Пациентки на клиника "Щерев" София и МЦРЗ "Д-р Щерев" Русе - 9

  • 89 258
  • 731
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 153
Прегледите са платени! Даже мисля, че и проследяването на бременност се заплаща...По здравната каса също се заплаща...т.е. доплаща се и пак се събира сума. За съжаление това за което се борим всички коства и много финансови усилия...

# 721
  • Italia
  • Мнения: 705
Аз също не съм здравноосигурена и си плащам всичко,както си е написано в ценоразписа на клиниката. Сестра ми е здравноосигурена - прегледите,изследвания до момента е плащала като мен. Наскоро трябваше да влезе в болницата за задържане,обади се да попита дали може да отиде с талон,от там й отговориха,че не може,т.е трябваше да си плати престоя-90 лв.на ден. Раждането по каса е 1990лв.( горе-долу) а за неосигурени е около 2300....

# 722
  • Мнения: 1 612
Благодаря ви много за отговорите!  Hug

# 723
  • София
  • Мнения: 3 669
За ценоразписа като споменахте, от м.май 2015 има промени.
УЗД е вече 37 лв, а не 35 лв.
Може да има и други променени цени, хубаво е да ги погледнете да не се изненадате на касата Simple Smile

# 724
  • София
  • Мнения: 11 672
Аз съм лежала за задържане по каса в Щерев и ми беше абсолютно безплатно, но трябва да си техен пациент. Не можеш ей така да отидеш и да лежиш.

# 725
  • Italia
  • Мнения: 705
Разбира се Мацето!!
Месец април,когато аз лежах за задържане, в стаята бях с едно момиче-осигурено, но й бяха казали,че лимита по каса бил изчерпан...затова когато се наложи на сестра ми( пациент на клиниката от 7 год.) да лежи и казах първо да звънне да попита за този лимит. И тогава и казали,че това въобще не минава по каса. Това се случи преди по малко от месец!

# 726
  • гр. София
  • Мнения: 2 511
Здравейте, само да се похваля аз, както и клиниката  Laughing На 13 родих нормално, без упойка и искам да ви кажа, че всичко беше перфектно  Laughing Ако някой има въпроси да дава, инфото ми е прясно  Laughing

Еееее, така се радвам!
Честита радост! Всичко най-хубаво ви пожелавам!   bouquet  Hug Hug Hug Hug

# 727
  • София
  • Мнения: 11 672
Разбира се Мацето!!
Месец април,когато аз лежах за задържане, в стаята бях с едно момиче-осигурено, но й бяха казали,че лимита по каса бил изчерпан...затова когато се наложи на сестра ми( пациент на клиниката от 7 год.) да лежи и казах първо да звънне да попита за този лимит. И тогава и казали,че това въобще не минава по каса. Това се случи преди по малко от месец!

Мен като ме приемаха , понеже Андреева ме прие,а не съм нейна пациентка,  шушукаха бая време за как да мина, аз бях в шок и не обръщах внимание.  На място явно ги решават.  Wink

# 728
  • София
  • Мнения: 1 903
момичета, моля за мнения за д-р Александров - насочила съм се към него- добър специалист ли е? Може и на лични, благодаря Peace

# 729
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Здравейте, само да се похваля аз, както и клиниката  Laughing На 13 родих нормално, без упойка и искам да ви кажа, че всичко беше перфектно  Laughing Ако някой има въпроси да дава, инфото ми е прясно  Laughing

Еееее, така се радвам!
Честита радост! Всичко най-хубаво ви пожелавам!   bouquet  Hug Hug Hug Hug

мерси, Розе, успяхме и ние  Hug

# 730
  • гр. София
  • Мнения: 2 511
Така се зарадвах понеделнишки като прочетох!  Hug
Вече в Заимов - заедно  Grinning

Момичета, ще правя новата тема Simple Smile

# 731

Общи условия

Активация на акаунт