Добър гинеколог за следене на бременносттаЗ

  • 1 640
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 404
Здравейте, местя се в София да живея, в района на Княжево ще съм и си търся гинеколог за следене на бременността. Никой не познавам, досегашният ми лекар беше много добър.
Не е задължително да е много близко, да работи със Здравна каса.
Разбрах, че сме имали право само на 2 платени ултразвука, а моя лекар винаги ме гледа и не плащам....има ли и други такива лекари Simple Smile

Благодаря ви Hug

# 1
  • Мнения: X
Мога да препоръчам в района на НДК но не по Здравна каса.  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 1 067
Моята работи със ЗК,но съм си заплащала някой друг видеозон.Въпреки това не бих я сменила,защото ми вдигаше телефон по всяко време и беше ангажирана на 100%,а аз имах и проблеми.В крайна сметка благодарение на нея всичко завърши повече от добре.По каса преглежда тук
Иначе работи и в Шейново,казва се д-р Таня Абаджиева

# 3
  • Мнения: 1 404
Благодаря. Търсих отзиви за нея в нета, но не намерих.
Да, търся да работи със ЗК

# 4
  • Мнения: 1 067
Ами младичка е и по тази  причина не виждаш много отзиви,но е супер амбициозна и отдадена.  Wink
Който и да избереш ти пожелавам много лека бременност и здраво бебе на финала  Hug

# 5
  • Мнения: 1 404
Ами младичка е и по тази  причина не виждаш много отзиви,но е супер амбициозна и отдадена.  Wink
Който и да избереш ти пожелавам много лека бременност и здраво бебе на финала  Hug
Благодаря ти.
И имаш ли спомен колко заплащане за видеозони и дали беше 3Д?

Ако и други имат препоръки за гинеколог, да казват  bouquet

# 6
  • Мнения: 1 067
30 лв. е видеозона и е 3Д

# 7
  • Мнения: 31
Здравейте, местя се в София да живея, в района на Княжево ще съм и си търся гинеколог за следене на бременността. Никой не познавам, досегашният ми лекар беше много добър.
Не е задължително да е много близко, да работи със Здравна каса.
Разбрах, че сме имали право само на 2 платени ултразвука, а моя лекар винаги ме гледа и не плащам....има ли и други такива лекари Simple Smile

Благодаря ви Hug

Здравейте,
Бихте ли ми казали за вашия гинеколог по здравна каса. Къде се намира адрес, тел,име. Успяхте ли да намерите друг такъв лекар.
Благодаря Ви предварително

# 8
  • Мнения: 2
Бих искала да изкажа моето мнение за доктор Татяна Абаджиева. По препоръка на моя колежка, прекъснах женската си консултация (месец преди термина ми) в 20-та поликлиника при д-р Узунова, от която съм много доволна. Направих това, защото моята колежка ми препоръча да родя при Константин Иванов от Тина Киркова, сега е "Св. Ана". Този човечец се оказа голям мошеник. Преди да се запиша при него каза, че е против секциото, че работи със здравната каса. След като ми взе направлението и ме записа, ми каза, че трябва да платя 210 лв., т.е. половината такса, нищо, че ще ме наблюдава само месец. Но не това е проблемът. Още веднага ми каза, че аз ще родя секцио. С всяко посещение при него причините за това се променяха, а аз се съсипвах от тормоз и търсене на второ мнение. Дните ми се превърнаха в ад. Ту казваше, че плацентата била много ниско, после на феталната морфология ми казаха, че плацентата е много нависоко даже, после ми вика, че съм стара, че детето е с един по-къс крак, та да не би таткото да е нисък (таткото е 1,80 см), ту че главата на детето е голямо и т.н. Каза да питам майка си и бабите си как са раждали, кървяли ли, имали ли разкъсвания, имали ли диабет и кръвно, че ако имали аз съм щяла да бъда задължително за секцио. Поисках му една седмица болничен преди майчинството преди термина, а той просто изтегли с една седмица датата на термина ми, щото нали ще ме реже.. Та бягайте от него колкото се може по-далече ... Абсолютен боклук.
Реших да се откажа да ходя при него, въпреки че личната лекарка ми отказа ново направление за смяна на гинеколога. Онзи вече ми беше дал болнични за майчинство преди раждане с променена дата на термина -една седмица по-рано ...
Започнах да търся друг лекар, при който да родя. Бях съгласна да ходя на частно за прослушване на тоновете на бебето всяка седмица.
Обадих се в Шейново. От там ми казаха, че не могат да препоръчват лекар, но явно усетиха отчаянието в гласа ми. Препоръчаха ми доктор Татяна Абаджиева. Свързах се с нея веднага. Беше заета. Но вечерта ми се обади тя. Разказах й моите перипетии. Ходих в Шейново да й покажа всичките си изследвания. Тя каза, че всичко е перфектно. Периодично ме преглеждаше преди да родя. Мереше бебето. Ходих в Шейново за прослушване на тоновете на бебето.  Чакала ме е в болницата след смяна, когато започнаха болките, за да види разкритието и евентуално да прецени какво да правим. Обаждах й се посред нощите. Когато болките вече станаха непоносими, беше ми неудобно вече да й звъня. Написах й съобщение. Тя се отзова веднага. Обади се в болницата на дежурния лекар да ме прегледа докато тя пристигне. Избра най-добрия екип за раждането на моето дете. През цялото време, тя се държа като приятелка с мен. Много ми помогна. Успокояваше ме, обясняваше ми. Тя е един изключителен професионалист, човек с голямо сърце, родена да помага на жените, родена да бъде доктор. Каквото и да напиша за нея ще е малко. Много се радвам, че има и такива лекари у нас. Който попадне при нея или я избере, ще бъде в много добри ръце! На нея й желая здраве, щастие и много, много по-нататъшни професионални успехи!

Общи условия

Активация на акаунт