Доволни ли сте от Фризокрим каши?

  • 2 050
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 6 321
основно с Фризо и Хумана  се хранехме и ги харесвам,както и останалите  вносни каши

единствено от Слънчото не съм възхитена


винаги ги приготвям на око вода затоплена   и после добавям каша ,докато стане подходяща консистенция

# 31
  • Мнения: 3 537
Доволна съм, но аз никога не спазвам пропорциите, дадени на кутията; винаги правя кашите на око Wink
И аз съм доволна много и така правя,на око .От Хумана също съм доволна.Само тези двете каши ядеше.

# 32
  • Мнения: 144
аз й хванах цаката на тази каша - в началото я правех както пише и ми ставаше като лепило за тапети. След това започнах с малко повечко водичка, но не гореща, а топличка, ставаше си екстра, дори нямаше нужда да се разбива с пасатор, само с лъжичка. Моята мацка много я харесва, особено тези с няколкото плода, сладка е и е вкусна. Като добавим и адаптето.... изяждаме си пръстите feeding

# 33
  • Мнения: 7 640
относно сладостта на кашите- е днес пробвах Беби- то просто е отровно сладка в сравнение с Фризокрема.

# 34
  • Мнения: 1 089
Мами, искам да ви питам безмлечните каши с вода или мрясно мляко ги правите. Simple Smile

# 35
  • Варна
  • Мнения: 176
Това беше първото нещо, което моят мъник започна да яде различно от мляко. Дотогова бях пробвала и плодови пюрета и други каши, но нямаше никакъв интерес. Като започнахме с Фризо каши беше толкова доволен, че дори и лъжичката не го притесняваше.
Кашата винаги я правя с леко топла вода (в никакъв случай не гореща), доза около 150-180 мл и слагам с лъжицата на око. Не ми е ставала никога на бучки, но затова пък на таткото много рядко му се получава добър резултат. Явно трябва да му хванеш цаката.
Когато водата е гореща, вероятността да стане на бучки е много голяма, а и за да се сгъсти слагаш повече от нормалното и тогава става наистина непоносимо сладка.
И така ...  започнахме с Фризо каши на 5 месеца, вече сме над година и пак си ги хапваме с удоволствие.

# 36
  • Мнения: 7 640
напослудък забелязвам, че от тези каши децата много се уригват- по някалка пъти часове след храненето. При вас има ли такова нещо? newsm78

# 37
  • Мнения: 1 639
Доволна съм. Grinning
Захраних с такава каша (ориз и царевица , мисля че беше ). На бучки не ми е ставала и малката я ядеше с удоволствие.
Твърде сладки са и затова спрях да ги вземам Laughing

# 38
  • Мнения: 679
Аз забелязах, че тези каши се получават добре, само ако са млечни или пък безмлечни, разтворени с адаптирано мляко.
Захраних с безмлечна ориз и царевица, която правех с вода. Всеки път сменях технологията, но нито веднъж не ми се получи без помощта на пасатора. Открих, че стават малко по-добре, ако се  ползва по-хладка вода и сухото вещество се прибавя савсем бавно с разбъркване. Винаги съм ги правила на око и не съм спазвала пропорции.
Не ми допада и асортимента им. Плодовите каши са с портокал, лимон, ананас, праскова, кайсия, банан - все плодове, които избягвах при захранването на детето си. Не бих давала и кашата с осем зърнени култури, защото така не мога да осигуря разнообразие в храненето.

# 39
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Доволна съм, но аз никога не спазвам пропорциите, дадени на кутията; винаги правя кашите на око Wink
Peace

# 40
  • Мнения: 3 861
Харесваха му много на Калоян тези каши, но вече не си спомням какво беше отношението количество/възраст. Никога не съм имала проблем да ми стават на бучки, но и аз като Виви ги забърквах до желаната гъстота на око

# 41
  • Мнения: 607
Много  са хубави тези каши.Никога не ми е ставала на бучки.

Общи условия

Активация на акаунт