Работа, CV-та, HR-и, съвети - 39-та тема

  • 99 337
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Да ви попитам, вчера и днес някой от вас кандидатствал ли е през Джобс? Получавате ли си автоматичния и-мейл, че СВто ви е получено и сте номер Х кандидатствал?
АЗ пуснах СВ на 1 обява вчера и на 1 днес и нямам такъв мейл? Бъг в тяхната система или в моя и-мейл...или са махнали тази опция? Сега СВто ми дали е получено! Уфффф!  newsm78

Аз получих вчера и днес пратих и получих автоматичен и-мейл  Thinking

# 736
  • Мнения: 9 652
ААААА  Banghead

Мерси, Pelenė!
Явно проблемът е в моя мейл. На следващата обява, ако не получа и-мейл ще си направя нова регистрация.  Tired
Важна ми е опцията - ако съм 5ти, 6ти кандидатствал и не ми се обадят си правя извода, че най-вероятно  не са ме харесали, не съм техния човек и не досаждам.
Ако съм 145, 171 поред се успокоявам, че има вероятност въобще да не са отворили СВто ми и си позволявам пак да кандидатствам, ако пуснат обявата отново.  Blush

# 737
  • Мнения: 1 446
ААААА  Banghead

Мерси, Pelenė!
Явно проблемът е в моя мейл. На следващата обява, ако не получа и-мейл ще си направя нова регистрация.  Tired
Важна ми е опцията - ако съм 5ти, 6ти кандидатствал и не ми се обадят си правя извода, че най-вероятно  не са ме харесали, не съм техния човек и не досаждам.
Ако съм 145, 171 поред се успокоявам, че има вероятност въобще да не са отворили СВто ми и си позволявам пак да кандидатствам, ако пуснат обявата отново.  Blush

Aз и преди съм писала, но последните са първи в Jobs. Peace

# 738
  • Мнения: 9 685
Red, качих CV-то написано с твоята огромна помощ в http://www.cvcentre.co.uk/ . Имам 12 от 20 точки, според обратната връзка, която получих. 7т. за оформление и 5 за съдържание при макс. 10.
Благодаря! (няма да се възползвам от платената им услуга да имам 20/20).

# 739
  • София
  • Мнения: 161
Момичета,
Да знаете вчера пък какво ми се случи - обаждат ми се да ми кажат, че съм одобрена за една работа и като отварям логично въпрос все пак да ми кажат какво е заплащането и като се започна едно увъртане: ама, преди края на първия месец няма как да Ви кажем; все пак работата е важна, а не заплащането, а на Вас работата нали казахте, че ви е допаднала, така както Ви я описахме.... и всякакви такива щуротии...И седя и си мисля аджеба, а договор как ще ми пуснат като не знаят какво ще е заплащането...
Пък миналата седмица ми се обадиха едни симпатяги от Индустриална зона Обеля (аз също опитвам да проверявам адресите, но не винаги се получава) и ме канят на интервю. Питам аз с какво да стигна до тях, че съм по диагонал на града и транспорта към Обеля не ми е познат, а жената най-изненандано реагира: Как с какво, с такси. И понеже аз явно доста учудено замълчах, тя се допълни, че там нямало градски транспорт. Директно отказах интервюто - то аз за него като не мога да стигна еднократно, после как ще пътувам всеки ден.
Иначе и аз съм работила на повече от час път от нас, след което започнах доста натоварена работа, но на 5 мин пеш; и усетих колко ме е изморявало ежедневното джуркане по 2,5 часа в градския транспорт...Та сега и на мен не ми се ще да се налага да пътувам повече от 40-50 мин в посока.

# 740

Общи условия

Активация на акаунт