Случи ми се нещо странно XI

  • 144 097
  • 739
  •   1
Отговори
# 210
  • Sofia
  • Мнения: 26 299

Вие имали ли сте подобни случай? Ако това не е призованият от нас дух, то тогава какво е? Защо се явява? Какво иска и защо се представя за нашият близък?  Shocked

Не препоръчвам да се прави,дори и от любопитство Naughty  аз съм споделяла моето неприятно преживяване след една такава глупост с викане на духове,имаше някаква тема преди години...не искам пак да се връщам към ужаса,който тогава изживях Stop

# 211
  • Мнения: 164
И аз смятам,че това не е правилно...Доста страшно е и никога не знаеш какво може да се случи Rolling Eyes

# 212
  • София
  • Мнения: 255
Скрит текст:
Аз не съм си и помисляла да викам духове, но просто ми е интересно какво всъщност се явява и защо... Като деца сме викали какво ли не, то не беше Дама Пика, Сапунчо, Бисквитко и куп други измишльотини, но никога духа на реално съществуващ починал човек...И явно по-добре, че не сме го правили.
Да споделя и още нещо, на което най-вероятно нямаше да обърна внимание, ако не четях темата.  Laughing Лежим си с приятеля ми и гледаме филм на лаптопа, аз съм си затворила очите и само слушам . В един момент усещам все едно някой е на милиметри от лицето ми и диша, знаете как се усеща топлият дъх, концетриран е, има мирис (не на лош дъх от устата, измити зъби или дъвка, просто нормален дъх). Помислих си "Тоз пък, ако ще ме целува, да ме целува, какво седи и ми диша в лицето?!" Отварям очи и той си лежи кротичко до мен и си гледа филма.  Rolling Eyes Котките не бяха на леглото, значи трябва да е било някакъв въздух, идващ от лаптопа. Е, как ли не го въртях, като идиот си навирах лицето в него, нищо че, когато усетих топлинката, лаптопа беше върху краката ми. Въпреки, че не усетих никакъв полъх от лаптопа, рещих, че е от него, легнах си пак и след малко пак го усетих. Филма свърши, изключих лаптопа, станах, оставих го на масата и си легнах да спя. Тъкмо се унасям и пак... Значи не е било от лаптопа, а приятелят ми не е змей, за да усещам дъха му дори, когато лежа с гръб към него...тогава какво е?!  Laughing Явно тази тема ми влияе по този начин, кара ме да обръщам внимание на неща, които преди не са ми правили впечатление и да им търся обяснение...  Rolling Eyes

# 213
  • София
  • Мнения: 1 590
Божичко #Shocked
Ако ми се случи, веднага ставам, светкам всички лампи  Mr. Greenи прекарвам нощта във форума или в решаване на кръстословици, ама преди това удрям 3 двойни Joy

# 214
  • Мнения: 1 427
Милена, да не е пак този твой приятел дето се занимаваше с окултни неща? Rolling Eyes

# 215
  • инфантилно и разглезено хлапе
  • Мнения: 1 615
Първоначално търсех някакви други обяснения, защото, както споменах, ми изглежда доста неправдоподобно толкова лесно да се комуникира с починалите ни близки. Но откакто прочетох, че това всъщност не са те, съмненията ми към разказа на приятеля ми се разсеяха, но за сметка на това започнаха да ме полазват тръпки...
Вие имали ли сте подобни случай? Ако това не е призованият от нас дух, то тогава какво е? Защо се явява? Какво иска и защо се представя за нашият близък?  Shocked
Не ти трябва да знаеш. Неслучайно са казали: "Колкото по-малко знаеш, толкова по-спокойно ще спиш."

# 216
  • Мнения: 152
Милена от разказа ти ме побиха тръпки и със сигурност си изгубих съня....  Thinking
 #Shocked

# 217
  • Мнения: 10 043
Ааа, тази тема не трябва да се чете вечерно време Naughty

# 218
  • София
  • Мнения: 255
Gubzerka,
Скрит текст:
не, не е той, с него не съм се виждала от години, а и бяхме само (малко повече от) приятели. Сегашният ми приятел (мразя думата гадже) е този, за когото разказах, че е викал с приятелите си духа на починал дядо и е усетил натиск върху себе си. Въпреки, че няма обяснение за случилото се тогава, винаги ще намери рационално обяснение за случките на другите или ще мине с простото "внушаваш си". Затова и не му казах нищо онази вечер, сигурно щеше да ми каже, че това е собственият ми дъх...   Laughing
Странното е, че реагирах съвсем спокойно на "дъха", може би, защото не бях сама или пък очаквах всеки момент да намеря рационалното обяснение. Попринцип съм си голямо шубе, а тогава, ох не знам дали да го кажа... някакси ми хареса, не се стреснах, оставих се на чувството, не знам защо...   Crazy

BlueIce  ехх, сега още повече ме загложди любопитството... Може би е така, по-добре е да не знам, прекалено съм страхлива.  Blush Но след като и преди съм задавала подобни въпроси на друг човек и той ми е отговарял със същото, започвам сериозно да се замислям  защо толкова се крие тази информация от нас, "непросветените"...  Rolling Eyes

Последна редакция: ср, 24 сеп 2014, 02:56 от `Милена`

# 219
  • София
  • Мнения: 500
Прясно, прясно. Търся си картата за фитнес от 2 седмици, като си преравях/изсипвах дамската чанта около 10 пъти и я нямаше, нито там, нито другаде, най-вече в якетата ми се надявах да е, защото като излизам от фитнеса си я слагам в джоба на връхната дреха! Преди малко си бъркам в чантата и я намирам в нея. Странно е ,защото аз не ходя с нея на фитнес, а със сак и тя може да е или в него или в джоба на якето ми. Намерих я в джоб, в който никога не я държа.  Rolling Eyes

# 220
  • Sofia
  • Мнения: 26 299
днес на терасата ни кацна бял гълъб със синя халка на крачето,отначало дори и не го забелязах,з-то беше толкова бял,че се сливаше със стената,постоя,погледа ме и литна,кацна на църквата до нас,после отлетя надалеч...преди 2 дни и при майка ми е кацал бял гълъб също с халка но на другото краче...пожелах си да е за добро,за здраве.....

# 221
  • София
  • Мнения: 15 449
    Случка от онзи ден.Внука играл на таблета, паднала батерията, заредил го, но сбъркал няколко пъти пин-кода(не съм му го казвала) и го блокирал.Помня,че сложих картата с пук-кода някъде наяве и даже казах на дъщерята къде я слагам , ако аз забравя.Но не се сещаме и двете, къде може да е.И започваме да търсим, половин ден преравям всичко и я няма и няма.Дъщерята нали вярва в духове вика, помоли татко(Бог да го прости) да ти покаже къде е.Викам да бе, той от къде ще знае къде съм я сложила.Тя вика помоли го мислено и отговора ще ти дойде като идея.Реших да не го правя, но в следващата минута, не знам и аз защо, решавам да проверя за стотен път  едно малко чекмедженце, просто го издърпах по-навън и картата с пук-кода си седи кротко там.А 100 пъти го  отворих и прерових и не беше там.
Скрит текст:
Преровено стотина пъти.

# 222
  • Мнения: 2 152
На мен ми е случвало същото, Тайна, и нямам обяснение - дори вчера си търсих писалката - по чанти, джобове, а тя се оказа на масичката - на най-ачик мястото ...

# 223
  • Мнения: 1 943
Вчера цял ден имах ужасно силно предчувствие за нещо лошо. Въобще много апокалиптично се чувствах и всеки момент очаквах да се случи нещо много гадно. Отделно моментът си е напрегнат, но вчерашното чувство на обреченост беше брутално. Сутринта видяхме, че през нощта хладилника е заминал във вечните фреонови полета, а всичката ми тревожност се беше изпарила, даже ме изби на смях. Само си помислих "дано е било това". Кофти предчувствията не са ме лъгали никога досега, дано наистина е само хладилника.

# 224
  • Мнения: 761
Относно търсенето на разни неща и не откриването им, баба ми, казваше: "Остави дявола да си поиграе" и наистина след малко го виждаш, на мястото, което си проверил 100 пъти.

Общи условия

Активация на акаунт