Сайтове за колективно пазаруване - да обсъдим сделките, тема 38

  • 120 629
  • 809
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 1 594
Някой да е купувал ваучер за синхронен масаж за двама? Заглеждам този, доста екзотичен звучи, ако някой е ходил би ли споделил впечатления...  Гледах още едно студио Chocolate Studio, но имаше доста лоши отзиви...
https://www.deals.bg/Sinhronen-masazh-za-dvama-vino-i-terapiya-v … Recreation-BJV4hV

# 796
  • Мнения: 35 873
Дами, моля някой да пусне нова тема.

# 797
  • Мнения: 10 491
Ходила съм на синхронен масаж с приятелки за 8 март. Предимство е, че можете да си говорите. Но ако възприемаш масажа като пълна релаксация за тялото и ума,  не е добра идея.

# 798
  • Марс
  • Мнения: 439
Някой наскоро посетил Огняново, искам хубав хотел и топла вода, че ми писна да пишат минерална вода и да се кисна на студа.

# 799
  • Sofia
  • Мнения: 247
Мами, от кой ресторант да поръчам.хубаво суши с ваучери?

# 800
  • Мнения: 46
"Ginger", в момента има ваучери в Grabo. Simple Smile

# 801
  • Мнения: 947
https://vsichkioferti.bg/offer/go/778934/tourism-lyato-2017_olim … a-riviera-_gurcia
искам да се оплача от една оферта, която взехме през USB травъл. В нашия случай не беше ол инклузив, а закуска, обед и вечеря. гърция, комплекс Олимпиус Зеус. Описано като страхотно семейно кътче, златист пясък, супер анимация и тн. Една от най-неуспешните ни почивки и пиша това ,за да не се лъжат други.
Направо се чудя откъде да започна, защото за една седмица натрупахме куп негативни впечатления. бяхме група от 6 семейства с дема между 3 и 8 год.
Първата вечер спря тока, а също и водата, тъй като помпите работеха на ток.  останахем в пълен мрак и добре ,че имаше предвидливи хора с фенерчета.
Плажът действително беше на пясък, но точно преди влизаенто в морето ставаше на камъни, така че ни трябваха обувки - нищо общо с рекламата в обявата.
Храната- най-лошото от цялото преживяване- съвсем не беше на блок маса, както обещано- трима намусени гърци, застанали зад три баки сипваха все едно си в кухня за социално слаби . нямаше табли, така че се редиш по няколко пъти и все изчакваш опашката. Закуската включваше кисело мляко и зърнена закуска- едни вид, черен чай и мляко, шунка, едни вид кашкавал и ТОВА е., а щях да забравя, големият лукс- опечени полуфабрикати- от онези малки банички, които проведат във всеки супер маркет и които иначе никога не бихме си купили.
поисках мед , защото имаше две три медчета в една купа, които свършиха. отговориха ми, че не ни се полагал мед! Освен това, не можеш да си вземеш например две парчета диня- полага се по едно парченце на човек! това важеше за плодовете!
Говорих с представителя на фирмата ,че това е страшна излагация - той каза, че били сключили договор за първа година и не прочели добре условията, а гърците били описали всичко...
От втория ден се изписаха групи украинчета на лагер- около 60 човека, които щъкаха между бунгалата и беше неописумеа шумотевица. към тях се прибавиха деца-гърчета, които се оказа че идвали на дневни лагери. пуснаха ги с нас на хранене и те изядоха всичко като скакалци, да не говорим, че чакахме 40 минути, за да мине опашката за храна...Оплакахме се и ги разделиха от нас, да ядем по-рано, но все пак загубихме един ден в обяснения, а като си 7 дни на почивка, всеки ден има значение.
Особено гадно се полчи в часовете за почивка, защото лагеруващите си опънаха одеяла и почнаха да ритат топки и да крещят между бунгалата и трябваше лично да се разправяме с хя, защото мениджърът ан коплекса не се справи...
Анимацията - едниственото хубаво нещо беше вечер детската дискотека- аниматорският екип не беше инвестирал в повече от няколко топки, два обръча и въженце...а за по-малките деца пък нямаше изобщо нищо.
Къщичкиите бяха прилично обзаведени, но много влажни и миришеше на мухъл.
Така че не се лъжете от приличната цена- не си заслужава нервите...

# 802
  • Мнения: 10 491
"Ginger", в момента има ваучери в Grabo. Simple Smile
А кои са по-добри -Ginger или Суши маркет? Или?

# 803
  • Мнения: 46
За мен "Джинджър". Препоръчвам и "Суши Експрес", но за там не съм срещала ваучери.

# 804
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Някой ползвал ли е оферта за избелване на зъби
https://www.ofertomat.bg/Do-15-nuansa-po-beli-zybi-s-nai-novata- … tident-p4119.html
(виждам, че от тази има доста закупени) и дали е доволен.

# 805
  • Мнения: 1 289
Здравейте. Нуждая се от вашата помощ. Досега не съм пазарувала нищо от сайтовете, но сега искам да се възползвам от една оферта. Искам да направя подарък на сина ми за рождения му ден и не искам нещо да се обърка и да го разочаровам. Ето я и офертата https://grabo.bg/sofia/paraplaner-08bkmbr Ще се радвам ако някой се включи с мнение.

# 806
  • Мнения: 1
И аз да се включа с въпрос Simple Smile Някой пътувал ли е с Дана холидейс? Видях доста евтина тяхна оферта и малко съм на две... http://grabnete.com/offers/Shoping-v-Milano-sas-spirki-v-Zagreb- … -SAMO-ZA-195-LEVA

# 807
  • Мнения: 94
Може ли да ми препоръчате къде да отида на фризьор. За предпочитане южните квартали. Предварително благодаря.

# 808
  • София
  • Мнения: 176
Здравейте, дами. Искам да изпера матрака, но има оферти от няколко фирми. Има ли сред Вас доволни от такава услуга? За София става въпрос.

# 809

Общи условия

Активация на акаунт