Мързеливи красавици - 37

  • 53 404
  • 730
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 128
Здравейте красавички  Heart Eyes
Отчитам се с оправени вежди и маникюр,мацнах един френски,лек грим и се боядисах . Този път смесих  две различни бои Кези 9А и Ландол 9,12 с 9%оксидант и съм доволна от резултата,но ще я видя утре на дневна светлина. Приключих с чистенето и ходих до центъра за пижамки. Тук почти цял ден вали и е ужасно студено-12 градуса  Confused . Не издържах и си запалих печката. Толкова е приятно да пукат дръвца в огъня  Hug
Рошличка аз прибрах летните и извадих зимните дрехи вече. Дори и да се оправи времето се съмнявам,че ще е подходящо за любимите ми дълги рокли. Относно козметичките и аз мисля,че трябва да се внимава с избора. Преди няколко години една рускиня в Овча купел ме направи на маймуна,търсех си веждите с лупа,а лицето ми една седмица беше като нахапано от комари  #2gunfire
Благодаря за почерпката,много обичам сладко  Flutter
Зизу,esi_jo благодаря,а дано   bouquet
Лека вечер прекрасни  Heart Eyes

# 136
  • Пловдив
  • Мнения: 13 470
Добър вечер и от мен, направила съм обичайните неща, мързелът все още е при мен  Laughing Тук също времето е кофти  Confused Тази вечер съм се отдала на книжка и ми е много добре в леглото  Grinning

Рошличка, приядоха ми се мъфини, но няма да ме огрее /няма кой да ми направи, а аз до сега не съм правила/....

# 137
  • Мнения: 144
Красавици.. добър вечер  Hug

Деси и на мен ми е мързеливо.. и аз съм се завила с книжка... и даже май след малко ще е без книжка...  Laughing
Иначе нищо по различно от душ, лосион, крем на крачетата, маска на лицето, ампулка на косата..  Heart Eyes

Рошличка, мерси за мъфините.. аз съм им фенка, правила съм няколко пъти.. но последния не беше много успешен...  Blush

Осамамама, печката на дърва придава много уют...  Heart Eyes

Тук все още през деня е топло.. но се усеща, че идва есен...  Tired

Мими ми се губи.. няма наздраве... и аз тази вечер съм на вода  Wink

Вчера пропуснах да се отчета за първия учебен ден.. покрай мен няма ученици.. но го усетих по  хаоса, който беше навсякъде.  Crazy
Така, че със закъснение успешна нова учебна година на всички!  Hug

Приятна и лека вечер...  Heart Eyes   bouquet

# 138
  • Мнения: 98
Здравейте, красавици! Hug
Не съм се разписвала няколко дни, няма с какво да се отчета, под минимума съм... Болни сме и двамата с ММ, но за щастие вече сме по-добре.. Планирам тези дни да започна да наваксвам с разкрасяването.
Рошличка, страхотни мъфини, приядоха ми се!
ОсамаМама, много се радвам за къщата, само хубави моменти да имате в нея!
Честит първи учебен ден със закъснение на всички учители и ученици, успешна година!
Някой по-назад в темата мисля, че беше питал за хотел във Велинград, препоръчвам Акватоник, много доволни останахме. Peace
Хубава вечер на всички! Аз ще полегна с книжка.

# 139
  • Мнения: 55
Айде бонбонки, дигайте Д-тата и на кафето

Добро утро  Laughing
Отчитам се с мързел, кофти ми е, студено....УжасТ.
В понеделник след работа едва си прибрахме детето от градин, вода и порой се изливаха навсякъде, затвориха улиците.ММ остави колата и отиде да я прибира пеша, като се върна буквално целите дънки, кецове - всичко беше мокро.
Вчера и днес вече няма толкова вода, но времето е гадно.
Отчитам се с оправяне на къщата и готвене. Който беше сложил мъфините - БРАВО! Да дава рецептата, искам и аз да се науча да правя.
По себе си обичайните неща, снощи се лакирах, че ходих по голи нокти 10 дена.
Купих си нови шампоан и маска за коса, ей тези
Скрит текст:
Нещо обаче май наяма да се разберем - вместо гладка и и права коса, получавам някаква рахвърчана и леко суховата newsm78 Сега се чудя на митичното олио на лореал - свиркайте, ако сте доволни.
Честит празник на имениците, бъдете здрави и усмихнати  bouquet
След дългия посто - приятен ден ви желая, усмихнете се напук на лошото време Hug

# 140
  • София
  • Мнения: 1 460
Добро утро и от мен! Аз влизам да се оплача, че нощес не можах да спя нещо. Голямо въртене, ставане... ужас. Станах много рано и сега с напредването на деня започвам да се чувствам като парцал.  doh А и да се отчета - в ранни зори намазах една маска от бяла глина на муцунката. Бях си купила едно пакетче преди няколко месеца и бях забравила за него. Сутринта отворих чекмеджето в банята и "О чудо! Това пък кога съм го купила?!", та реших да си пооправя малко настроението. Е - хареса ми, а после прочетох, че попринцип се отразява добре на моята  мазна кожа.  Simple Smile
По повод мъфините - тези от снимката не са моето производство, просто лепнах снимка от нета.  newsm53 А тези, които аз правя, се правят супер лесно и винаги импровизирам със съставките. Досега все са се получавали.  smile3502
Хайде сега да изчезвам по задачи.
Хубав и ползотворен ден, красавички! newsm51

