Лакове за нокти-94

  • 61 798
  • 738
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 1 500
От мен нещо черно, но не съвсем.  Simple Smile
Скрит текст:


# 256
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 027
kati_kz, страхотно е получило  Heart Eyes

Мihaela_z, имаш прекрасни нокти  Heart Eyes

# 257
  • Мнения: 511
kati_kz, страхотно е получило  Heart Eyes

Мihaela_z, имаш прекрасни нокти  Heart Eyes


Абсолютно подкрепям, много ми харесва това, което показвате. Heart Eyes Hug

# 258
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 329
kati_kz, страхотно е получило  Heart Eyes

Мihaela_z, имаш прекрасни нокти  Heart Eyes


Абсолютно подкрепям, много ми харесва това, което показвате. Heart Eyes Hug

 Peace

# 259
  • Germany
  • Мнения: 919
Artemis, чудесно омбре!
kati_kz, прекрасно се е получило! Аз имам такъв златен топ на Перфект, но не успявам да уловя достатъчно частички. Ефектът при теб е просто страхотен!
Мihaela_z, чудесен маникюр!
AraBesqUe , много хубаво ти се е получил vintage маникюра!
Осмичка, чуден е този Перфект!

Дано не забравям някого, момичета, всички маникюри от последните страници (а и не само) са страхотни!  bouquet

Аз днес съм така:


Лакът е Golden Rose Holiday 60. Честно казано ми е една идея по-блед цвета, искаше ми се да е по-наситено черен. Слагам за 2-ри или 3-ти път и преди не бях особено доволна от издръжливостта, но да видим сега, когато ноктите ми не са в чупливо състояние. Тази декорация исках да я направя много отдавна, понеже е лесна, бърза и ефектна, но не знам защо чак сега се хващам. Grinning Както винаги, обаче, не изчаках да изсъхне преди топа и размзах чертичките... ooooh!

# 260
  • Мнения: 5 478
Както винаги, обаче, не изчаках да изсъхне преди топа и размзах чертичките... ooooh!

Винаги!  Laughing Laughing Колкото и да чакам, все не е било достатъчно... Снощи се мъчих с едни Айфелови кули и точно това направих. Сега едната "постройка" е размазана  Laughing

# 261
  • Мнения: 302
W'A'S'P', честито с леко закъснение   cook
frixi, уникален е маникюра със сребърно и синьо  Heart Eyes
Мihaela_z и ~Artemis~, много красиви тъмни маникюри!
lilipan, благодаря за обяснението. Аз също не съм пробвала това първи слой да се нанесе на все още неизсъхнала база, но ще пробвам, мисля, че за по-светли цветове ще е удачно.
kati_kz, много готин златен топ, особено ми допада върху черно, а си го представям и върху бордо.

Аз се настройвам вече за тъмни цветове и показвам може би последно по-лятно маникюрче. Главните герои са ви добре познати, няма да ги изреждам, линийките са правени с помощта на лентички http://nailcentric.net/navy-nail-art-striping-tape-tutorial/

# 262
  • Варна
  • Мнения: 456
Момичета,могат ли да се разреждат пясъчни лакове с разредителя на Перфект?
И да ви покажа новата ми любов-Инглот 711.Невероятно красив,мат-сатен,съхне за секунди,но си иска 3 слоя.Снимката е от нета,но реална не мога да открия.На живо направо свети.С Пош става още по-хубав  Heart Eyes

# 263
  • SF
  • Мнения: 21 167
Някой знае ли как се прави този лак? Кое след кое се нанася?
Виждам, че лъскавата лентичка е релефна.

# 264
  • Karlovo
  • Мнения: 533
Дъщеря ми си го прави с матиращ топ.Нанася черния лак след това с матиращия топ  и след това лентичката отгоре пак с черния лак .

# 265
  • SF
  • Мнения: 21 167
Ами сега трябва да препоръчаш и бюджетен матиращ топ! Wink

# 266
  • Мнения: 1 466
Ами сега трябва да препоръчаш и бюджетен матиращ топ! Wink

Скрит текст:
- този не е лош.  Peace

# 267
  • Мнения: 20
Аз използвам на Флормар и съм доволна.
Тук съм със заздравител и матиращият топ.

Скрит текст:

# 268
  • SF
  • Мнения: 21 167
Ами късно ми каза!!!....  Wink
Току-що се връщам от халите и там няма матиращ топ на GR...
А в секцията на Флорма изобщо и не погледнах.

 Joy Аз много стриктно следвам вашите съвети. Като сте ми казали GR - GR купувам! Simple Smile

# 269
  • София
  • Мнения: 255
Ами късно ми каза!!!....  Wink
Току-що се връщам от халите и там няма матиращ топ на GR...
А в секцията на Флорма изобщо и не погледнах.

 Joy Аз много стриктно следвам вашите съвети. Като сте ми казали GR - GR купувам! Simple Smile
И аз ползвам на GR и съм доволна. А този на Флормар явно или е спрян от производство или просто не го зареждат по незнайни причини.  Rolling Eyes Търсила съм го къде ли не, а в едно магазинче дори ми казаха, че такъв топ няма, имали преди фосфорециращ (никога не бях чувала Флормар да имат такъв), но не и матиращ... Ако имаш някое малко магазинче за козметика в квартала, можеш да провериш и там, моят GR го взех именно от такова.  Hug И между другото - нали знаеш за допълнителните свойства на матиращият топ - можеш да го нанасяш под лакове с проблемно нанасяне - такива, които стават на черти и неравности, помага доста за равномерното нанасяне на лака. Моят матиращ топ го използвам именно за това, още не съм го употребявала по предназначение.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт