След края на Çalıkuşu в очакване на Ask Sana Benzer с Бурак и Фахрие - *ТЕМА 25*

  • 22 846
  • 751
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18 785


След края на

Çalıkuşu





Начало: 24 септември 2013 година

Край: 17 май 2014 година


Продукция:

Продуцент: Тимур Савджъ

Режисьор: Доан Умит Караджа

Сценарист: Севги Йълмаз


В ролите:


Су Кутлу (Мишел), Еге Кьокенли (Мари), Алптекин Сергенчти (Левент), Бенгю Ергин (Мюжгян), Пънар Чаалар Гентюрк (Мюневер), Хилми Джем Интепе (Юсуф), Аслъ Ичозю (сестра Алекси), Макбуле Мейзиноулу (сестра Матилд), Шюкрю Йозйълдъз (Мурат) и други.



АНОНС:

"Чучулигата" e урок по търпение и поддържане на надеждата жива. Това е куражът, силата на тези, които едва сега тръгват на път в едно пътешествие, пълно с неизвестни. Това е юмрукът в гърлата на влюбените... В същото време това е и чувството за цялост и хармония. По-висше от принадлежността. По-висше от чувството за откъснатост, от чувството за намиране на себе си и накрая от чувството да станеш "един". Разказ за дългоочакваното събиране... "Чучулигата" е разказ за порастването на едно момиче, което е загубило родителите си много рано, разказ за живота и себеопознаването. Заедно с историята за пътешествието на едно момиче с разбито сърце, ще станем свидетели и на историята на една държава. Всичко това се случва по време на масови трансформации, в епоха на нововъведения. Нито консервативни , нито модерни времена... Нито нови, нито стари... Годините на прехода, годините на "болката"... Също като това момиче, което е разпокъсвано между сърцето и ума си, нито още жена, нито дете... Като детето-жена Фериде... И докато цяла една държава се строи наново, това дете-жена ще се възкръсне от пепелта. "Чучулигата" е история за един път, за едно пътуване. Фериде, в което и да е кътче на Анадола да отиде, всички пътища водят към любовта, към Кямран. "Чучулигата"- тази неповторима само по себе си творба на турската литература е позната на почти всички жени, много от които вземат Фериде за пример!



СНИМКИ ОТ СЕРИАЛА:




# 1
# 2
# 3
  • Мнения: 14 487
Верче Hug


Дано да са само рози  по пътя  на  нашите любимци  и без момини сълзи Laughing в новата тема.

# 4
  • Мнения: 14 487


         

# 5
  • Мнения: 36


записвам се и аз в новата тема
/много си подхождат даже, но.../

# 6
  • Мнения: 14 487


  Въпросът според мен е дали тази любов между Шура и Курт ще отзвучи с присъствието на  Фе ,като Мурка  newsm78




И зад кадър


# 7
  • Мнения: 14 487
Започвам да си мисля , е заплахата е голяма и Бурак ,ако ИЗОбЩО е влюбен във Фахрие трябва да побърза да изясни отношенията им ,за да не гадаем излишно.


# 8
  • Мнения: 5 781
Да се запиша и аз в новата темичка, Hug   bouquet     bouquet      bouquet

Пак има слухове Бурак да играе с Ханде...

# 9
# 10
  • Мнения: 5 096
Довечера в 23.30 по Шоу тв пак щели да дават видео  за нашите  Laughing

# 11
# 12
  • Мнения: 5 781
Момичета, има ли снимка днес  или няма?
Нищо не разбрах аз... Joy

# 13
  • Мнения: 5 096
Момичета, има ли снимка днес  или няма?
Нищо не разбрах аз... Joy
Имало,но нашите се виждали в далечината и били трудно различими. Боня била обещала да не я разпространява. Приннципно можело да я качи в групата,но имало някой, който винаги качвал неините публикации в други групи. Затова не я качи или поне аз не видях. Имаше идея да я качи за минутка и да я махне,но  аз имах работа и не можах да видя какво стана.Премахнали са обаче цялата дискусия дето се развихри по принцип.

# 14
  • Мнения: 5 781
Момичета, има ли снимка днес  или няма?
Нищо не разбрах аз... Joy
Имало,но нашите се виждали в далечината и били трудно различими. Боня била обещала да не я разпространява. Приннципно можело да я качи в групата,но имало някой, който винаги качвал неините публикации в други групи. Затова не я качи или поне аз не видях. Имаше идея да я качи за минутка и да я махне,но  аз имах работа и не можах да видя какво стана.Премахнали са обаче цялата дискусия дето се развихри по принцип.


И в туитъра е изтрито всичко. Май са съчинения. bowuu bowuu

Общи условия

Активация на акаунт