Мурат Йълдъръм и Сускунларите преди и след "Suskunlar"-60 тема

  • 36 520
  • 742
  •   1
Отговори
# 270
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Ринка, а този кой трябва да е newsm78 Има руска физиономия като че ли newsm78

Гутъл превежда че Мурат вика на немеца, че цял месец бил работил за него, а немеца се обръща към него с "руски боклук". Марийка е в странно бяло сред този вертеп, но изглежда красиво на фона на снега и чернотията около нея  Laughing Laughing Laughing

Една подредба на фенски пристрастия (на персийците) Laughing Laughing



Ендемолци почват да снимат – новата визия на Нургюл Peace



Клипчета от Хиджран

https://mtc.cdn.vine.co/r/videos/DEC89B379B1123717079787573248_2e53d624b4f.5.1.9828038769195298600.mp4?versionId=8C_BdQBm9IjsGoR3XoyN4JJPu8Ow9010

https://mtc.cdn.vine.co/r/videos/C33D8C55B01123716880612454400_224f263cf94.5.1.9138451172200051361.mp4?versionId=HSOiIPCEuB.UoP5nTA2ck72OLIs8eBok

Един Мурат като триглава змия същи


# 271
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Отказах се да гледам Гюлтепето. Не е за мен.
Скрит текст:
Образът на Мете не ми харесва, а и сюжетът не ме привлича Там има едно младо момче дето заслужава да му се гледа кариерата (образът на Сейфи), ама не искам в този филм  Thinking


Известно време ще съм Мурасъл от MurAsl  Joy Joy Joy Joy hahaha Пък после ще видя  Laughing Laughing На колажа съм написала – един новоизлюпен мурасъл. А отдолу Хиджран вика на Мурат: Не се смей. Не ме давай на щофьора.., моля те


Играйкам си за да не мисля както за тръстиката, така и за фрагманчето от Киримлито ooooh! ooooh! ooooh!
Поздравче:


https://www.youtube.com/watch?v=aR8-VmO48yw

# 272
  • Мнения: 8 717
Кети,  Hug Ванина,  Hug Ринка,  Hug Ели,  Hug Ени,  Hug

Много интересни неща сте споделили за кримските турци, трагична съдба са имали наистина. А и от фрагмана се вижда, че ще е доста тежък филмът, няма да ни спестят нищо от гадостите на войната, а романтиката ще е сигурно само един щрих, който да контрастира с цялото останало безумие. Харесаха ми кадрите, които са сложили в рекламното клипче на Ескишехир, но аз продължавам да си чакам обещания трейлър и си го търся като наследство.  Grinning Peace В инстаграма на филма са качили три  снимки от сета, само едната е с Мурат - крайно време е да качат и някое клипче!  Peace


# 273
  • Мнения: 8 717
Нов трейлър на Хиджран


Bana Artık Hicran De 2.Bölüm Fragmanı v2



https://www.youtube.com/watch?v=hETcJ9hsxRk

# 274
  • Мнения: 8 717
От инстаграма на сериала


# 275
  • Мнения: 8 717
Ендемолци почват да снимат – новата визия на Нургюл Peace



Ванина, ендемолци, освен, че започнаха да снимат, пуснаха снощи и трейлър на първия си сериал, който ще сътворят в Турция. Уникално заглавие са му измисли - прилича ми на скороговорка  Joy Joy Joy А иначе означава нещо разбито на хиляди парченца. Не знам как трябва да се преведе на български.


