Ясновидки по телевизия и на денонощни импулсни телефони

  • 110 058
  • 90
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 822
Същото съм изпатила и аз! В ефира са подставени лица! В предаването Психологичен портрет също Рени Атанасова отговаря на подставени лица....За жалост, държавата не ги наказва и дори медиите припечелват от тях! Платила съм и аз много пари на тел., защото съм звъняла на врачки с импулсни телефони! Много пари съм дала докъде съм разбрала, че те лъжат...., но съм вярвала, че медиите няма да ги пускат в ефир, ако не познават и шарлатани, но то не е било така!

# 61
  • Мнения: 4
Здравейте,какво ви е мнението за маг Силвия от Шесто чувство?Какви са и контактите-телефон,имейл,фейсбук,сайт,офис.Каква е тарифата и?

# 62
  • Мнения: 822
Здравейте,какво ви е мнението за маг Силвия от Шесто чувство?Какви са и контактите-телефон,имейл,фейсбук,сайт,офис.Каква е тарифата и?
Писала съм в личното тук 3 дни преди на една съфорумка, че съм навъртяла 20 мин на тел. на Силвия! Тя приканва хората да звънят, а не те включват! А включват в ефир подставени лица, а след ефира се свързваш и ти искат пари, защото не виждат нищо за бъдещето и настоящото заради магия! Въпреки, че съм се заканвала да не звъня, пак съм набрала телефона им!

# 63
  • Мнения: 4
Благодаря ти Ирина за отговора.Една моя приятелка преди седмица е звъняла на телефона,но не успяла да се свържи и са и били начислени 10 лева.

# 64
  • Мнения: 822
Благодаря ти Ирина за отговора.Една моя приятелка преди седмица е звъняла на телефона,но не успяла да се свържи и са и били начислени 10 лева.
Мафия е! И непрекъснато говорят, че Бог ги е надарил с тази дарба! Не може Бог да ги надари с лъжа и измама към хората, той ще ги накаже!

# 65
  • Мнения: 1 612
Къде са им офисите и каква е тарифата? Как лекуват точно? Някой ходил ли е при маговете от 6-то чувство.

# 66
  • Мнения: 9
Категорично, за мен тези "гадатели" по телевизията са си просто търговци!!!!

# 67
  • Мнения: 822
Омръзнало ми е от шашми с тези ясновидци по импулсните тел. Сега показват предаване „Шесто чувство“ със Силвия! Излъчват повторение от старото предаване, а са изписали импулсните тел. и хората навъртат пари, а то е запис и тази Силва спи вкъщи, а хората я търсят по тел. и навъртат пари. И дори казва, че ако не можете да се свържете, да не я обвинявате, а просто линиите са заети...Какво нахалство...., какъв обир! Няма ли кой да премахне това предаване?

# 68
  • Мнения: 305
Престанете да звъните на тези шарлатани , това е театър .Някой реално да се е консултирал с ясновидец от тези предавания?

# 69
  • Мнения: 5
Затова бай Тошо ги гонеше тези шарлатани до миша дупка.

# 70
  • Мнения: 3 252
Не е виновен този, който яде баницата.  Mr. Green

# 71
  • Мнения: 1 343
Искам да питам дали някой е говорил със Сара, Силва и други от Шесто чувство? Гледам, че уж всичко познават!

# 72
  • Мнения: 10
Преди малко успях да се свържа със Сара, след неколкократни опити. Показват я в ефир, но е запис, защото докато говореше с мен, екрана показваше друг разговор. Каза, че има магия на този, за когото питах, и развалянето е 1200 лв. Няма да ходя да се забърквам, ще запиша името на човека да се четат молитви за здраве в една църква. Човек не звъни на такива телефони от хубаво, но ако може да се спре до тук е най-добре.

# 73
  • Мнения: 1
И аз останах изумена. Обадх се. Предаването вървеше. РОЗАЛИ ми отговори. Каза ми , веднага,че имам магия и да преведа на следващия ден сумата от 1200 €, и тя ще ми изчисти ”Магията” без да уточни обаче за какво става въпрос. Но 5-6 пъти каза ....парите...... и така ме убеди абсолютно, че в /Шесто чувство/ става въпрос само и единствено само за ПАРИ....И ПАК ЗА ПАРИ....не се лъжете мили хора, че при тях ще получите помощ....



# 74
  • Мнения: 2
Точно преди няколко вечери попаднах на предаването Шесто чувство по Евроком. Та там на въпросите на зрителите отговаряше един господин Фидан /дано не ме лъже паметта/. Останах удивена, че този човек назоваваше близките на питащите хора с имената им /пр. сестра ти се казва Ана или съседката ти се казва Петя/ и зрителите потвърждаваха, че е така. Един господин се обади да пита дали да пътува и той му казва "ти ще пътуваш с 4-рима човека" и назова имената им Shocked И човека видимо впечатлен потвърди, че е така. Има ли някой впечатления от него?
Лъжец е като другите. Докарват свои хора и правят цирк за нас, зрителите. Понеже имам абсолютен слух и бързо запомням гласове,  разбрах, че в това предаване редовно се обаждат 5-7 едни и същи човека, но с различни измислени имена и дати на раждане.

Последна редакция: вт, 24 апр 2018, 14:36 от Оливера

Общи условия

Активация на акаунт