Добра месарница в района на Петте кьошета-Руски паметник-НДК?

  • 2 700
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 651
Здравейте.
Пускам тази тема с молба да ми препоръчате добра месарница в района на големите Пет кьошета-Руски паметник-НДК.
Години наред - може би десетина - пазарувахме от една месарница на ъгъла на бул. "Прага" и ул. "Шандор Петьофи", срещу градинката "Мадара". Бяхме много доволни от качеството на месото там. За моя огромна изненада вчера когато отидох да пазарувам магазинът вече го нямаше! В събота си беше и всичко изглеждаше нормално, във вторник вече се бяха изнесли заедно с хладилните витрини...
В голяма чуденка съм от къде наблизо бих могла да пазаруваме качествено месо...
Фантастикото, което е наблизо не ми е вариант, не харесвам месото, предлагано там.
Предварително благодаря за всяко мнение и препоръка   bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 1 727
На "Цар Асен" в близост до пресечката със "Скобелев". Входът се пада срещу пощата. А ако  пресечеш "Скобелев" пак на "Цар Асен" има магазинче на "Джиев".
Успех в търсенето!

(Може би темата трябва да иде в "На пазар"  newsm78)

# 2
  • Мнения: 4 202
Пл. Македония устройва ли те?
Има месарница на спирката на трамвая в посока гарата. По мнението на баща ми е е добра, аз не влизам в такива магазини, та не го твърдя на 100%  Peace

# 3
  • Мнения: 10 651
Благодаря ви и на двете  Hug
Тази на Македония съм я виждала, но не съм влизала в нея. Ще я проверя  Peace
На "Цар Асен" по-ще ме устройва, ще я потърся нея специално, благодаря за описанието, сещам се къде може да е Peace
А от "Джиев" преди време доста често пазарувах, нещо напоследък обаче не...

# 4
  • Мнения: 116
Ако не ти е далеч - на " Цар Асен" и "Неофит Рилски"  - много хубава месарница, има всичко /и пилешко, и телешко, и свинско, и заешко, и агнешко, субпродукти ....всичко.../.От години пазаруваме само от там....дано не я закрият!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт