Електронна цигара - алтернатива на тютюнопушенето тема 5

  • 95 452
  • 759
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 18 542
Честито Simple Smile много сладурска комбинация.
Кажи повече за атомайзера, с глави ли е?

# 361
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Честито Simple Smile много сладурска комбинация.
Кажи повече за атомайзера, с глави ли е?

да поръчах си 5 резервни от същия продавач  http://www.aliexpress.com/item/5pcs-NEW-100-Genuine-Ismoka-Eleaf … /32409561702.html

само дето още не съм разбрала как се сменят /то едвам разбрах как се пълни с течност ........ абе смях  Joy
Ама си е кеф новата придобивка  Heart Eyes

# 362
  • Варна
  • Мнения: 7 699
 Честито Мамо Галя  Simple Smile. Изпарителят е оригинал на Eleaf с дуал глави на 1.2 ома. Главите обаче са с органичен памук....демек никакъв бърн. Интересно ще ми е като се зацапа първата да я видя разглобена. Много ама много сладурско комплектче е това. Браво за избора!

https://www.youtube.com/watch?v=Jk2EFA9wfT4

 ето как се разглобява за пълнене и смяна на главите  Laughing

Последна редакция: пн, 31 авг 2015, 14:14 от prinzesata

# 363
  • Мнения: 18 542
Ще взема и аз да си поръчам малко по-натам, че сега съм заредена с глави за Нутилус.  Grinning

# 364
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Честито Мамо Галя  Simple Smile. Изпарителят е оригинал на Eleaf с дуал глави на 1.2 ома. Главите обаче са с органичен памук....демек никакъв бърн. Интересно ще ми е като се зацапа първата да я видя разглобена. Много ама много сладурско комплектче е това. Браво за избора!

https://www.youtube.com/watch?v=Jk2EFA9wfT4

 ето как се разглобява за пълнене и смяна на главите  Laughing

тва да го бях видяла вчера  Rolling Eyes
Снощи се измъчих да си сменя главата тия резервните не са едно към едно с оргинала и реших че съм се объркала с поръчката , междувременно разглобих тая дето беше за сяна цялата обаче замина в коша  Sad
иначе не било трудна работа ама ........ да знаеш къде да пипнеш
сега като се загледах разликата е че резервните са с пластмасово а не с метално капаче в единия край

Доволна съм от този атомайзер - гори си супер и дима е мноого чист и нищо не ме дразни

А и да предупредя малката батерия държи два пъти по малко от голямата , но пък се зарежда за 10 мин

Последна редакция: ср, 02 сеп 2015, 12:42 от MAMA GALQ

# 365
  • Мнения: 18 542
Да се оплача, прецака ми се резбата на листото. В момента съм го напънала завит изпарителя и не го махам, че не се знае ще хване ли повече, ако го отвъртя.  Confused

# 366
  • Варна
  • Мнения: 7 699
 Ползвай жокер. Дрънни на Атила той е всепризнат майстор  Laughing. Аз изтървах една бурма на фланеца на ГУС-а в канала и Атила ми направи нова  Laughing та.....мисля,че и с резбата на листото ще се справи

# 367
  • Мнения: 18 542
Да, само че не съм в БГ и няма да се прибирам скоро. Пуснах нова поръчка от фастата. Хем много внимавах с пустата резба ама то непрекъснато като се отвива и завива....

# 368
  • Мнения: 557
И аз да се отчета. Simple Smile
Имам листо (30 W). Супер е, само дето при моя начин на експлоатация издържа 4-5 часа, така че винаги трябва да имам резерва, ако престоят ми навън е по-дълъг. Резервата в момента е мехмод, JM, който е супер, когато работи - проблемът е, че при всяка смяна на батерията и/или зареждане на карта следва мъчителна поне 15-минутна процедура по настройване, докато проработи. Ако се случи, докато работя,  става страшно. С една дума: планиране и здрави нерви; все пак, електричките са удобство, а не самоцел.
Препоръчаната по-рано от мен батерия сдаде багажа на петия месец. Не съжалявам, че я взех - 5 месеца спокойствие, кой ти дава... Остава си чудесен вариант за прощъпулник, но дотам; трябва да се мисли за стабилни варианти от 3 месец нататък.
Относно картовете: в момента съм с Т-Дукс, Кайфун лайт, Дрийм. Т-Дуксът е със стокови глави, винаги добро резервно решение. Кайфун - ами ОК е, също и Дриймът, но ако се вземе предвид съотношението качество/обслужване, печели Тайфунекът, който подарих - по-лесен и не отстъпва по качество. Поне знам, че е в ръцете на любимото ми братле и му се кефи.
Относно бази и аромати - ако сте любители на тютюневите, Васко от Варна е без конкуренция (e-pushkom).

Последна редакция: вт, 10 ное 2015, 01:16 от fractal

# 369
  • Варна
  • Мнения: 7 699
Листата и всичко де що е с несменяема батерия за мен си е на принципа на ЕГО. От няколко месеца карам с огънчето-стабилно държание без забележки,но и аз мъкнех механиката задължително,защото престоят ми извън къщи е по 12-13ч дневно,че понякога и повече. От няколко дни се сдобих с това https://www.fasttech.com/p/2345202

 Мода е с температурен контрол,което много слабо ме вълнува де и със сменяема батерия. Има си и опция за зареждане на батерията,която е вътре-демек пълно щастие.  Laughing Обаче ми е голям и груб пфу. Блондинска работа-няма угодия  Laughing.

 Ели какво точно и настройваш по 15 мин. на механиката  newsm78. Моите гъски не искат никаква настройка..завинтвам кайфау на и газ

# 370
  • Мнения: 557
Ели какво точно и настройваш по 15 мин. на механиката  newsm78. Моите гъски не искат никаква настройка..завинтвам кайфау на и газ
Ами пружинката долу на капачето и горе винта на пина; при всяко развиване и нова батерия си играя, докато направи контакт. Когато го разнасям също понякога долното капаче се развива; да не говорим как лазих под масата в един бар, че не беше изскочила пружината и паднала някъде.

Права си за вградените батерии на модовете; може да е параноя, но аз съм си Марко Тотев и все още гледам подозрително листото.  Поне половин година да работи безпроблемно, и на това ще съм доволна.

# 371
  • Варна
  • Мнения: 7 699
 За работене ще работи сигурно и повече от половин година. Знаеш моя принцип по темата"Не съм достатъчно богата та да си купувам евтини неща"-особено на тема вейпинг. Затова залагам на оригинали. И кайфуни и Гъски са вечни и безпроблемни. За електроника за жалост нищо,което да ми хареса не е излязло от реномиран производител. Всички правят тухли четворки с по 200-300 вата мощност,което за мен е съответно безсмислено и ненужно. И двете ми електроники са копромис с марката за сметка на ергономичност и комфорт.

# 372
  • Мнения: 557
За работене ще работи сигурно и повече от половин година. Знаеш моя принцип по темата"Не съм достатъчно богата та да си купувам евтини неща"-особено на тема вейпинг. Затова залагам на оригинали. И кайфуни и Гъски са вечни и безпроблемни. За електроника за жалост нищо,което да ми хареса не е излязло от реномиран производител. Всички правят тухли четворки с по 200-300 вата мощност,което за мен е съответно безсмислено и ненужно. И двете ми електроники са копромис с марката за сметка на ергономичност и комфорт.
Листото е оригинал, само 30 Вата е, а аз рядко качвам над 10 с намотка 1.6 - какво правят с 200-300 Вата, не знам - може би чушки пекат! Електрониката ме кефи с това, че докато не свърши зарядът, поддържа предвидим вкус и хич не я мисля до олеле момента. Като изключим вградената батерия, несравнимо по-добър от грипера.
JM мехмодът ми е втория JM (първият беше отвлечен); кво да не му работи, нали е пръчка с копче, но явно резбите се раздрънкват. Което не е болка за умиране, но дразни, ако си под пара, обаче трябва да зарежеш всичко, за да настроиш машинката.
И все пак, изпитвам угризения да мрънкам, като знам през кво минах с ерола и от каква напаст (аналожките) ме спасяват.

# 373
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
И аз да се отчета. Simple Smile
Скрит текст:
Имам листо (30 W). Супер е, само дето при моя начин на експлоатация издържа 4-5 часа, така че винаги трябва да имам резерва, ако престоят ми навън е по-дълъг. Резервата в момента е мехмод, JM, който е супер, когато работи - проблемът е, че при всяка смяна на батерията и/или зареждане на карта следва мъчителна поне 15-минутна процедура по настройване, докато проработи. Ако се случи, докато работя,  става страшно. С една дума: планиране и здрави нерви; все пак, електричките са удобство, а не самоцел.
Препоръчаната по-рано от мен батерия сдаде багажа на петия месец. Не съжалявам, че я взех - 5 месеца спокойствие, кой ти дава... Остава си чудесен вариант за прощъпулник, но дотам; трябва да се мисли за стабилни варианти от 3 месец нататък.
Относно картовете: в момента съм с Т-Дукс, Кайфун лайт, Дрийм. Т-Дуксът е със стокови глави, винаги добро резервно решение. Кайфун - ами ОК е, също и Дриймът, но ако се вземе предвид съотношението качество/обслужване, печели Тайфунекът, който подарих - по-лесен и не отстъпва по качество. Поне знам, че е в ръцете на любимото ми братле и му се кефи.
Скрит текст:
Относно бази и аромати - ако сте любители на тютюневите, Васко от Варна е без конкуренция (e-pushkom).
[/spoiler]

  Как се вижда кога му свършва течноста ? на този тайфун??
http://www.aliexpress.com/store/product/Hot-sell-Kayfun-lite-Ato … 1_1955049474.html

# 374
  • Мнения: 557
  Как се вижда кога му свършва течноста ? на този тайфун??
http://www.aliexpress.com/store/product/Hot-sell-Kayfun-lite-Ato … 1_1955049474.html
На този Кайфун - само с рентген, предполагам.  Hug
Затова обичам картове с прозорчета.

Общи условия

Активация на акаунт