АГ специалист във ВМИ Пловдив?

  • 2 992
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 39
Здравейте момичета, понеже съм нова тук дано съм улучила мястото на темата.  Simple Smile Тъй като скоро установих, че съм бременна с тест, ходих на преглед в ДКЦ-2. Лекарката ми каза, че било рано да установи за наличието на бременност. За сметка на това пък ми каза, че имам малка киста в яйчника и да отида след 2 седмици да ме види пак. Това значи тази седмица четвъртък или петък. На мен обаче ми се иска да отида на 2-о мнение и понеже живея на бул. Васил Априлов точно до ВМИ се надявам някой да даде препоръка за добър Акушер-гинеколог. Благодаря предварително и дано съм била изчерпателна и точна. Simple Smile

# 1
  • Мнения: 874
Здравей,

Бих ти препоръчала д-р Илиян Траянов от ВМИ Simple Smile   bouquet

# 2
  • Мнения: 39
Благодаря за бързия отговор! Simple Smile Ще се възползвам от предложението.

# 3
  • Мнения: X
Аз съм доволна от Амалиеви- и бащата и сина са специалисти.

# 4
  • Мнения: 39
А семейство Д-ри Амалиеви главно на частна практика ли са?

# 5
  • Мнения: 273
Само дето АГ Клиниката на Васил Априлов отдавна вече не се помещава там, а от години се намира в сградата на бул. "Пещерско шосе" (по-известна като Хирургиите). Иначе добри лекари в Пловдив са проф. Пехливанов, Амалиеви баща и син, доц. Учикова и доста други.

# 6
  • Мнения: 39
Мерси за корекцията marish. Embarassed Малко са ми объркващи 2-те болници. Умбал " Св. Георги" Дкц" Св. Георги" нямаше ли други по-различаващи се имена. Rolling Eyes Grinning

# 7
  • Мнения: X
Амалиев- баща работи в частния си кабинет само с платен прием, сина работи в същия кабинет с платен прием и мисля, че по ЗК в някакъв медицински център, но не знам кой точно.

# 8
  • Мнения: 39
Ясно разбирам. Забравих да спомена, че имам двойно осигуряване и с карта ходя напълно безплатно. Само, че в определени заведения. Благодаря все пак за информацията със сигурност ще ми е полезна.

Общи условия

Активация на акаунт