# 141
  • Мнения: 189
Добро утро,
усмихнати ли сте???
Кате, ужасно. Природата ни е много сърдита и си отмъщава. Дано няма жертви и паднали къщи.
Осама Мама, или престани да споделяш такива неща или очаквай гости. Извини ме, ама вие в София ли сте я намерили тази къщурка или извън? Прекалено селско идилично ми се струва и прекалено хубаво за да е истина.
Ох щях да забравя, Честит празник на София, софиянки и софиянчета  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Най мразя, когато ще имам излизане да ми излезне пъпка някаква гадна и смотана. ЕЕЕЕЕЕ

# 142
  • Мнения: 452
Честит имен ден на София, Надежда, Вяра и Любов   bouquet  Честит празник и на нашата столица София newsm51
Аз малко да ви подразня  Twisted Evil При нас(Варна) времето все още става за летни дрехи , днес дойдох на работа пеша по тениска и ми беше приятно топло  Twisted Evil  Вечер и сутрин духа студен вятър  , но няма дъждове за сега  Naughty Вчера вечерта бях яхнала метлата и  newsm75 newsm79 1ironing 1dishes разкрасих си къщата , само една баня ми остана , но довечера ще я метна и нея Simple Smile  Сутринта станах по рано направих маска на лицето , душ , антицелулитен гел , крем за тяло и лице , оправени вежди и епилирани крака  Crazy
Осама Мама така ти завиждам за запалената печка , обожавам шума на дърветата как пукат  Heart Eyes
Кatence Благодаря за кафето   bouquet
EL* бързо да оздравявате с ММ  Wink
Взела съм си една любовна книжка , с нетърпение очаквам да почна да я чета , за голяма Любов ставало на въпрос  txtloves

# 143
  • Пловдив
  • Мнения: 13 470
Добър ден, отивам да си направя кафенце и да се събудя. Имам проблем с една пратка и бг пощите  #2gunfire надявам се да се разреши с добър финал за мен. Не искам да се ядосвам, а все нещо ме изкарва извън нерви. Тук времето е мрачно, днес ще трябва да се лакирам. Вечерта съм на два именни дни, вечеря с племенника ми и бар с приятелката ми.
Почерпете се за тяхно здраве, честит празник и на всички празнуващи и техните близки   bouquet


# 144
  • Мнения: 128
Привет чаровни  Hug
Отчитам се с ранно ставане,душ и лек грим. Ходих в дъжда да си взема Пинкс кутията,а офиса на Спиди на на Мачу Пикчу у царевичака  #2gunfire . Сдобих се и с шамроан и маска Редкен Екстийм,че прочетох доста положителни коментари във форума и очаквам да направят чудо с русата перушина  Party
EL бързо оздравяване  Heart Eyes
Катенце благодаря за кафенцето   bouquet
esi_jo приемам гости по всяко време,а и много добре готвя  Whistling . Къщето е в Самоков,тук сме зимата заради работата на мм и училището на диетито. Собственичката е англичанка и до преди година е живяла тук,но се е преместила в друга къща. Ако някой има жлание да ми даде 75000€ я купувам веднага  Crazy
Ето един колаж,но снимките са правени преди да съм приключила с подреждането
Скрит текст:

Честит празник на всички празнуващи  newsm51

# 145
  • София
  • Мнения: 1 460
ОсамаМама, къщичката е страхотна! Браво! smile3501Както описваш тия пукащи дръвца..зимата като натрупа и един сняг.. идилийка!А така както си тръгнала(с описание, после снимки), ако пуснеш и едно меню очаквай опашка пред вратата..  travel  Joy

# 146
  • варна
  • Мнения: 1 830
Ехо Hug Да не ме забравите - всеки ден ви чета, но просто няма какво да кажа по темата Embarassed

# 147
  • Пловдив
  • Мнения: 13 470
До тук, сложих маска на лицето, лакирах се, дръпнах някой друг поникнал косъм от веждите, епилирах се, лосион за тяло и грим. Отивам да празнувам с малкия, после се прибирам, баня и отново се оправям за купон.

Скрит текст:

Хубава и приятна вечер, не забравяйте да пийнето по нещо против есенни настинки  Laughing

# 148
  • Мнения: 1 004
Здравейте, красавици!
Честит имен ден на празнуващите и на София! Тук е мрачно и студено, есента определено се е настанила вече, а така ми се иска поне още малко летни дни...
Тези дни ми е много натоварено-работа, университет. Много съм развълнувана, защото най-сетне се престраших да си направя блог Simple Smile))
Отчитам обичайните разкрасителни процедури-лосион и лек грим.
Осамамама, честита да ви е новата къщичка.
Момичета, не дразнете с такива вкуснотии, че отказвам сладкото.
Рошличка, и аз съм на мнение, че много трябва да се внимава в избора на козметик. Мен преди една така ме беше офъкала, че вече на никой не се давам. А и се осъвътшенствах вече, хахах.
Ел, бързо оздравяване
Катенце, аз ползвам Джон Фрида за обем и за светло руса коса и съм изключително доволна Simple Smile)
Веси_мир, приемаш ли гости ..само докато е топло, хахаха
Аз досега бях на работа и отивам на лекции, а след това и на тае бо. Денят изобщо не е свършил, хахха. Хубава вечер, красавици!

# 149
  • Мнения: 128
Мимка  Hug
Трябва да пускам епилатора,че съм като хайдутин  hahaha  ама нещо ме хвана мързела
Отивам да направя едни пържолки със задушен грах и ще мина по-късно пак да ви нагледам  Hug

Общи условия

Активация на акаунт