Paramparça dizi fragman ~ BG SUB ~



https://www.youtube.com/watch?v=FQmrHSQLFSk

Последна редакция: чт, 18 сеп 2014, 21:52 от Alex_B

# 276
  • Мнения: 10 240
Ринка, а този кой трябва да е newsm78 Има руска физиономия като че ли newsm78



Ванинка, аз го приемам за Мурат  Joy Joy

Успех на Ендемол! Дано стартират и втория си проект!  Peace
 

# 277
  • Мнения: 8 399
Ванинка HugЕли HugРинка HugАлекс Hug напълнили сте темата с много интересно инфо   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet smile3521
Лелеееее имаме си най-накрая трей на филма на Мурат-ееееее не е точно трей ама пак става  smile3521.Много ми хареса ,въпреки че ни показва само тъжни  гледки, нооооооо Мурат вкарва страшен немски и накрая как хвърли лопататааааааа smile3521 .Мария и тя страхотна абе всичко е страхотно ,филма ще бъде тъжен ,но той няма да ни разказва за някаква романтична любов ,а за ВСВ ,за концлагери,за фашисти и покрай всичкото това ще има и една романтична нишка ,че да бъде още по-интересно  smile3521
Ама Мурат много ми хареса много  smile3521
Ванинка много хубаво ти се е  получил Мурасъла  Joy Joy Joy Joyнашата хубава Хиджран ни на шофъора,ни на Мурат/Алиуджан я давам само героя на Бурра ако много се постарае на него може  smile3521





Последна редакция: чт, 18 сеп 2014, 22:57 от Eny87

# 278
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Ринка, а този кой трябва да е newsm78 Има руска физиономия като че ли newsm78
Ванинка, аз го приемам за Мурат  Joy Joy
Ле-ле Ринка, не може да е той ooooh! ooooh! ooooh!И носът и перчема и цвета на кожата и торбичките под очите - верно, че гледа намръщено като Садък ама мисля, че не са негови. Ама знам ли #Crazy #Crazy #Crazy

Алекс, тенкс  и за двата фрагмана. Не е лошо да имаме представа какво са харесали и за какво си хвърлят парите ендемолци. Добре, че си го пуснала със субс този на Ендемол, че гледах го преди, но не разбрах много какво прави спряната кола там, кое е момичето седнало в дъжда, към което бяга Нурга, какво си мисли героят на Еркан и въобще освен думата ашк друго май не чух. То и сега много не разбрах що бяга щерката, какво връщане ще има и за каква любов става дума, ама нейсе. Ще то погледкаме и него  Heart Eyes Laughing

Но на Аслъто почти всичко си мисля, че усетих  hahaha Щото не е трудно след надграждането на познатия вече първи фрагман. Много хубава са я направили да изглежда тук. Хареса ми. А Мурат и Синан ще са дългогодишни приятели, които явно се разбират и без думи. Това предполага възможност да покажат игра. Годеницата може би ще ревнува Мурат от щурия Синан, а Синан може би скрито ще ревнува Хиджран от Мурат  newsm78 Laughing

Ени-и разсмя ме  Hug Peace И аз не давам Хиджранчето на Мурат(Алиджан). Само  евентуално на Синан (Буура) ако ми хареса  smile3521

Докато си играех с образите на Аслъто слушах ето това.


https://www.youtube.com/watch?v=8viQSBpOjqM

Съчетанието между звук на инструмент съществувал над 3000 години и всичко,което може да прави Яни със своя оркестър е уникално. Както и очите на Аслъто  smile3521



Когато имате време послушайте...

# 279
  • Мнения: 8 399
Ванинка много хубав колаж си сътворила слушайки  красива музика .Яни много готино изговаря думата "дудук " на английски и я кара да звучи екзотично  smile3521

# 280
# 281
  • Мнения: 12 813
Ванина много хубави колажи, но този на фона на Яни е разкошен.

Имаме и нов фрагман от сериала на Аслъ. Двамата приятели май вече са омагьосани от Хиджран, не съм изненадана. Единия сгоден, другия отдаден на жените и живота, Хиджран пък вече има сватовници.
Лалето доста сериозно  е смъмрена от  Мурат, който пък  гледа  захласнато Хиджран  и е замислен, та ми прилича на влюбен. Героят на Алиджан е по непредсказуем от героя на Буура. Очаквам интересна връзка между М и Х. какво ще се случи с  годежите им.
 Алиджан ме привлича да го наблюдавам,харесах го още от Джебраил,/ забелязах го от тогава/ Буура пък ми е чаровен.
По важно е какво ще правим с шофьора, отврат от мъж  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
представям си тоя първосигнален  човечец съпруг на Хиджран Laughing

Ендемол са заснели Нургюл и Еркан.  Харесва ми как изглежда Нургюл  в дъжда  и погледите които отправя.  Каквото и да играе прави го невероятно, привлича веднага вниманието на зрителя.  
Нургюл си е Нургюл и страшно добре стоят двамата с Еркан на екрана.  Дано имат успех.

