Лятото отмина, иде есента, раснат като гъбки ЮНСКИТЕ слънца - 4

  • 26 574
  • 728
  •   1
Отговори
# 390
  • Варна
  • Мнения: 112
Мамчета, които давате Лактана био, как процедирате с затоплянето на водата? Много ми е тъпо това :затоплете водата до ннякакви градуси, как да разбера колко градуса е ??? И после да чакам да изстине, малкия е такъв звяр , че като отвори очи трябва да яде , не мога да си позволя да не ми е готово предварително понеже бебчо трудно изплаква и не мога да го оставя и да мрънка Sad
Аз давам друго АМ, но предполагам, че приготвянето е еднотипно. Преварявам си водата около час и половина-два преди хранене и я слагам в шишето. Съответно тя започва да изтива малко по малко. Когато дойде време за храненето проверявам колко е гореща и ако се наложи я охлаждам допълнително в купичка със студена вода, но внимавам да е стане студена. Слагам си дозичката АМ и бебка хапва сладко сладко  Wink Аз също незнам как да определиш колко градуса е, но като сложиш измито пръстче във водата трябва да е топла и приятна за пиене на теб например. Аз така определям колко да е топла. Случвало се е и да я охлаждам във вода с лед. Тогава изтива за минута  Grinning

# 391
  • Мнения: 2 501
Маги, аз затоплям леко водата и слагам млекото. Не могада макам да изстива... Peace

# 392
  • Мнения: 219
Хайде и ние да се отчетем: Днес бяхме на консултация. Вече сме 6 160 (+600 гр). Пентаксим няма и съответно втори прием за нас няма. Пневмококовата помолих да я поотложим Simple Smile И сега малко да ви разсмея. Слага я докторката по корем да я преслуша и Дари хоп! се завъртя настрани. Слага я пак докторката по корем, тя пак дупето нагоре и се избута настрани и докторката вика: Гушнете я да я преслушам Joy Joy Joy Joy

За акането и Дари ака веднъж в седмицата. Докторката каза, че засега е ОК щом наддава и не изпитва дискомфорт. Да похапвам повече разхлабващи храни.



Алексче стискаме палци да успеете с кърменето Simple Smile

Мирче много сладък клип Joy

# 393
# 394
  • Мнения: 165
Благодаря ви    Hug
аз дохранвам с 30мл. И преварявам половин литър за денонощие Simple Smile включвам каната за секунди, че много бълзо завира,  Simple Smile много пропуснах да чета а много сте писали Simple Smile)))

# 395
  • Мнения: 781
Както вече писах нищо не изварям и не чакам. Този, като зине остава да чакам да изстива водата  Crazy Давам изворна вода, защото такава гнус тече от чешмата, че даже и на кучетата не искам да я давам.

Днес бяхме на консултация и за пръв път щях да ошамаря докторката, която толкова харесвам. Както го преглеждаже, докато кажа да не пипа и така му дръпна кожичката на пениса, че щях да й врътна есин шамар. Сто пъти и казах, че не пипам и съм оставила да си се развива самостоятелно, тя все едно на стената съм говорила. После взе да се извинява, и да ми обяснява, че видиш ли нямало проблем, щото тя се била забелила. Е, хубаво, ама ти какво търсиш там ?  Crossing Arms

# 396
  • София
  • Мнения: 16 691
Белисима, мен няколко пъти ме е ядосвала досега,  добре, че е било по тел.
Има ли ваксини или да не Й звъня?

# 397
  • Мнения: 781
Има. Днес я питах, макар че все още нямаме зелена светлина да ни слагат. Вие нали сте по стария календар ?

# 398
  • София
  • Мнения: 16 691
За водата ползвам термос . Много ми е удобно.

# 399
  • Варна
  • Мнения: 112
KalioBalio, много сте хубави  Heart Eyes
Вellisima82, много тъпо е постъпила докторката  Confused  Hug Моля те, сподели да изворната преваряваш ли я или я затопляш само? Извинявай, ако те карам да повтаряш, но съм пропуснала някъде това за водата  Blush

# 400
  • София
  • Мнения: 16 691
Има. Днес я питах, макар че все още нямаме зелена светлина да ни слагат. Вие нали сте по стария календар ?
Откак сме излезли от МД,  нищо не са ни слагали. Щели сме да сме по новия.

# 401
  • Мнения: 781
Ние имаме една хепатитна, след изписването и толкова.

elle, нищо не преварям. Само я затоплям.

# 402
  • Варна
  • Мнения: 112
Ние имаме една хепатитна, след изписването и толкова.

elle, нищо не преварям. Само я затоплям.
Благодаря за бързия отговор  Heart Eyes
Ние имаме само една пневмококова поставена след изписването... Утре ще видим какво ще каже доки...

# 403
  • Пловдив
  • Мнения: 115
Gugito: Извинявам се, че съм толкова любопитна, ама аз съм професионално изкривена от любопитство и не мога да не питам Joy
Та, питанката ми е, ти да не си една симпатична руса мама от Тракия? Защото скоро в парка на Детски свя срещнах една такава мама с близнаци и едното със сигурност му казваха Макс, а сега случайно видях на 1та страница, че и твоето бебе е Макс ? newsm78


# 404
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Вода преварявам в каната веднъж дневно. Стои си в каната и когато ми потрябва за АМ я претоплям на 40 градуса.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт