Нашите second hand находки - тема 25

  • 92 653
  • 739
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 906
Към момичетата от Варна:Ако сте виждали скоро из някой ВУ магазин бели престилки или по-дълги ризи споделете.Трябва ми за Хелоуин.Днес обиколих два Мъпета до Валентина,Нартекс,Хумана и Бултекс на Кап.Райчо и освен една риза на H&M,която става за целта,но беше с фиксирана цена 20лв друго не открих.

# 436
  • Русе
  • Мнения: 359
Чак сега виждам темата  Hug Браво много добра идея
Миналата седмица си купих туника от Хумана а мъжа ми 2 ризи, беше почти всичко по 2,50 освен новата колекция.

# 437
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Днес от Хумана шал за мен в пастелна зелено-лилава разцветка (нещо подобно търсих като цветови нюанс) и една дълга пола на черно-червени вертикални райета за щерката - полата отдолу не е равно изрязана, а на триъгълници, надявам се да й хареса и да й свърши работа за утрешния Хелоуин. Общо за 3 лв.

# 438
  • Sofia
  • Мнения: 26 371
в Шик-а  с/у Син Сити всички дрехи са намалени на 1лв./бр.,има доста нови и запазени пуловери,якета,панталони

# 439
  • Пловдив
  • Мнения: 1 039
Аз да споделя за Ла - Фиеста на Сточна гара.Та имах работа в Рилон Центъра, чакам съпруга да дойде да ме прибере и съответно уплътнявам времето, зяпайки в бутик Ла Фиеста /на първия етаж/.Харесах си едно яке на витрината.Питам продавачката може ли да го меря, тя ми казва - НЕ.Не давали нещата от витрината.Питам пак - кога ще ги продават, за да си го купя, а тя ми казва сопнато - "Не знам, няма да е скоро, може след месец, може и след два" ???!!@@!!???

# 440
  • Мнения: 133
И в Хумана е така. Бях си харесала един шал от витрината, предложих на продавачката да го смени - не щя, но поне беше мила. Явно прост на темерут си случила.

# 441
  • Мнения: 1 338
Това звучи много сранно-тъпо, в Мания поне като не дават от витрината и си има причина, при нас в Бултекс като искаме нещо от манекен е написано просто да помолим някой служител (с цел да не изпотрошим инвентара  Mr. Green ), в Хумана не знам как е, но мисля че няма проблем и там ...

Аз вчера обиколих 2 Хумани, Мания и Бултекс, вярно, че бяха на разпродажби и не съм имала особени очаквания, обаче ... съвсем нищо не ми хвана окото  Tired
В Хумана имаше разпрани и супер ликьосани дрехи на ексклузивните щендери, не знам как я виждат тази работа и кой луд ще ги купи на тези им цени в това състояние  Thinking

# 442
  • София
  • Мнения: 146
Страхотни попадения, браво, особено за ботушите - страхотни са
Аз да си кажа, реших да пробвам и си поръчах една риза на H&M -
 http://www.sndfashion.eu/index.php/2014-08-17-11-23-52/group3/ri … h-m-s-detail.html
Като дойде ще я снимам и аз да я покажа.

# 443
  • София
  • Мнения: 2 512
Страхотни попадения, браво, особено за ботушите - страхотни са
Аз да си кажа, реших да пробвам и си поръчах една риза на H&M -
 http://www.sndfashion.eu/index.php/2014-08-17-11-23-52/group3/ri … h-m-s-detail.html
Като дойде ще я снимам и аз да я покажа.
Аз поръчах от тях едно кожухче за 15 лв, което мисля да си го попреправя малко /префасонирам Laughing/. Много са точни, кожухчето беше като ново, не смачкано и не миришеше на втора ръка  Peace

# 444
  • Мнения: 125
Супер находки, а аз толкова рядко намирам нови обувки, а за ботуши само мога да си мечтая.  Crossing Arms Честито момичета!
Малката звездичка със здраве да си носи сладката блузка и гушка малкото пони. Heart Eyes


Аз вчера обиколих 2 Хумани, Мания и Бултекс, вярно, че бяха на разпродажби и не съм имала особени очаквания, обаче ... съвсем нищо не ми хвана окото  Tired
В Хумана имаше разпрани и супер ликьосани дрехи на ексклузивните щендери, не знам как я виждат тази работа и кой луд ще ги купи на тези им цени в това състояние  Thinking

 Купуват, купуват... LaughingАз ходих в Хумана, когато цените бяха 2 и 1.50, ден преди теб. Имаше много стока и доста боклуци.Примерно от многото панталони и дънки един не ми хвана окото, но си намерих 2 пуловерчета и жилетка с кашмир  и едно яке /шуба за 1.50 лв.Фул с хора, не можехме да се разминем  Crazy, голяма лудница беше, купува народа със замах. Laughing  Предполагам , че последните дни от намаленията, когато е на левче, не зареждат, а просто изчистват.
На мен ми направи впечатление, че имаше много детски дрешки, особено за момиченца. Купих на малчо грейка,-2 лв,2 якета за 2 и 1.50 лв.Второто си е находка, тъй като се оказа водо- и ветроустойчиво, на етикета пише Breathability 10m2 waterproofness 7000 mm. Снимки по късно ще кача.

# 445
  • Мнения: 285
Страхотни попадения, браво, особено за ботушите - страхотни са
Аз да си кажа, реших да пробвам и си поръчах една риза на H&M -
 http://www.sndfashion.eu/index.php/2014-08-17-11-23-52/group3/ri … h-m-s-detail.html
Като дойде ще я снимам и аз да я покажа.
Това е втора употреба, нали?

Купих си подобна, в лилаво, същата марка, запазена
за 1 лв и някакви стотинки. Rolling Eyes

# 446
  • Мнения: 1 243
И аз имам такава риза H&M, цветът е нещо като пепел от рози.

Последна редакция: сб, 01 ное 2014, 16:49 от scaramouche

# 447
  • Пловдив
  • Мнения: 1 039
https://www.facebook.com/ZigZagSecondHand?fref=ts

Вдигат цените? Наистина ще ме откажат от second hand магазините.Тъкмо съпругът ще даде банкет по случая.С извинение, ама се н..каха вече.

# 448
  • Мнения: X
Тия луди ли са? Какви са тия цени в ЗЗ? С всеки изминал месец все по-лошо зареждане, дори клиентите вече гласно недоволстват и се оплакват в магазина. Зимните дрехи при това лошо зареждане изобщо не са сметка. От почти една година не съм купила нищо, само ходя, гледам и излизам. Пълни боклуци амнайста употреба и мода от миналото хилядолетие.
За обувките верно големи опашки, обаче и там нищо. Повечето са от изкуствени материи или износени. Така си им стоят по рафтовете непродадени при тези цени.

# 449
  • Мнения: 805
Ами това е начина .... НеКупувнето не качва цените... навалицата и купуването качват...

Вече не ходя толква в големите магазини с много ровене... отивам в по-малки, що годе отбрани... и пак дънки за 6лв... без да са износени, скъсани и лекьосани... ми екстра ми е... без да утрепвам в часове ровене без резултат или 1 пантатлон ма бил той и левче....

Просто магазините с несъответствие цена-качество.... трябва да бъдат наказани....

Общи условия

Активация на акаунт