 722
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 285



                Добро утро мили момичета !   wavey

                   Здравейте Марта, Марианка.

Стартираме нов месец и нова седмица. В тях очакваме старта и на втори сезон на нашия
сериал. Да си пожелаем всички стартове да са успешни и изпълнени само с положителни
емоции.

                  Лек, успешен и усмихнат ден на всички.   newsm51

Скрит текст:
[/b]

# 286
  • Пловдив
  • Мнения: 34 031


http://www.sabah.com.tr/Gunaydin/2014/09/01/kara-para-aski-gurcu … zleyici-de-istedi

От днес:
Грузинските и Българските зрители също поискаха "Мръсни пари и любов"

"Мръсни пари и любов", с участието на Енгин Акюрек и Туба Бюйюкюстюн, ще видим отново на екран през септември. Въпреки че стартира през март, сериалът се изкачи на върха и се радва на голяма популярност и в чужбина. Най-много адмирации получи в Гърция, по Мега тв, където се излъчи през юни и счупи рейтингите по гледаемост. Гръцките медии показаха голям интерес, а Енгин Акюрек и Туба Бюйюкюстюн бяха най-аплодираната и харесвана двойка.
"Мръсни пари и любов" ще се излъчва в 22 страни от Средния изток от септември. Закупени са правата за излъчване в Пакистан, Израел и Грузия и е продаден на страни като България и Казахстан.

Последна редакция: пн, 01 сеп 2014, 09:11 от mariana51

# 287
  • Мнения: 20 905
Здравейте,


Лек и приятен ден ви желая!

mariana51, благодаря за обнадеждаващата новина!

# 288
  • Мнения: 716
https://www.facebook.com/video.php?v=832635126757016&set=vb.236720409681827&type=2&theater

Не знам дали е качвано. Ако е, моля за извинение. Ако не - приятно ви гледане. Почти всичко се разбира, макар и без превод.

# 289
  • Мнения: 1 007
http://www.sabah.com.tr/Gunaydin/2014/09/01/kara-para-aski-gurcu … zleyici-de-istedi

От днес:
Грузинските и Българските зрители също поискаха "Мръсни пари и любов"

"Мръсни пари и любов", с участието на Енгин Акюрек и Туба Бюйюкюстюн, ще видим отново на екран през септември. Въпреки че стартира през март, сериалът се изкачи на върха и се радва на голяма популярност и в чужбина. Най-много адмирации получи в Гърция, по Мега тв, където се излъчи през юни и счупи рейтингите по гледаемост. Гръцките медии показаха голям интерес, а Енгин Акюрек и Туба Бюйюкюстюн бяха най-аплодираната и харесвана двойка.
"Мръсни пари и любов" ще се излъчва в 22 страни от Средния изток от септември. Закупени са правата за излъчване в Пакистан, Израел и Грузия и е продаден на страни като България и Казахстан.


Благодаря, Мариянче  newsm51
Това е чудесно, освен за едно.  Ако е купен от БТВ, всички преведени от нас епизоди със субтитри, ще изчезнат от популярните сайтове - Вбокс, Тубето и т.н.

# 290
  • Пловдив
  • Мнения: 34 031


http://www.sabah.com.tr/Gunaydin/2014/09/01/kara-para-aski-gurcu … zleyici-de-istedi

От днес:
Грузинските и Българските зрители също поискаха "Мръсни пари и любов"

"Мръсни пари и любов", с участието на Енгин Акюрек и Туба Бюйюкюстюн, ще видим отново на екран през септември. Въпреки че стартира през март, сериалът се изкачи на върха и се радва на голяма популярност и в чужбина. Най-много адмирации получи в Гърция, по Мега тв, където се излъчи през юни и счупи рейтингите по гледаемост. Гръцките медии показаха голям интерес, а Енгин Акюрек и Туба Бюйюкюстюн бяха най-аплодираната и харесвана двойка.
"Мръсни пари и любов" ще се излъчва в 22 страни от Средния изток от септември. Закупени са правата за излъчване в Пакистан, Израел и Грузия и е продаден на страни като България и Казахстан.

Благодаря, Мариянче  newsm51
Това е чудесно, освен за едно.  Ако е купен от БТВ, всички преведени от нас епизоди със субтитри, ще изчезнат от популярните сайтове - Вбокс, Тубето и т.н.

Предполагам, че Нова ще го закупят. Те излъчват сериали с Туба, а БТВ с Берен. Има някакво такова разделение и споразумение между тях като че ли. Лично мое наблюдение.

# 291
  • Мнения: 1 007
Предполагам, че Нова ще го закупят. Те излъчват сериали с Туба, а БТВ с Берен. Има някакво такова разделение и споразумение между тях като че ли. Лично мое наблюдение.
Ясно. А "Нова" не правят проблем с правата, както и "7 дни", нали?

# 292
  • Пловдив
  • Мнения: 34 031




"Септември дойде", както ви казах и ние идваме. Среща след два дни."
................
AureliaFelix, към момента е така - не трият нищо създадено от феновете.

# 293
  • Мнения: 1 007


Ок, значи дано да са от Нова.
 Hug Благодарско, джанъм.
Ама как умееш тоя турски, върха си!
Илкин да е жива и здрава!

# 294
  • Мнения: 1 097

И Керим е доволен от гледката.
Успешна седмица,момичета.

# 295
  • Пловдив
  • Мнения: 34 031


http://gecce.com/magazin/foto-galeri/kara-para-aski-komsu-da-cok-sevdi

От днес:
"И съседите много се влюбиха в "Мръсни пари и любов".
Същата статия като във в-к "Сабах", но текстът е разделен под снимките във фотогалерия.

# 296
  • Мнения: 1 097

едно усмихнато момче.

# 297
  • Мнения: 20 905


Хубаво е да ти подадат ръка в труден момент....

# 298
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313

Това е чудесно, освен за едно.  Ако е купен от БТВ, всички преведени от нас епизоди със субтитри, ще изчезнат от популярните сайтове - Вбокс, Тубето и т.н.


Според моето скромно мнение ако бтв, закупувайки 1 сериал, придобиват екслузивни права за разпространение в Б-я, то не би трябвало да имат претенции за youtube, който не е български сайт, защото не са собственици или носители на авторски права за филмовия материал априори. Това вероятно са Ай Япъм, като продуценти и/или канала ATV. При условие, че нито са плащали за превод, нито за субтитри не знам на какво основание предявяват претенции. Могат да претиндират, ако се вижда тяхното лого или за аудио дублажа, за който са платили или за разпространение на територията на страната ... 

# 299
  • Пловдив
  • Мнения: 34 031


"Казват, че не се забравя. Но човек/душата свиква."
---------------
Тара, на мен  YouTube, ми изпрати писмо по мейла в канала ми - в него качвах КВФ, с претенциите на БТВ груп, че са закупили сериала и авторските права са техни. Когато започна повторението на КВФ - получих същото писмо и от Дейлимоушън пак с претенции на и от БТВ. Така ми затвориха канала. Правилата са такива - кой прав, кой крив - изтриха канала, а от Дейлито - качените преведени цели серии. Писаха още и от Тубето и Дейлито - ако имам авторски права, да възразя и ще ми възстановят всичко. Какви авторски права имам....  Това са правилата им. Претенциите са за видеата, не за преводите и субовете. А ние ползваме техните видеа.




"Здравей Енгин" - току що направена и пусната. Но Енгин веднага ги е прихванал, че снимат.





Още.

Последна редакция: пн, 01 сеп 2014, 12:51 от mariana51

Общи условия

Активация на акаунт