Добър дерматолог във Варна?

  • 5 369
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Привет!Моля,да ми препоръчате дерматолог от Варна,от когото сте доволни.Боря се вече 5г. с акнето,но оправия няма.Вярно,че с годините намаля,но искам напълно да изчезне.Ходила съм вече при дерматолог,но не съм доволна и искам да чуя 2ро мнение,затова ще се радвам ако някой сподели за добър специалист.Благодаря! Hug

# 1
  • Варна
  • Мнения: 10 446
Препоръчаха ми д-р Нина Папанчева.
Аз така и не отидох, защото става въпрос за мезотерапия, която все още отлагам, но изпратих сестрата на мъжа ми при нея, която е със себореен дерматит и псориазис. Тя остана много доволна.

Работи по ЗК, както и с платен прием в козметичен салон Експлоужън.

# 2
  • Мнения: 6
Благодаря ти много!А в болница "Св. Марина" мога ли да я намеря?И имаш ли информация дали разполага с добра апаратура?Благодаря ти още веднъж! newsm10

# 3
  • Варна
  • Мнения: 10 446
Да, можеш, не искат предварително да запишеш час.

Нямам представа за апаратурата в кабинета й. В козметичния салон несъмнено работи с такава, но не знам с каква.

# 4
  • Мнения: 6
Много благодаря отново! thumbsupОчаквам и други мнения и препоръки.Другата седмица отивам задължително на лекар Rolling Eyes

# 5
  • In transit
  • Мнения: 11 713
Аз съм много доволна от д-р Мария Андреева. Преглежда по ЗК в поликлиниката във Владиславово. В поликлиниката на Св.Марина е д-р Вилияна Ганчева. Тя също е добра.  Peace

# 6
  • Мнения: 253
Здравейте, искам да ви попитам за добър дерматолог във варна, русе, шумен.
Някои от тези градове.

Става въпрос за една моя приятелка, която от много години получава обилно изпотяване под мишниците. Само там, другаде не.
Напоследък ми сподели, че е започнало и да има странна миризма, дори и като излезе от банята.
Може ли да има алергия към нещо? Или към кого да се обърне в такъв случай?

Някой може ли да сподели мнение, ако се е сблъсквал с такова нещо?

Благодаря ви!

# 7
  • Мнения: 3
Ако искаш да ти свърши някой работа ти препоръчвам доц. Бакърджиев. И аз съм имала подобни проблеми, оправиха се. Просто ти трябва някой който да се занимава с теб , но професионално.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Мария Андреева от поликлиниката във Владиславово е най-лошия лекар при който можете да попаднете. Прегледа трае една минута, не ви дава да си кажете оплакването, ако я попитате за втори кожен проблем ви казва пак да платите и дойдете. Даже не ми обясни колко време да ползвам лекарството което ми изписа и каза ако имам въпроси пак да си запиша час.

# 9
  • In transit
  • Мнения: 11 713
Много странно! От години ходя при нея и е страшно внимателна. Отговаря ми на всички въпроси, а аз обикновено я затрупвам с такива. Винаги ми е помагала и е била адекватна с лечението.

Общи условия

Активация на акаунт