# 282
  • Мнения: 12 813



Все едно е паметника на съветската армия hahaha

Скрит текст:

# 283
  • Мнения: 12 813


Останалите снимки
http://www.banaartikhicrande.tv.tr/fotograflar/
2.Bölüm:

Hicran, çalışmaya başladığı köşkte, Murat’a giderek yakınlaşmakta ancak Sinan’la da aralarındaki tatlı sert çatışma giderek büyümektedir. Nazif, Hicran’ı istemeye gelecektir. Hicran, Nazif’i istemez. Babasının kendisini Nazif’e vermesinden korkmakta, ama bunu dile getirememektedir. Dilber, Hicran’ı evden kaçması için ikna etmeye çalışır. Sait, Hicran’ı Nazif’e verecek midir? Hicran ne yapacaktır? Babasına, Nazif’le evlenmek istemediğini söylemeye cesaret edip, evlenmekten caydırabilecek midir? Yoksa Dilber’i dinleyip evden mi kaçacaktır? Giderek yakınlaştığı Murat’a aşık olmaya başlayan, bunu kendine bile itiraf edemeyen Hicran, aşkına teslim mi olacaktır?

  google Глава 2 :

Hicran, където тя започва да работи в имението, Murata е все по-близо, но в Sinan'l се разраства много остри конфликти между тях. Назиф, ще дойде да поиска Hicran. Hicran, не иска Назиф. Назиф даде себе си се страхува от баща си, но това не може да се изрази. Дилбер, Hicran да избяга от къщата, за да се опитам да ви убедя. Sait, Назиф ще даде Hicran здрав ли е? Какво ще хиджра? Баща му, Назиф смея да кажа, че искаш да се ожениш, се ожени за него е по-лесно да разубеди? Или слушате Дилбер ще избяга от дома си? Murata започна все по-близо, за да се влюби в, които не могат да си го признае дори на себе си хиджра, в името ще се избавиш?

Последна редакция: пт, 19 сеп 2014, 00:18 от eliNIM

# 284
  • Мнения: 4 830
Привет, милички! Hug Hug Hug
Ха да ви сложа превода на фрагманчето на Хиджран.. Peace Peace

Синан: Казахме, че е недорасло момче, а то взе че излезе жена.Ха да видим!
М:Видя ли как се изсипаха косите й след като й свалихме шапката?
С:Какво от това? Коси като коси!
Майката:Хиджран, г-н Назиф и семейството му са дошли да те искат, момичето ми..Хиджран, хайде, облечи си нещо хубаво!
Бащата на шофьора: какво ще кажеш? Даваш ли момичето?
Хиджран:Татко, аз не познавам този мъж..Аз не обичам този мъж, татко!
Кандидат- годеникът: Ако казваш, че отсега нататък не искаш да живееш тук, аз ще наема къща от друг квартал..
Лале: Виж, този Синан се превърна в такъв човек след като хвана жена си с друг мъж..Превърна се в маниак и повече няма да се оправи.
Мурат: Лале, той ми е приятел!
Лале:А аз съм ти годеница!
Мъжът: Ако имаше жена като нея, сега на мястото на Мурат щеше да бъдеш ти..


А ето и превода на думичките от клипчето с Мурат от филма Къръмлъ..

Садък:Мустафа! Мустафа!
Садък:Майоре, Кримският въпрос..
Майорът: Но престани вече, Садък!
Садък:Аз от месеци насам воювам за вас..
Майорът: Руски боклук!
Мария:Убиец!
Майорът: Този, който се противопостави, ще бъде убит..


Желая ви лека и спокойна нощ! Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт