Отговори
# 720
  • Мнения: 18 785

Тва за Систъра не знам дали го е видяла  Mr. Green

# 721
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 395
Белче много бързо го прежалиха Ча  Joy нали бяха ВНЛ и на друг не я даваха и него също  Joy Joy
Пък са ги и врътнали и на виенското колеюо не само на въртележката  Joy

Прежалили друг път hahaha Ама срама дето влязоха толкоз у филма е по-голям hahaha

Преди се кълняха у чичко си Абдуррахман Балчълар, а сега не можело да бъде, какви ги говорел, нищо че той снесе новината за голямата любов през декември, тогава му вярваха, миналата седмица пък писа че ашка е битти, ама не му вярват!  hahaha

А много други пишат в т.ч. и блогъри, че никога не го е имало, а е пр-акция .... За пръв път прочетох черно на бяло, че делото на Ча и чичкото на Сера са застрашили рейтинга и Шефа не е имал избор, насочвайки тълпата към чаршафите на Чачо и Сера- по-малката злина... Деветата серия на ПО-то виенско колело целувки туй-онуй а рейтинга се сурна с почти 2% но предния ден излязоха снимките на СС как влиза в хотел с нейния...

Последна редакция: пн, 01 сеп 2014, 21:02 от Беллора

# 722
  • Мнения: 18 785
Белче много бързо го прежалиха Ча  Joy нали бяха ВНЛ и на друг не я даваха и него също  Joy Joy
Пък са ги и врътнали и на виенското колеюо не само на въртележката  Joy

Прежалили друг път hahaha Ама срама дето влязоха толкоз у филма е по-голям hahaha
Правят ли се на ощипани  Joy Joy Joy
Или и тлва не е вярно и те са си още заедно ама пред хората не са Joy Joy Joy

# 723
  • Мнения: 30 820
Еййййй ooooh! тая сфинкя нема кой да я бие #Cussing out Sick

# 724
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 978
Пуста му Сехерка  rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Дразни ме това, че вече 3 героини са облечени с дрехи от една и съща колекция. Sick

Ей, Мехмет как се е издигнал, не е истина!

# 725
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 395
Белче много бързо го прежалиха Ча  Joy нали бяха ВНЛ и на друг не я даваха и него също  Joy Joy
Пък са ги и врътнали и на виенското колеюо не само на въртележката  Joy

Прежалили друг път hahaha Ама срама дето влязоха толкоз у филма е по-голям hahaha
Правят ли се на ощипани  Joy Joy Joy
Или и тлва не е вярно и те са си още заедно ама пред хората не са Joy Joy Joy

Мани, предвиждам истинската драма, когато Ча го хванат с някоя някъде...бая пресен матриал за кръстовища налазва сериала hahaha

# 726
  • Мнения: 11 820
Ръза тряаше да иди у Танджикистан  Naughty

# 727
# 728
# 729
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504

Тва за Систъра не знам дали го е видяла  Mr. Green

Видях го систър, ама един блогър, който казвал все верни неща, каза че не е вярно, нямало да играе с Бу, а щяла да снима филм, с едни красавци там  ooooh!

# 730
# 731
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 978
Аз рева с истински сълзи, щото и последното нещо свързано с Ферка си тръгна от филма. Sad Sad Sad Много мъчно ми стана на тази сцена. Sad

# 732
  • Мнения: 30 820
Цонга и Щрауса Mr. Green

# 733
  • Мнения: 11 820
Ноле го е подпукал тоя  Party

# 734

Общи условия

Активация на акаунт